Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Kako ubaciti prevod u film

skenan
    Guest

Kako ubaciti prevod u film

Imate DVD ili DIVX filmove, eh sad vam treba prevod da bi gledali. Ništa lakše potreban vam je neki od playera jel to Media Player Classic ili GOM player, ili BS player, uglavnom downloadujte prevod filma koji želite sa nekih stranica tipa divx-titlovi.com ili movie-subtitles.com. Preimenujte ga tako da ima potpuno isto ime kao i film. Spremite u zajednički folder film i titl. I kad pokrenete film otvorite u programu posebno prevod i ugodno gledanje.

Postoji niz dodatnih programa čija je namjena isključivo prevodi no to dodatno komplikuje stvari. Ovaj način gore naveden je najjednostavniji i najbrži...

veteran foruma(iz Mostara) josip_mo's Avatar

Re: Kako ubaciti prevod u film

a može postoji li mogućnost da se titlovi ubace jednom za stalno? jer naime namjestim play listu u gombu i kada završi prva serija druga počinje bez titlova pa onda i u nju moram ubaciti titlove.
    Prvo su došli po komuniste,
    a ja se nisam pobunio jer nisam bio komunista.

Zatim su došli po Jevreje,
    a ja se nisam pobunio jer nisam bio Jevrejin.

Zatim su došli po sindikalce,
    a ja se nisam pobunio jer nisam bio sindikalac.

Zatim su došli po katolike,
    a ja se nisam pobunio jer sam bio protestant.

Zatim su došli po mene,
    ali tada više nikoga nije bilo da se pobuni.

Martin Niemöller

veteran foruma riddick's Avatar

sustina je da se i film i titl isto zovu (svaki sa svojom ekstenzijom) ja sa bs playerom nemam problema
    ali kad s torbom naum negdje,
    noge mi nece svezati stici,
    nema tih para za moje cijene,
    priznajem kako c.iganu slicim.

stalni član foruma

Naravno uzmi program VSO convertXtoDVD i lijepo ucij film on automatski ucita prevod mozes menije napraviti i za cas posla imati dvd, sta mislis sa cime pirati sa pijace prave nove dvd-ove.

stariji član foruma

Quote Originally Posted by josip_mo
    a može postoji li mogućnost da se titlovi ubace jednom za stalno? jer naime namjestim play listu u gombu i kada završi prva serija druga počinje bez titlova pa onda i u nju moram ubaciti titlove.
    Naravno da moze.

moj skenane ,nikad se ti tako neš nagledati,nego slušaj pravog majstora a to sam ja
    uzmi program allok video joiner,pa postupi kako je napisano na slici i uživaj

U add files odaberite file, nako što ste ga stavili u allok označitega i sa desnim klikom ga otvorite i potvrdite subtitle, dodajte isti ( preporučio u postavkama da odaberete manja slova jer zaista daje veliki format), potvrdite sa ok, izaberite output folder i format i to je to.Lagano

Ovaj program nisam probao, a baš mi je juče prijatelj došao da mu narežm neke filmove.Rešio da gleda neke dobre stare filmove na televizoru, preko DVD playera.Malo smo se zaakijali dok smo odabirali filmove, i taman da kliknem na dugme da počne narezivanje diska, i setim se da su svi filmovi u .mkv (Matroska) formatu, izuzev jednog koji je bio Xvid.Ja inače koristim AVS video Converter, ali mu treba prilično vremena da konvertuje fajl.Odradi on to super, ali se nadam da će to ovaj program raditi brže , ali da se ne gubi na kvalitetu slike i zvuka.

редактор-мастер игры strelok's Avatar

jao vidi Purketa ...legendo zar si živ još , zar te Pripyat nije uzeo?
    Nacionalizam je maligna bolest društva koja uzrokuje moralno-duhovni i materijalni slom zajednice.

http://www.youtube.com/watch?v=W-ILZmWwMKk

skenan
    Guest

Jubler subtitle editor

Jubler subtitle editor je alat s kojim možete uređivati te izrađivati titlove za filmove, serije itd. Sadrži jednostavan interfejs u kojem možete mijenjati sadržaj titla, u milisekundama podesiti prikazivanje određenih rečenica i riječi. Titlove možete convertovati u nekoliko tipova extenzija kao što su .srt .sub itd.

Program je potpuno besplatan i ne zahtjeva nikakvu registraciju proizvoda.

Slika

Download

http://www.download.ba/jubler-downloadpage-13296.html

Veličina datoteke: 2,4 MB

Junior Member

Za download filmova sa titlom posjetite: http://filmovidownload.blogger.ba/!

Na istoj adresi možete dobiti filmove koje želite skinuti a i druge korisne savjete!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)