Velež minimalnim rezultatom savladao Široki Brijeg

Detalj sa utakmice. Facebook / NK Široki Brijeg

Di. R.

11.5.2024

Velež je na gostovanju pobjedio Široki Brijeg rezultatom 0:1 u okviru 31. kola Wwin lige BiH.

Ekipa Veleža je bolje započela utakmicu i imali su nekoliko prilika da ugroze gol Širokog.

U 38. minuti susreta Asmir Suljić donosi prednost Veležu, nakon dobre kombinacije sa Nerminom Haskićem.

Široki Brijeg je pokazao bolju igru u drugom poluvremenu, dok se ekipa Veleža trudila da zadrži minimalnu prednost i osvoji nova 3 boda.

Utakmica je završena rezultatom 0:1. Velež je sada na trećem mjestu na tabeli sa 55 osvojenih bodova, dok se Široki nalazi na osmoj poziciji sa 31 osvojenim bodom.