Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29

Thread: Travolta u Sarajevu

forumski analgetik plivadon's Avatar

Travolta u Sarajevu

Slavni holivudski glumac John Travolta na putu prema Sarajevu! U Sarajevu su angažirane jake snage za doček slavnog glumca

Kako "Dnevni avaz" ekskluzivno doznaje uskoro bi u Sarajevo trebao stići John Travolta! Iako su neki portali objavili da je već stigao, prema našim informacijama, višestruko nagrađivani glumac sletjeo je na zagrebački aerodrom i automobilom se uputio ka bh. prijestonici.

Za obezbjeđenje holivudske zvijezde angažirane su jake snage u Sarajevu i upravo te osobe dočekalu su glumca u Zagrebu i s njim su na putu ka glavnom gradu BiH.
    Kako doznajemo, Džon Travolta u Sarajevu bi trebao ostati tri dana i bit će smješten u centru grada. O razlozima njegovog dolaska u našu zemlju još se špekulira, a pominje se da je to istraživanje za ulogu u filmu "Killing Season", čije snimanje treba početi 16. januara.

U filmu glumi sa Robertom De Nirom, koji igra američkog vojnog veterana. On se sprijatelji sa turistom iz Evrope kojeg igra Travolta.

Kada veteran doznaje da je turista ustvari srpski vojnik u potrazi za osvetom počinju otvoreni rat.
    Poslije Tita
    plivadon

veteran foruma Queen's Avatar
    Samo ako ga ne nabrze ko i Andju.
    „Juče sam bio pametan. Zato sam želeo menjati svet. Danas sam mudar. Zato menjam sebe.“

Elem ce da glumi Srbina i dolazi u Rajvosa a ne u Banjaluku . I on se spika zamjerio svima . Sad ce nevladine organizacije poceti galamu .
    Postaje degutantno u cemu traze inspiraciju holivudski reziseri .
    Mevlid bi mi vjerovatnoa bio simpatican da nije ranio onog cuvara .
    Poslije Tita
    plivadon

Quote Originally Posted by plivadon View Post
    Elem ce da glumi Srbina i dolazi u Rajvosa a ne u Banjaluku . I on se spika zamjerio svima . Sad ce nevladine organizacije poceti galamu .
    Postaje degutantno u cemu traze inspiraciju holivudski reziseri .
    Mevlid bi mi vjerovatnoa bio simpatican da nije ranio onog cuvara .
    Jeftino, zavadjeno, zagadjeno zar je inspiracija uopste potrebna.?
    „Juče sam bio pametan. Zato sam želeo menjati svet. Danas sam mudar. Zato menjam sebe.“

veteran foruma orbit's Avatar
    Quote Originally Posted by plivadon View Post
    Slavni holivudski glumac John Travolta na putu prema Sarajevu! U Sarajevu su angažirane jake snage za doček slavnog glumca

Kako "Dnevni avaz" ekskluzivno doznaje uskoro bi u Sarajevo trebao stići John Travolta! Iako su neki portali objavili da je već stigao, prema našim informacijama, višestruko nagrađivani glumac sletjeo je na zagrebački aerodrom i automobilom se uputio ka bh. prijestonici.

Za obezbjeđenje holivudske zvijezde angažirane su jake snage u Sarajevu i upravo te osobe dočekalu su glumca u Zagrebu i s njim su na putu ka glavnom gradu BiH.
    Kako doznajemo, Džon Travolta u Sarajevu bi trebao ostati tri dana i bit će smješten u centru grada. O razlozima njegovog dolaska u našu zemlju još se špekulira, a pominje se da je to istraživanje za ulogu u filmu "Killing Season", čije snimanje treba početi 16. januara.

U filmu glumi sa Robertom De Nirom, koji igra američkog vojnog veterana. On se sprijatelji sa turistom iz Evrope kojeg igra Travolta.

Kada veteran doznaje da je turista ustvari srpski vojnik u potrazi za osvetom počinju otvoreni rat.

Opet Srbin negativac.
    Skini obuću kad prelaziš Koranu, Unu ,Savu i Drinu; operi noge u rijekama; Bosna je ćilimom zastrta.- NEDŽAD IBRIŠIMOVIĆ

Quote Originally Posted by orbit View Post
    Opet Srbin negativac.
    Jok bolan Travolta je negativac a De Niro naravno Amerikanac .
    Poslije Tita
    plivadon

urednik foruma cheguevara's Avatar
    !​Respect Existence or Expect Resistance!

​G r u n f
    J e
    ​T i t o !

veteran foruma đizlija's Avatar
    ručao na Vlašiču,đe će kakati i kada ne zna se.?

Quote Originally Posted by đizlija View Post
    ručao na Vlašiču,đe će kakati i kada ne zna se.?
    Kako saznaje radio TNT, slavni američki glumac John Travolta je upravo večerao u Hotelu Blanca na Vlašiću.
    Ako bude vecerao onaj vlasicki sir, moRe i u gace.

veteran foruma đizlija's Avatar
    Quote Originally Posted by Queen View Post
    Ako bude vecerao onaj vlasicki sir, moRe i u gace.
    sjetih se vijesti od prije 5-6g,organizovali ljudi promociju travničkog/vlašičkog sira,od 35 uzoraka 33 bila zdravstveno epidemiološki neispravna.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)