PDA

View Full Version : Sex nabrzaka ****

Evita
21.02.2012., 15:21
Sve češće ,mnogi misle da je bitno samo sexanje nabrzaka ,bez puno emocija i idemo dalje .
Meni odmah padne napamet ona pjesma ,sex na ex -upražnjavam svakog dana ,to mi je duhovna hrana.
Koje su šaljive strane sexa ,jeli poželjno nabrzaka da poštar nenaiđe ili sa merakom pa neka zvoni koliko hoće.

đizlija
21.02.2012., 15:24
ovo drugo svakako samo je tuga kada nemaš te uslove.

Evita
21.02.2012., 15:38
Seks u javnosti
Seks u javnosti uvijek prouzrokuje oprečna mišljenja. Neki ljudi jednostavno uživaju u izazovu da ih neko može uhvatiti u seksu, dok drugi smatraju da je seks dio intime koji je rezervisan samo za dvoje ljudi koji sudjeluju u tom činu.

http://www.ljepota.ba/img/w/300x300//slike/seksnajavnommjestu.jpg (http://www.ljepota.ba/slike/seksnajavnommjestu.jpg)

Kabina za presvlačenje – vrlo rizično, ali i izvodivo. U velikim tržnim centrima gdje je velika gužva, vrlo jednostavno možete uvući svog dragog u kabinu gdje isprobavate donje rublje. Budite brzi i pažljivi.

Biblioteka ili čitaona – ako ste studenti i redovno posjećujete biblioteku i knjižaru sigurno zante za one skrivene dijelove u kojima nema nikog i gdje se možete savršeno sakriti. Važno je da budete tihi, jer je u čitaoni obično sblasna tišina.

Balkon – ovo je možda najbolji izbor. Ukoliko volite izazove, balkon je pravi izbor za seks. Možete se nasloti na ogradu i pustiti vašeg dragog da uradi ono što treba. Možete koristiti stolicu, pa čak i deku i to uraditi kao i na krevetu.

WC – većina ljudi se zgraža na pomisao seksa u WC-u jer su oni obično prljavi i smrdljivi. Međutim, možete odabrati WC u nekom elitnom restoranu ili hotelu koji su uvijek besprijekorno čisti.

Auto – klasika kada je seks na javnim mjestima u pitanju. Mnogo je parova koji su ga isprobali, jer nisu imali gdje drugo da to obave. Međutim, za malu promjenu, možete se odvesti daleko od očiju javnosti i to uraditi na haubi. Budite pažljivi, jer danas svi imaju mobitel s kamerom i lako možete završiti na internetu.

Evita
21.02.2012., 15:49
http://youtu.be/hjRl44mTmfw

Evita
21.02.2012., 15:51
ovo drugo svakako samo je tuga kada nemaš te uslove.

Nema uslovljavanja :loler:

Evita
21.02.2012., 16:16
Brzi savjeti za još brži sex

1. Razgovor
Znamo da žene vole predigru, no ona ne mora uvijek biti u fizičkom smislu. Napalite je seksi pričom koja će pobuditi njenu maštu. Pogotovo kada joj kinky stvari šapućete u restoranu, na tulumu ili nekom koncertu.

2. Lubrikant
Vaša draga se možda uistinu napalila na seks na brzaka, no to što se događaja u njenoj glavi ne mora biti isti tren povezano s onim dolje – žena se često ne vlaži tako brzo kao što se vama diže. Kako bi seks išao glatko koristite lubrikant.

http://www.savjetnica.com/wp-content/uploads/2011/02/brzi-sex.jpeg (http://www.savjetnica.com/wp-content/uploads/2011/02/brzi-sex.jpeg)

3. Dobar oslonac
Seks na brzaka se većinom prakticira na nogama. Zbog toga tragajte za nekim osloncem uz koji će seks biti lakši. Zid, vrata, prozor – sve što može biti dobar oslonac. Odlično bi bilo kada ona bila stepenicu do dvije iznad vas – to
omogućava lakšu penetraciju i bolji seks.

đizlija
21.02.2012., 16:47
pa postoji 2 vrste sexa na brzaka,bar za mene.Brzak među partnerima,i brzi sex u smislu iznenadnog,slučajnog dešavanja.tema je široka i može se elaborirati na više načina,apekata.Upoznao sam svašta,bio i Oscar,i nikad nisam razumio one koje pate,žude za nečim.valjda nisam imao to iskustvo.na kraju balade,kao labuđi pjev doživim da žudim za nekim koga nisam ni vidio,razmjenio riječi i čuo telefonom.Starim,nije vjerovatno nego sigurno.

Osman
21.02.2012., 16:55
pa postoji 2 vrste sexa na brzaka,bar za mene.

Na brzaka se samo muhe love. Insane "lovimo" polahko.

Evita
21.02.2012., 16:55
SARAJLIJE PRETJERUJU: Policija počinje kažnjavati seks na javnom mjestu sa 50KM

Seks na javnom mjestu zbog kojeg se u EX YU ležalo u zatvoru,danas je skoro svakodnevna pojava.Da seksa na javnim mjestima ima,potvrdili su nam u nekim kantonalnim MUP-ovima.No, ipak o takvim slučajevima nema evidencija,kao ni evidencije jesu li prekršitelji kažnjeni ili samo sklonjeni s javnog mjesta.

http://www.banjalukain.com/media/pictures/2010/08/28/f851549302f9d87e274339f7e08aa2a3.jpg
Ukoliko policajci zateknu neki par da neprimjerenim ponašanjem, odnosno da seksom na javnom mjestu narušava javni red i mir, kaznit će ga s 50 maraka, kažu iz policije. Građani su sve češće svjedoci eksplicitnih scena na raznim mjestima, a šokantno je da se takve scene mogu vidjeti ne samo u nekom prirodnom ambijentu ili skrovitom mjestu, nego i u središtu grada.
Da je tako, nedavno se osvjedočio i jedan od naših uposlenika i to nedaleko od mostarskog Rondoa.
“Pošao sam kući i na trotoaru preko puta HT-a Mostar vidio sam dvoje mladih kako vode ljubav na haubi moga auta. Kada sam prišao, samo su obukli odjeću i odmaknuli se”, kaže naš sagovornik dodajući da su mladi potpuno izgubili moral jer se ovakvo nedolično ponašanje događalo usred grada. Nemalo puta čuvari gradskih parkova naletjeli bi na parove koji su vodili ljubav. Jedan mostarski policajac u neslužbenom razgovoru ipak nam je potvrdio da često imaju susret s parovima koji “nemaju granicu” i koje moraju opominjati da se sklone sa zidića, primjerice, na Starom Veležovom igralištu.

MUP nema evidenciju

Glasnogovornik MUP-a HNK-a Srećko Boras kaže da se ne sjeća da je takvih slučajeva bilo u Hercegovačko-neretvanskoj županiji. Ipak “ljubavnih gnijezda”u Hercegovini ima na svakom koraku. Tu su parkiralište na Bijelom brijegu, Trimuša, Partizansko groblje, brojna mjesta pored Neretve, pomoćna pista Zračne luke, jezero u Vrapčićima, Fortica…. Građani ipak svjedoče da se neprijatne scene sve se češće mogu vidjeti na brojnim lokacijama u gradu poput parkirališta kod mostarske tržnice, na obalama Neretve usred bijela dana itd.

Policija upozorava

Seksa na javnim mjestima ima i te pojave su kažnjive, ipak nam je kazao glasnogovornik MUP-a Tuzlanskog Kantona Miralem Malkić.
Malkić nam kaže da se u nekoliko mjeseci dogodi takav slučaj koji policija uoči prilikom rutinskih kontrola, ali da se takve osobe opomenu ili distanciraju s javnih mjesta. Pojašnjava da pojava nije rasprostranjena, ali da ima odvojenih incidenata. “Nije bilo toliko slučajeva da bi se posebno elaborirali, ali je jasno da policija mora reagirati”, rekao je Malkić. Ipak, mladi u Tuzli, kažu Tuzlaci, znaju se zanijeti po parkovima i jezerima i slobodnije se ponašati. Najpoznatija mjesta su im parkiralište na Gradini, Ilinčica i parkiralište kod Muzičke škole u Tuzli. Ovu pojavu, koja je kažnjiva po zakonu i koja se kvalificira kao nedolično ponašanje na javnom mjestu, ne “vole” ni policajci, koji se libe obilaženja “ljubavnih gnijezda”. Ipak, ukoliko se pređe granica ili ukoliko na par naleti “neraspoložen policajac”, kazne za nedolično ponašanje ili seks na javnom mjestu mogu se izreći i to u iznosu od 50 maraka ili više, ovisno o procjeni službene osobe.

Sarajlije prednjače

Svaki grad u BiH ima nekoliko poznatih mjesta za vođenje ljubavi jer mladi u nedostatku novca, posla i vlastitog stana nemaju drugi izbor osim zadnjeg sjedišta automobila. Po ovakvim mjestima, naime, prednjači Sarajevo u kojem postoje deseci takvih lokacija.
Glasnogovornik MUP-a Sarajevskog Kantona Irfan Nefić kaže da ni on po izvještajima policije nije uočio da je bilo takvih slučajeva. Ipak, poznato je da Sarajevo prednjači po ovoj pojavi. Sarajlije prakticiraju noćne zabave na Zmajevcu, u tunelu na Koševu, na parkiralištu zgrade RTVBiH, ipak mjesto više se uvečer traži kod spomenika na Vracima, kod bolnice na Koševu ili na Marin Dvoru preko puta zgrade Parlamenta BiH. Iako sarajevska policija nema često bliske susrete s ovim slučajevima, prije izvjesnog vremena svaka ptičica u Sarajevu je znala da policija radi noćne racije i tjera parove koji vode ljubav s lokacije gdje je sada porodilište.
U Unsko-sanskom Kantonu, ako je vjerovati policiji, nisu nikada čak ni naletjeli na takve slučajeve da mladi vode ljubav u automobilu blizu prometnice, što je teško povjerovati. Da je moral društva totalno pao, govore i priče o seksu po haustorima, klupama, plažama, koje svakodnevno čujemo. Policija u ovom slučaju ima odriješene ruke da reagira jer je zakon propisao kažnjavanje istih. Ipak, na očigled starih, ali i djece, svakodnevno i policija prolazi pored ovakvih slučajeva, ne usudivši se čak ni opomenuti ih.

đizlija
21.02.2012., 17:06
Sarajlije prednjače

Svaki grad u BiH ima nekoliko poznatih mjesta za vođenje ljubavi jer mladi u nedostatku novca, posla i vlastitog stana nemaju drugi izbor osim zadnjeg sjedišta automobila. Po ovakvim mjestima, naime, prednjači Sarajevo u kojem postoje deseci takvih lokacija.
Glasnogovornik MUP-a Sarajevskog Kantona Irfan Nefić kaže da ni on po izvještajima policije nije uočio da je bilo takvih slučajeva. Ipak, poznato je da Sarajevo prednjači po ovoj pojavi. Sarajlije prakticiraju noćne zabave na Zmajevcu, u tunelu na Koševu, na parkiralištu zgrade RTVBiH, ipak mjesto više se uvečer traži kod spomenika na Vracima, kod bolnice na Koševu ili na Marin Dvoru preko puta zgrade Parlamenta BiH. Iako sarajevska policija nema često bliske susrete s ovim slučajevima, prije izvjesnog vremena svaka ptičica u Sarajevu je znala da policija radi noćne racije i tjera parove koji vode ljubav s lokacije gdje je sada porodilište.
U Unsko-sanskom Kantonu, ako je vjerovati policiji, nisu nikada čak ni naletjeli na takve slučajeve da mladi vode ljubav u automobilu blizu prometnice, što je teško povjerovati. Da je moral društva totalno pao, govore i priče o seksu po haustorima, klupama, plažama, koje svakodnevno čujemo. Policija u ovom slučaju ima odriješene ruke da reagira jer je zakon propisao kažnjavanje istih. Ipak, na očigled starih, ali i djece, svakodnevno i policija prolazi pored ovakvih slučajeva, ne usudivši se čak ni opomenuti ih.

sve je otišlo dođavola,pobrojane lokacije su bezveze,u Šabanovo doba je to bio Trebević i to makadam ka vrhu i jedna baza na Koševu:bih:

Evita
21.02.2012., 17:12
Sarajlije prednjače

sve je otišlo dođavola,pobrojane lokacije su bezveze,u Šabanovo doba je to bio Trebević i to makadam ka vrhu i jedna baza na Koševu:bih:

Čovječe ,ovo ko da niko kuće nema :loler:

đizlija
21.02.2012., 17:17
pa kada su bile te baze ja tek položio,18g,starci ko ukopani u kući.Uostalom onda je bilo inn u autu,duga priča.

Osman
21.02.2012., 17:37
pa kada su bile te baze ja tek položio,18g,starci ko ukopani u kući.Uostalom onda je bilo inn u autu,duga priča.

Joj, jesi star.:)

Evita
21.02.2012., 18:19
Sex na plaži (pretposljednji sex post)

http://klubmamuti.files.wordpress.com/2011/02/imagescab187e1.jpg?w=630 (http://klubmamuti.files.wordpress.com/2011/02/imagescab187e1.jpg)Vruće sunce i mnogo gole kože! Što od toga može biti uzbudljivije? A plaža može biti bilo gdje. Uz more, uz jezero, uz rijeku. Jedino što od nje tražimo jest da nam pruži dovoljno intimnosti. Ako je stjenovita ili kamena, dobro će vam doći neka deblja mekana podloga, koja će ublažiti posljedice trenja leđa i koljena s kamenitom podlogom, a time ćete se i zaštititi od nastajanja modrica i kojekakvih oderotina. Ako je plaža pješčana, dobro je obratiti pozornost na to da vam sitan pijesak ne dospije onamo kamo ne bi trebao dospjeti. Naime, pijesak na penisu vrlo je bolna pojava za oboje, a još je manje preporučljivo da vam se uvuče u vaginu. Plaža pruža još jednu mogućnost, a to je odlazak u vodu, što vam pruža dodatne mogućnosT

đizlija
21.02.2012., 18:22
Joj, jesi star.:)
priznajem drug i sada iz nekih meni razloga žalim,ali ne brini u mladosti sam naklanjao dosta.

đizlija
21.02.2012., 18:24
Sex na plaži (pretposljednji sex post)

http://klubmamuti.files.wordpress.com/2011/02/imagescab187e1.jpg?w=630 (http://klubmamuti.files.wordpress.com/2011/02/imagescab187e1.jpg)Vruće sunce i mnogo gole kože! Što od toga može biti uzbudljivije? A plaža može biti bilo gdje. Uz more, uz jezero, uz rijeku. Jedino što od nje tražimo jest da nam pruži dovoljno intimnosti. Ako je stjenovita ili kamena, dobro će vam doći neka deblja mekana podloga, koja će ublažiti posljedice trenja leđa i koljena s kamenitom podlogom, a time ćete se i zaštititi od nastajanja modrica i kojekakvih oderotina. Ako je plaža pješčana, dobro je obratiti pozornost na to da vam sitan pijesak ne dospije onamo kamo ne bi trebao dospjeti. Naime, pijesak na penisu vrlo je bolna pojava za oboje, a još je manje preporučljivo da vam se uvuče u vaginu. Plaža pruža još jednu mogućnost, a to je odlazak u vodu, što vam pruža dodatne mogućnosT

blizu našeg mediteranskog grada ima jedno divno mjesto sa obećavajućom plažom,zgoda prava za zaljubljeni par pod suncem,šum valova i cvrčci.Znoje mi se dlanovi teško je o tome pisati

Evita
21.02.2012., 18:29
http://www.budi.in/controls/imgSizer.aspx?img=3025&w=400&h=250

Seks na brzaka

8 vrućih mjesta

U ovom slučaju vrijeme igra veliku ulogu, a vi i vaša djevojka želite što prije pronaći mjesto na kojem ćete uživati prije nego što se morate vratiti onoj dosadnoj rutini svakodnevice. Zašto sve pokvariti tražeći sigurno mjesto kada to možete obaviti točno tamo gdje jeste? Uz mrvicu diskrecije, seks na brzaka može biti zabavniji i uzbudljiviji nego što ste ikad mislili da je to moguće. Sljedeći put kada vam se sva krv slije u onu glavu ispod struka, zabavite se sa svojom djevojku na jednom od ovih mjesta.

1. Dizalo
Vožnja tek nekoliko katova gore ili dolje ne pruža dovoljno vremena za usputni seks. Preporučujemo vam da zaustavite lift (a da se pritom ne uključi nikakav alarm, osim ako uživate u mogućnosti da vas ulove), obavite seks, a kada završite i pokrenete lift, nemojte izaći u prizemlju.

Idealni položaj: vertikalan, ona je okrenuta prema zidu i oslanja se rukama na njega, a vi je držite za bedra.

2. Kino
Koliko god to zvučalo klišejzirano, imati pune ruke posla u kinodvorani uvijek je uzbuđujuće iskustvo i manje su šanse da vas ulove (osim ako ona vrišti prilikom seksa, no ako gledate horor, to prolazi). Kinodvorane su najbolje za oralni seks.

Idealni položaj: osim onog u kojem je djevojka na koljenima, možete isprobati i da ona sjedi na vama, dok je licem okrenuta prema velikom platnu.

3. Tamni kutak kluba ili restorana
Nije ni čudo da vas uzbuđuje vrući spoj na kojem pričate o prljavim stvarima sa seksi djevojkom, pa ako ste oboje za, otiđite u najtamniji kutak noćnog kluba, ili čak u toalet, gdje se možete prasnuti. Velike su mogućnosti da će vas ljudi čuti ili vidjeti, ali ako ste za malo egzibicionizma, sve je u redu.

Idealni položaj: stojeći, doggy style.

4. Stubište
Ako vam je cimer doma, ili ako vi i vaša cura na poslu imate pauzu za ručak od samo 10 minuta, otiđite na stubište zgrade koja ima i lift, po mogućnosti na što viši kat, i poludite na nekoliko minuta.

Idealni položaj: misionarski, s njenim leđima na stepenicama.

5. Auto
Ovo možda nije najoriginalnija ideja, ali seks na brzaka u autu, na mjestu gdje vas neće uhititi zbog golotinje na javnom prostoru, može biti nezaboravno iskustvo. Ako ste kratki s vremenom, a jako napaljeni, obavite to dok vozite. Ma šalimo se – odvojite nekoliko minuta, parkirajte sa strane i uživajte u pogledu unutar auta.

Idealni položaj: logika nalaže misionarski ili djevojku u vašem krilu.

6. Uličica
Prije nego što počnete zamišljati štakore i pijance, predočite si uličicu iza restorana koja nije tako prljava kao one koje viđate u filmovima. Idealno, ona će nositi suknju i oboje se možete uputiti u uličicu poslije večere, a prije npr. filma. To je ono što mi zovemo pauzom.

Idealni položaj: stojeći, s njenom jednom nogom omotanom oko vas.

7. Ured
Bez obzira radi li se o mački s kojom se pogledavate na poslu ili se vaša djevojka pojavi samo u baloneru i štiklama, ponekad je seks u uredu baš ono što vam život čini boljim. Ubacite ga u svoj dnevni raspored, ako je moguće.

Idealni položaj: leđima je naslonjena na zid, a nogama vas je obgrlila oko struka. Ili, uvijek ih može raširiti na radnom stolu vašega šefa.

8. Garderoba
Koliko vas je puta djevojka uzbudila i gnjavila dok se presvlačila iz uske majice u još užu u nekoj prodavaonici? Pa zašto ne prodrmati malo zamornu dužnost shoppinga prišuljajući joj se u garderobu kako biste iskazali svoje mišljenje o njenoj odjevnoj kombinaciji?

Idealni položaj: stojeći, doggy style.

Brzo, obavite to
Ponekad nećete imati vremena za zavođenje i pripremu kada je seks u pitanju, osobito kada ste izvan udobnosti svoga doma. Sljedeći put kada ste vani sa svojom djevojkom i osjetite potrebu – obavite to brzo.

đizlija
21.02.2012., 18:36
ima i 9. tačka,10 je na svirali;)

Evita
21.02.2012., 18:36
Vidi joj nogica ko štruca hljeba a papučice su mrak :loler:a on ko majstor za brzi kvar

đizlija
21.02.2012., 18:38
pa baš je brzak,lola ni kapu nije skinuo:dancing:

Osman
21.02.2012., 18:41
priznajem drug i sada iz nekih meni razloga žalim,ali ne brini u mladosti sam naklanjao dosta.

Pa sad možeš zabušavat? Neće moći drug. Traži se kontinuitet. Nema kampanjstva.

Evita
21.02.2012., 18:41
pa baš je brzak,lola ni kapu nije skinuo:dancing:

Ovo napravio facu kao da steže šaraf :))

đizlija
21.02.2012., 18:46
možda navlači gumištucnu:D

Osman
21.02.2012., 18:52
Evita i đizlija, popustite malo ljude. Samo neke greške tražite.:)

Evita
21.02.2012., 18:56
Poštari
Što je ženama toliko napeto u poštarima? (Osim što nose penzije). Poštari se ustvari savršeno uklapaju u profil žrtve pohotnih kućanica. Za te kućanice, poštarov Thomos je ustvari Kawasaki a sami poštari mačo bajkeri u kožnim hlačama. Znate onu staru: „ Ako niste slični ni mami ni tati, onda ste sigurno poštaru.“
Ne bi ni mi imali ništa protiv da nam poštu kući nosi mlada utegnuta poštarica. No, to za sad možemo gledati samo u filmovima.

Osman
21.02.2012., 19:00
PoštariNe bi ni mi imali ništa protiv da nam poštu kući nosi mlada utegnuta poštarica. No, to za sad možemo gledati samo u filmovima.

Džaba joj mladost i utegnutost ako u torbi nema ništa posebno.:fesovi:

Evita
21.02.2012., 19:11
http://www.bug.hr/_cache/4bab9ffa2f61fa6d9eaf4ed9994a0761.jpg?rand=20416527 2

producent
21.02.2012., 19:23

I u pravu si koljega....nafatalo se sevapa....
kad me god noge zabole,ah ,velim...stizu sevapi....

Evita
21.02.2012., 19:23
Činjenica je da o tomu sanjare mnogi muškarci. Svi oni žele da se njihova partnerica tu i tamo pretvori u dominantnu ženu koja zna pokazati što voli i želi. Maštaju o tomu da ih iznenadi seksualnom ponudom i da ona baš u svemu vodi glavnu riječ. Muškarce to uzbuđuje jer se tada osjećaju poželjno, a i imaju dojam da su sa ženom koja ima samopouzdanja i vlastiti stav. Rijetko koji muškarac će to naglas reći ženi, ali ipak o tomu sanjaju.
http://www.tportal.hr/ResourceManager/GetImage.aspx?imgId=84992&fmtId=20 (http://www.tportal.hr/ResourceManager/GetImage.aspx?width=795&height=500&imgId=84992)

Evita
21.02.2012., 19:24

Uvjek sam mislila ko na njoj sevapa zarađuje brzo bez nogu ostane :loler:

Osman
21.02.2012., 19:29
http://www.bug.hr/_cache/4bab9ffa2f61fa6d9eaf4ed9994a0761.jpg?rand=20416527 2

Ih, ti iz krajnosti u krajnost. Ima li kakve sredine?

Osman
21.02.2012., 19:46

Kažu, ima dobra banja u Olovu.:D

producent
21.02.2012., 20:27
Kažu, ima dobra banja u Olovu.:D

:loler:nebi meni ni tamo vrag dao mira...to bi me dokusurilo...

Queen
21.02.2012., 20:30
Ma ne bi ima vazda popravni.;)

Osman
21.02.2012., 20:38

Bože dragi, kad si mu već uzeo snagu, uzmi mu i želju.:D

Evita
21.02.2012., 21:35
možda navlači gumištucnu:D

Ova zima a guma glavu cuva :loler:

Evita
21.02.2012., 21:42
Ih, ti iz krajnosti u krajnost. Ima li kakve sredine?

Ima :fesovi:

Evita
21.02.2012., 21:44

Boze dragi neslusaj ga .ostavi mu i oci da gleda i zelju da zeli :loler:

đizlija
21.02.2012., 21:57

istraživanja Masters-Jonsons su dokazala da sve ide iz glave/srca,a bosaci kažu srce hoće,ali qita neće,znači dok je mozga/srca u junaka,bože ne diraj ništa.

Osman
21.02.2012., 21:59
Boze dragi neslusaj ga .ostavi mu i oci da gleda i zelju da zeli :loler:

Nemoj tako bona. Zašto mu produžuješ agoniju? Kad opada snaga nek opada i želja.:loler:

Osman
21.02.2012., 22:02
istraživanja Masters-Jonsons su dokazala da sve ide iz glave/srca.

Znali smo to i bez te dvojice hairlija, al opet, neka nama nauke.

đizlija
21.02.2012., 22:07
Znali smo to i bez te dvojice hairlija, al opet, neka nama nauke.

jedno je bila žena,pa mi smo možda znali,ali većina populacije ne,pogotovu 60-tih godina kada su počeli,mnogo ispitanika nije znalo kako se dobije beba,ko i kako funkcionira i to u razvijenoj Americi,kod nas možeš misliti strave.Uostalom naš riječnik,umjetnost,scene sexa na filmu,pa sex je dranje,silovanje,ne umijeće prenošenja ljubavi,osjećanja.

Osman
21.02.2012., 22:11
jedno je bila žena,pa mi smo možda znali,ali većina populacije ne,pogotovu 60-tih godina kada su počeli,mnogo ispitanika nije znalo kako se dobije beba,ko i kako funkcionira i to u razvijenoj Americi,kod nas možeš misliti strave.Uostalom naš riječnik,umjetnost,scene sexa na filmu,pa sex je dranje,silovanje,ne umijeće prenošenja ljubavi,osjećanja.

Jest vala baš. Krkanluk je bio žešći, a i danas nije mnogo bolje. Uprkos dostupnosti informacija.

Za to je kriv tubofolk.:loler:

Evita
21.02.2012., 22:14
Nemoj tako bona. Zašto mu produžuješ agoniju? Kad opada snaga nek opada i želja.:loler:

Hercegovac je ko stijena samo ga treba otkraviti na calopeku ,vidis da je zaledio na sjeveru ,sevap je covjeka oziviti :loler:

đizlija
21.02.2012., 22:16
Jest vala baš. Krkanluk je bio žešći, a i danas nije mnogo bolje. Uprkos dostupnosti informacija.

Za to je kriv tubofolk.:loler:

Ma krivo je sve,opšta nekultura,patrijarhat,divlja i neobuzdana narav,istorija,ali to je trebalo njegovati,ali ko će.pokušali su o tome pisati veliki V.Tenžera i I.Mandić i imali odlične analize psovki,idioma,fraza,filmskih scena i sl.probaj se sjetiti bilo koje ljubavne scene domaćeg filma i vidječeš koja kompatabilnost scene i riječnika,jer za prikazano i ne doliči drugo,nego da je kara,krha i sl.

optimus
21.02.2012., 22:16

....:loler:

.....=))

Evita
21.02.2012., 22:18

Nemoj mi spominjati ,srce ce me spucati koliko sam nauke propustila zbog cenzure :D

Osman
21.02.2012., 22:19
...sevap je covjeka oziviti :loler:

Jest, nema zbora.

Evita
21.02.2012., 22:19
....:loler:

.....=))

Okrutni ste :loler:

Evita
21.02.2012., 22:22
Jest, nema zbora.

Cuj,molim te-on sevap zaradjivo i sad ga noge bole.

To mi oci vidjele nisu -:-b

Osman
21.02.2012., 22:26
Ma krivo je sve,opšta nekultura,patrijarhat,divlja i neobuzdana narav,istorija,ali to je trebalo njegovati,ali ko će.pokušali su o tome pisati veliki V.Tenžera i I.Mandić i imali odlične analize psovki,idioma,fraza,filmskih scena i sl.probaj se sjetiti bilo koje ljubavne scene domaćeg filma i vidječeš koja kompatabilnost scene i riječnika,jer za prikazano i ne doliči drugo,nego da je kara,krha i sl.

Jest. Filmadžije su nam često bili krkani. Skoro svi su padali u zamku vulgarnosti kad treba snimit kakvu erotsku scenu.

A tek dijalozi, npr. Bate Živojinovića:

- Pope, jel ono anđeo?
- Nije, to je dobra pi**a.

-Mala, saću da te karam.

Bljak, fuj, povrać.

Osman
21.02.2012., 22:27
Cuj,molim te-on sevap zaradjivo i sad ga noge bole.

To mi oci vidjele nisu -:-b

Pa ne znam baš da li mu je svaki put sevap bio.

đizlija
21.02.2012., 22:29
Jest. Filmadžije su nam često bili krkani. Skoro svi su padali u zamku vulgarnosti kad treba snimit kakvu erotsku scenu.

A tek dijalozi, npr. Bate Živojinovića:

- Pope, jel ono anđeo?
- Nije, to je dobra pi**a.

-Mala, saću da te karam.

Bljak, fuj, povrać.

široke narodne mase,radnička klasa,seljaci i poštena inteligencija se na to ložila,prefinjene scene sexa su bile zapadni otrov koji je podrivao našu društvenu političku zajednicu,koji nonsens,uvijek sam se ibretio nebulozama onih vremena.

Evita
21.02.2012., 22:31
Pa ne znam baš da li mu je svaki put sevap bio.

:fesovi:Ima ko zna ,da je zaradio sevapa nebi ga noge boljele ,garant je zabusavo:loler:

Evita
21.02.2012., 22:33
široke narodne mase,radnička klasa,seljaci i poštena inteligencija se na to ložila,prefinjene scene sexa su bile zapadni otrov koji je podrivao našu društvenu političku zajednicu,koji nonsens,uvijek sam se ibretio nebulozama onih vremena.

I .....da li je i tada bilo sexa nabrzaka ili nije :kokice:

Evita
21.02.2012., 22:39
Nisu ni ovi sasvim dobri -mi smo makar imali i neke moralne norme.
I nabrzaka ali ne u vozu :loler:

Oralni seks u vozu usred bijela dana[/h]Rickey Peterson žalio se upravi javnog saobraćaja u Dallasu jer je, sa svojom petogodišnjom unukom, svjedočio sceni oralnog seksa u vozu.

http://www.bigradiobl.com/timthumb.php?src=http://www.bigradiobl.com/wp-content/uploads/2012/01/004-sex-in-train.jpg&h=320&w=630

- Unuka je bila sa mnom i to što smo vidjeli oboje nas je šokiralo, rekao je Peterson, koji je sa unukom, kako kaže, sjedio preko puta para koji se upustio ove aktivnosti usred bijela dana.
- Nisam platio da se vozim vozom i gledam porniće, protestuje Peterson.
Žalio se policiji, a oni su ga uputili na upravu željeznica. Navodno je i kondukter prolazio kada se scena odvijala.

Osman
21.02.2012., 22:47

I tman mi pomislismo da su vremena krkanluka zauvijek ostala za nama, da ćemo nabrusiti osjetila, lišiti se brutalnosti, doživjeti svekoliki preporod, a ono ćorak.

Dođoše krkani na vlast, pa nas, onako demokratski, baciše u sveprisutni krkanluk. Nema ni jednog segmenta života bez krkanluka.

Queen
21.02.2012., 23:05
Svi vole onaj intezivni "klasicni" seks, ali ponekad je dobar i onaj na brzaka, jer to obicno bude spontano, neocekivano i strastveno.

đizlija
22.02.2012., 06:38
I tman mi pomislismo da su vremena krkanluka zauvijek ostala za nama, da ćemo nabrusiti osjetila, lišiti se brutalnosti, doživjeti svekoliki preporod, a ono ćorak.

Dođoše krkani na vlast, pa nas, onako demokratski, baciše u sveprisutni krkanluk. Nema ni jednog segmenta života bez krkanluka.

pa FGR (fina gradska raja) je razgulila, novopridošlima treba ciklus od 50g.

đizlija
22.02.2012., 06:39
Nisu ni ovi sasvim dobri -mi smo makar imali i neke moralne norme.
I nabrzaka ali ne u vozu :loler:

Oralni seks u vozu usred bijela dana[/h]Rickey Peterson žalio se upravi javnog saobraćaja u Dallasu jer je, sa svojom petogodišnjom unukom, svjedočio sceni oralnog seksa u vozu.

http://www.bigradiobl.com/timthumb.php?src=http://www.bigradiobl.com/wp-content/uploads/2012/01/004-sex-in-train.jpg&h=320&w=630

- Unuka je bila sa mnom i to što smo vidjeli oboje nas je šokiralo, rekao je Peterson, koji je sa unukom, kako kaže, sjedio preko puta para koji se upustio ove aktivnosti usred bijela dana.
- Nisam platio da se vozim vozom i gledam porniće, protestuje Peterson.
Žalio se policiji, a oni su ga uputili na upravu željeznica. Navodno je i kondukter prolazio kada se scena odvijala.

iz slike je vidljivo da joj gleda usta,ustima,oralno:D

Evita
22.02.2012., 09:25
iz slike je vidljivo da joj gleda usta,ustima,oralno:D

Pošto je bilo nabrzaka ostaje ti samo da zamisliš jer se sve dešavalo u brzini a sniman je samo kraj i to kada se posmatrač povratio od šoka:D

Evita
22.02.2012., 09:31

Sasvim tačno ali netreba uzimati za primjer krkane nego one koji vrijede ,ja jednostavno nevolim sresti primitivca na ulici a nekamoli s njim djeliti krevet.
Morala bih moliti Boga da me uzme sebi :)

đizlija
22.02.2012., 11:49
bila je tema o dami u krevetu,da se ne vratimo na "gospodina" u krevetu:D

Evita
22.02.2012., 13:52
bila je tema o dami u krevetu,da se ne vratimo na "gospodina" u krevetu:D

A gdje si ti kolega vidio da dama može sama biti u krevetu :loler:.

Ja sam počela nabrzaka i spavati a ne samo opsss :p.

Šta nam uradi recesija :fesovi:

đizlija
22.02.2012., 13:56
duže spavaš,kada brzo spavaš.Ne valja rano leći,a kasno zaspati:D

Evita
22.02.2012., 17:08
duže spavaš,kada brzo spavaš.Ne valja rano leći,a kasno zaspati:D

Nevalja kada te ujutro neko budi a još ti se spava i to zbog brzaka-užas :loler:

producent
22.02.2012., 19:12
Nevalja kada te ujutro neko budi a još ti se spava i to zbog brzaka-užas :loler:

...jah meraka...:D

Osman
22.02.2012., 20:51

Ne rekoh li ja već da mu treba uzet želju? Sav se raspada na samu pomisao.

Evita
22.02.2012., 23:27

Pjesma ide ..jah meraka u veceri rane a ne u zoru :loler:

Evita
22.02.2012., 23:28
Ne rekoh li ja već da mu treba uzet želju? Sav se raspada na samu pomisao.

Ja nemam srca -mene Bog neslusa :D

đizlija
23.02.2012., 07:12

tkz. zornjak,a najbolji je ....stid me.

Evita
23.02.2012., 11:22
tkz. zornjak,a najbolji je ....stid me.

Onda se stidi :Dali ja neću-
Sex nabrzaka može biti dobar samo ako je žena napaljena pa joj netreba puno vremena -inače je samo objekat za nečije pražnjenje a to je baš fuj ...:loler:

đizlija
23.02.2012., 11:35
jest vala,treba biti dobar pa prepoznati i te situacije i lijepo se ponašati,sve je do pažnje i nježnosti

Evita
23.02.2012., 11:38
jest vala,treba biti dobar pa prepoznati i te situacije i lijepo se ponašati,sve je do pažnje i nježnosti

Pa lahko je prepoznati kada razvučeš ko teraviju ali kad si negdje na poslu ,radi se o minutama i uvjek su žene zakinute kad je nabrzaka :D

đizlija
23.02.2012., 11:48
anatomija,od Boga valjda.Zato kada žena razvuče gajtan pitu,hairlija ima da skikne.

Queen
23.02.2012., 12:09
http://www.kurir-info.rs/static/imgs/article_thumbs/632x474/uploads/2011-05/61706.jpg

U trci sa životom, kada jedemo po pekarama stojeći, radimo 24 sata, tuširamo se na brzinu, i seks se sveo na brzaka. E pa da u tome na brzaka uživamo...

* Opušteno
Ključna reč je opuštenost. Ne opterećuj se time ima li tvoj seksualni partner još nekoga pored tebe i ne osuđuj ga zbog seksa sa drugim osobama.

* Prvi sastanci na javnom mestu
Ne idite odmah jedno kod drugoga u stan. Bez obzira na važe namere, i za seks bez obaveza je neophodno da se partneri upoznaju, zbliže, opuste... pre prvog seksa.

* Poštuj partnera
Iako se viđate samo zbog seksa, tvoj partner nije porno zvezda. Oboje ste podjednako emocionalna i inteligentna bića i ponašajte se u skaldu sa tim. Muškarac prema ženi treba da se ponaša kao prema dami, a žena muškarca ne bi trebalo da tretira kao seksualni objekat.

* Oslobodite fantazije
Slobodno predloži svoje seksualne fantazije, ali budi spreman i da razmotriš želje partnera. U seksu bez obaveza ste ravnopravni, imajte to stalno na umu.

* Kondom je obavezan
Kako biste bili apsolutno opušteni neophodno je da budte sigurni da neće doći do neželjene trudnoće, ili do prenošenja neke polne bolesti.

đizlija
23.02.2012., 13:11
* Prvi sastanci na javnom mestu
Ne idite odmah jedno kod drugoga u stan. Bez obzira na važe namere, i za seks bez obaveza je neophodno da se partneri upoznaju, zbliže, opuste... pre prvog seksa.

nego otiđite drugi mjesec i to se pika za brzaka:D

Queen
23.02.2012., 13:16
Brzi seks nema nikave veze koliko vremena ce proci od zadnji put.:D

đizlija
23.02.2012., 13:27
valjda do prvi put,joj pa ti totalno fulila temu

Queen
23.02.2012., 13:39
Ja temu a ti seks.

đizlija
23.02.2012., 14:23
objasni samo kako,kakve veze imaju one probrojane tačke ispod slike,nebuloza živa.Može li brzak između dugogodišnjih partnera?

Queen
23.02.2012., 14:29
Neda ti se nesto ovih dana pa ni na brzaka.

E pa da u tome na brzaka uživamo...
Pise ispod slike.

đizlija
23.02.2012., 14:32
Neda ti se nesto ovih dana pa ni na brzaka.

Pise ispod slike.

pa nebuloze i pišu:bih:

Osman
23.02.2012., 14:58
Dajte definiciju nabrzaka. Više nisam siguran šta je to.:kokice:

đizlija
23.02.2012., 15:05

pa zar nije 2 opcije-brzak između partnera i brzak između do tada nepoznatih lica.Kraljica obrađuje samo jednu opciju

Osman
23.02.2012., 15:08
pa zar nije 2 opcije-brzak između partnera i brzak između do tada nepoznatih lica.Kraljica obrađuje samo jednu opciju

To sam htio znat. Računa li se u brzak sex između stalnih partnera?

đizlija
23.02.2012., 15:09

dobro da podvučem žutim,i između stalnih partnera

Queen
23.02.2012., 15:26
Pa nije valjda da imate seks i van braka, pih Boze scuvaj.
Boze uzmi im pamet.:)

Osman
23.02.2012., 15:29

Kolegice, manje sumnjičenja molim. Razgovaraš sa časnim ljudima u ozbiljnim godinama.:loler:

đizlija
23.02.2012., 15:30

pa nakon kojeg se vremena ide u stan:loler:

Queen
23.02.2012., 15:39
Kolegice, manje sumnjičenja molim. Razgovaraš sa časnim ljudima u ozbiljnim godinama.:loler:
Imate moje duboko izvinjenje kao i moju temu za oziljne. "seks poslje pedesetih"
Ne priznam odgovore da se moze biti ozbiljno i prije pedesete.:loler:

Queen
23.02.2012., 15:44
pa nakon kojeg se vremena ide u stan:loler:
Cuj kad, pa kad je ozenis.

Osman
23.02.2012., 16:05
Imate moje duboko izvinjenje kao i moju temu za oziljne. "seks poslje pedesetih"
Ne priznam odgovore da se moze biti ozbiljno i prije pedesete.:loler:

Isprika prihvaćena. Ipak, ostajemo na ovoj temi. A ozbiljnost je rastezljiv pojam.:)

Queen
23.02.2012., 16:43
Isprika prihvaćena. Ipak, ostajemo na ovoj temi. A ozbiljnost je rastezljiv pojam.:)
Ma znas sta, onda bolje da budemo neozbiljni da ne bi morali kasnije rastezati:)

Evita
23.02.2012., 18:01

To je sex u stojećem ,klečećem ,ležećem položaju,na stolu ,stolici ,podu ,fotelji ,haubi od auta , liftu,kod Direktora ,radnog kolege u kancelariji,kod dežurnog Dr.-koji traje desetak minuta .
Skidanje je gubljenje vremena -:D

http://youtu.be/HKqcfGM7wl8malo slikovito ....

đizlija
23.02.2012., 18:46
To je sex u stojećem ,klečećem ,ležećem položaju,na stolu ,stolici ,podu ,fotelji ,haubi od auta , liftu,kod Direktora ,radnog kolege u kancelariji,kod dežurnog Dr.-koji traje desetak minuta .
Skidanje je gubljenje vremena -:D

http://youtu.be/HKqcfGM7wl8malo slikovito ....

da niste previše podigli ljestvicu,čuj desetak minuta,bez skidanja,pa neki laganini ne traju toliko

Evita
23.02.2012., 18:50
da niste previše podigli ljestvicu,čuj desetak minuta,bez skidanja,pa neki laganini ne traju toliko

Nekima je dovoljno i tri minute :p

producent
23.02.2012., 19:04

To se zove.... zecija....;)

Osman
23.02.2012., 19:06
De više usaglasite definiciju. Do sad bi i vijeće ministara nešto usaglasilo.

đizlija
23.02.2012., 19:12

svega ima,ali 10 min

producent
23.02.2012., 20:49
svega ima,ali 10 min

..to je bas ono ...momacki...:fesovi:
tad nema da kaze...ehhhhh...da te ima sad ko zamjenut...:D

đizlija
24.02.2012., 08:40
draže mi je tantrično vođenje ljubavi,upravo tako to je ljubavno djelovanje ne sex na ex:bih:

Evita
24.02.2012., 10:36
http://youtu.be/hMi3n1RzGJg

đizlija
24.02.2012., 10:50
e sad...

Evita
24.02.2012., 10:55
http://youtu.be/z3161WSFy68

đizlija
25.02.2012., 21:17
http://youtu.be/z3161WSFy68

selice idu u toplije krajeve,traže toplinu,valjda i neki muškarci su u vječnoj potrazi za toplinom.:p

Evita
25.02.2012., 21:23
selice idu u toplije krajeve,traže toplinu,valjda i neki muškarci su u vječnoj potrazi za toplinom.:p

Ja živim u državi ,gdje se padanje snijega smatra vremenskom nepogodom i zato nema sexa do proljeća.:loler:

đizlija
25.02.2012., 21:32
Ja živim u državi ,gdje se padanje snijega smatra vremenskom nepogodom i zato nema sexa do proljeća.:loler:

ako je ptica smrznuta,ostala za jatom,sevap je prigrliti na grudi,ugrijati,ne čekati prolječe,ove zime je bilo najgore za Valentinovo:p

Evita
25.02.2012., 21:36
ako je ptica smrznuta,ostala za jatom,sevap je prigrliti na grudi,ugrijati,ne čekati prolječe,ove zime je bilo najgore za Valentinovo:p

Živjele Toplane :loler:

đizlija
25.02.2012., 21:36
kako mala jadna ptica selica da se ugrije na radijatoru?

Evita
25.02.2012., 21:39
kako mala jadna ptica selica da se ugrije na radijatoru?

Ova ptica nikad nije selica -ona čuva gnijezdo svoje :fesovi:

đizlija
25.02.2012., 21:41
Ova ptica nikad nije selica -ona čuva gnijezdo svoje :fesovi:

pa nisi kad si žensko,a za muškarce tvrdiš da su selice.Lijepo je imati gnijezdo...

Evita
25.02.2012., 21:44
pa nisi kad si žensko,a za muškarce tvrdiš da su selice.Lijepo je imati gnijezdo...

Naravno -ništa sporno ,negdje se mora sexati nabrzaka :p

đizlija
25.02.2012., 21:46
Naravno -ništa sporno ,negdje se mora sexati nabrzaka :p

lift,haustor,auto su asocijacije za sex na ex,gnijezdo je nešto toplo,intimno,zajedničko skrovište i ne može se stavljati u taj kontekst.Sem toga sexsanje i gnijezdo ne idu zajedno,u gnijezdu se vodi ljubav,a to je mnogo drukčije od sexa.

Evita
26.02.2012., 23:10
lift,haustor,auto su asocijacije za sex na ex,gnijezdo je nešto toplo,intimno,zajedničko skrovište i ne može se stavljati u taj kontekst.Sem toga sexsanje i gnijezdo ne idu zajedno,u gnijezdu se vodi ljubav,a to je mnogo drukčije od sexa.

Mislim da si ti u zabludi jer mnogi dodju istroseni do gnijezda i foliraju kako ih boli glava ili je dan bio stresan :loler:

đizlija
27.02.2012., 06:57
Mislim da si ti u zabludi jer mnogi dodju istroseni do gnijezda i foliraju kako ih boli glava ili je dan bio stresan :loler:

pa postoje dvije solucije,a o obadvije odlučuju sami:

- neće doći,jer takvi nisu sposobni
- doći će da napune baterije

Evita
27.02.2012., 08:14
http://youtu.be/2efTegtiHsU

đizlija
27.02.2012., 08:37
fazon je u postizanju unutrašnjeg balansa,najbolje možda objasniti na navedenom primjeru,prezaposlene osobe.Kada bude stanje duha takvo,da odlazak u spa centar bude izveden sa isto toliko unutrašnjeg mira,opuštenosti,kao i odlazak u kino sa prijateljicom,ili 2h na forumu kod kuće,bez osjećaja krivice,osječaja zapostavljanja nekoga,ta 2h su tvoja 2h bez obzira kako i gdje ih utrošio.

Evita
27.02.2012., 10:24
fazon je u postizanju unutrašnjeg balansa,najbolje možda objasniti na navedenom primjeru,prezaposlene osobe.Kada bude stanje duha takvo,da odlazak u spa centar bude izveden sa isto toliko unutrašnjeg mira,opuštenosti,kao i odlazak u kino sa prijateljicom,ili 2h na forumu kod kuće,bez osjećaja krivice,osječaja zapostavljanja nekoga,ta 2h su tvoja 2h bez obzira kako i gdje ih utrošio.

Samo 2 h -pa nisam Severina ,meni treba više :D

đizlija
27.02.2012., 11:19
Severina je oduševila široke narodne mase i visoko dignula ljestvicu za frustrirane dame.

bubamara87
01.03.2012., 16:02
SAMO POMISLITI NA OPASNOSTI OD TAKVOG SEXA I NE TREBA MI NISTA VISE.

SVAKA BIVSA PARTNERICA MOG SADASNJEG PARTNERA JE I MOJA :D TIJELO PAMTI A BOLEST JE PODMUKLA! :-bd

đizlija
01.03.2012., 21:56
SAMO POMISLITI NA OPASNOSTI OD TAKVOG SEXA I NE TREBA MI NISTA VISE.

SVAKA BIVSA PARTNERICA MOG SADASNJEG PARTNERA JE I MOJA :D TIJELO PAMTI A BOLEST JE PODMUKLA! :-bd

bolest je podmukla i životno ugrožava čovjeka,ali iam ONO nešto što ga grize i jede iznutra,umro bi,ali žive ne kopaju.

Republika Bosna
17.09.2012., 03:01
Mozda dok chovjek je mladji(mlado-ludo), a sad poshto se ulazi u godine(zavisi kako za koga) i trezvenije razmishlja i ne pomishljam vishe na to...Nije mi Chejf a nit Merak(mozda che mushki pomisliti da Ne Volim Ljepshi Pol-Fakat Ih Volim)....Mada, ove amerikanke su Fakat Lude za tim sex na eks i praktikuju to k'o da piju vodu(chitaj pivo) jednostavno odbijam...
Usput, ja sam Novi Komsho u Mahali:-H

P.S. Nemojte sad 'Osuti' pojedinci Paljbu po meni :D

đizlija
17.09.2012., 07:03
Mozda dok chovjek je mladji(mlado-ludo), a sad poshto se ulazi u godine(zavisi kako za koga) i trezvenije razmishlja i ne pomishljam vishe na to...Nije mi Chejf a nit Merak(mozda che mushki pomisliti da Ne Volim Ljepshi Pol-Fakat Ih Volim)....Mada, ove amerikanke su Fakat Lude za tim sex na eks i praktikuju to k'o da piju vodu(chitaj pivo) jednostavno odbijam...
Usput, ja sam Novi Komsho u Mahali:-H

P.S. Nemojte sad 'Osuti' pojedinci Paljbu po meni :D

dobra je to stvar,samo da je više amerikanki ovde,ovde ti je sve po istilahu:-O

plivadon
17.09.2012., 07:52
dobra je to stvar,samo da je više amerikanki ovde,ovde ti je sve po istilahu:-O

Imas unproforce dole za utjehu.

đizlija
17.09.2012., 08:45
Imas unproforce dole za utjehu.

možda ima njihA,ali ja nisam više tamo,mislim u UNPROFOR-u

plivadon
17.09.2012., 08:58
možda ima njihA,ali ja nisam više tamo,mislim u UNPROFOR-u

Obnovis stara prijateljstva:loler:

đizlija
17.09.2012., 10:43
Obnovis stara prijateljstva:loler:

svi otišli,raspušteno sve,neki u misijama od Konga do Timora,moja "poznanica" na žalost umrla

Osman
17.09.2012., 11:08
svi otišli,raspušteno sve,neki u misijama od Konga do Timora,moja "poznanica" na žalost umrla

Koji si ti baksuz.

Evita
17.09.2012., 11:20
Jesam ćorava kod očiju kad neviđoh te umproforce a oni već otišli :loler:

đizlija
17.09.2012., 11:22
to je bila borba za preživljavanje u ratnom Sarajevu,e sad...iz mirnodopske perspektive lako je biti general

đizlija
17.09.2012., 11:25
Koji si ti baksuz.

hvala na razumjevanju,ali to je bilo na kratko u Sarajevu,ona umrla poslije u NY.

Evita
17.09.2012., 11:33
to je bila borba za preživljavanje u ratnom Sarajevu,e sad...iz mirnodopske perspektive lako je biti general

Znači sex nabrzaka pomaže da preživiš-pa nisam to znala ali sam nešto načula,pa bilo je i naših koji su za hranu tražili kompenzaciju.
E svašta -čovjek ostari a ne nauči šta sve možeš dobiti za sex a samo malo zažmiriš :D.

đizlija
17.09.2012., 11:36
Znači sex nabrzaka pomaže da preživiš-pa nisam to znala ali sam nešto načula,pa bilo je i naših koji su za hranu tražili kompenzaciju.
E svašta -čovjek ostari a ne nauči šta sve možeš dobiti za sex a samo malo zažmiriš :D.

ja sam zadnji muškarac kojem se to može reći.Preživljavanje nije samo hrana.Drugo stavljam se u nivo prostitutca,što zaista nisam:drool:

Evita
17.09.2012., 11:41
ja sam zadnji muškarac kojem se to može reći.Preživljavanje nije samo hrana.Drugo stavljam se u nivo prostitutca,što zaista nisam:drool:

Pa nekažem tebi -mislim općenito,koliko vidim ti si ugrožen ili te ostave ili umru,ili si previše brz pa ti pobjegnu :p

đizlija
17.09.2012., 11:42
Pa nekažem tebi -mislim općenito,koliko vidim ti si ugrožen ili te ostave ili umru,ili si previše brz pa ti pobjegnu :p

kraj misije,kraj avanture,brz?? ne znam,kako kad,a umrijeti mora svako.

Evita
17.09.2012., 12:19
Čim pomislim na sex nije mi dobro -nesmijem da rizikujem da mi opadne imunitet :D

đizlija
17.09.2012., 12:22
kakve veze ima imunitet?

Evita
17.09.2012., 12:35
kakve veze ima imunitet?

Ima ,ja sam imuna na sex a sve to ima veze sa imunitetom :D

đizlija
17.09.2012., 12:41
Ima ,ja sam imuna na sex a sve to ima veze sa imunitetom :D

joj što je to fino,ono možeš sve svoje intelektualne i fizičke mogućnosti usmjeriti u pravom smjeru,kao tibetantski monah.:loler:

plivadon
17.09.2012., 13:27
Beograđanka namamila dvojicu bh. državljana na seks pa ih opljačkala

FOTO: Ilustracija

http://static03.avaz.ba/assets/image_cache/690/400/0/assets/uploads/noge.jpg

"Big mama" osuđena na godinu i šest mjeseci zatvora
Beograđanka namamila dvojicu bh. državljana na seks pa ih opljačkala
Beograđanki Miri Jakovljević (32) poznatoj pod nadimkom "Big mama" Apelacioni sud u Crnoj Gori potvrdio je kaznu zatvora od godinu dana i šest mjeseci zbog razbojništva na groblju u Starom Baru.
Svoje žrtve, dvojicu državljana Bosne i Hercegovine, namamila je pružanjem seksualnih usluga da bi ih kasnije, sa još trojicom "prijatelja", opljačkala i oduzela im 40 eura.
Prvostepenom presudom sudije Ane Vuković u Višem sudu u Podgorici Jakovljevićeva i Emir S. Asanović (23) iz Starog Bara osuđeni su na jednake kazne zatvora, dok su Barani Zoran D. Popović (28) zvani Zoki i Robert N. Dreković (19) zvani Robi osuđeni na po tri godine zatvora.
"U noći između 29. i 30. juna 2011. godine u Baru, državljani Bosne i Hercegovine Abdulahović Ferid i Osmanović Sead bili su žrtve razbojništva. Optužena Mira Jakovljević se dogovorila s Feridom da se sastanu u Starom Baru ispod katoličkog groblja kako bi mu pružila seksualne usluge.
On i njegov prijatelj Osmanović su potom krenuli vozilom na dogovoreno mjesto, a Jakovljevićeva ih je navodila mobilnim telefonom. Čim su se klijenti parkirali na znak Big Mame iz šume su istrčala trojica njenih pomagača, kojima je, kako stoji u optužnici, saopštila da dvojica momaka iz BiH imaju kod sebe novac i da treba da ih opljačkaju.
Tada su im optuženi Asanović, Popović i Dreković prišli vičući: „Policija, ruke na auta“. S već pripremljenim motkamai letvama su ih napali, udarajući ih po glavi i tijelu, te ih tako oborili na zemlju oduzevši novac koji su imali kod sebe.
Abdulahoviću su oteli 30 eura, a od Osmanovića novčanicu od 10 eura i mobilni telefon "samsung", poslije čega su svi zajedno pobjegli.Beograđanki Miri Jakovljević (32) poznatoj pod nadimkom "Big mama" Apelacioni sud u Crnoj Gori potvrdio je kaznu zatvora od godinu dana i šest mjeseci zbog razbojništva na groblju u Starom Baru.
Beograđanki Miri Jakovljević (32) poznatoj pod nadimkom "Big mama" Apelacioni sud u Crnoj Gori potvrdio je kaznu zatvora od godinu dana i šest mjeseci zbog razbojništva na groblju u Starom Baru.

Svoje žrtve, dvojicu državljana Bosne i Hercegovine, namamila je pružanjem seksualnih usluga da bi ih kasnije, sa još trojicom "prijatelja", opljačkala i oduzela im 40 eura.

Prvostepenom presudom sudije Ane Vuković u Višem sudu u Podgorici Jakovljevićeva i Emir S. Asanović (23) iz Starog Bara osuđeni su na jednake kazne zatvora, dok su Barani Zoran D. Popović (28) zvani Zoki i Robert N. Dreković (19) zvani Robi osuđeni na po tri godine zatvora.

"U noći između 29. i 30. juna 2011. godine u Baru, državljani Bosne i Hercegovine Abdulahović Ferid i Osmanović Sead bili su žrtve razbojništva. Optužena Mira Jakovljević se dogovorila s Feridom da se sastanu u Starom Baru ispod katoličkog groblja kako bi mu pružila seksualne usluge.

On i njegov prijatelj Osmanović su potom krenuli vozilom na dogovoreno mjesto, a Jakovljevićeva ih je navodila mobilnim telefonom. Čim su se klijenti parkirali na znak Big Mame iz šume su istrčala trojica njenih pomagača, kojima je, kako stoji u optužnici, saopštila da dvojica momaka iz BiH imaju kod sebe novac i da treba da ih opljačkaju.

Tada su im optuženi Asanović, Popović i Dreković prišli vičući: „Policija, ruke na auta“. S već pripremljenim motkamai letvama su ih napali, udarajući ih po glavi i tijelu, te ih tako oborili na zemlju oduzevši novac koji su imali kod sebe.

Abdulahoviću su oteli 30 eura, a od Osmanovića novčanicu od 10 eura i mobilni telefon "samsung", poslije čega su svi zajedno pobjegli.

đizlija
17.09.2012., 13:34
mislim da smo počeli mješati žabe i babe,pa nismo definisali sex na brzaka.Po meni to nije nikad plačeni sex,inače to mi i nije sex nego aerobik.Sex na brzaka je po meni onaj ukradeni momenat,neubičajen,kada se jednostavno desi,sa stalnim jal letećim.:loler:

Evita
17.09.2012., 13:43
mislim da smo počeli mješati žabe i babe,pa nismo definisali sex na brzaka.Po meni to nije nikad plačeni sex,inače to mi i nije sex nego aerobik.Sex na brzaka je po meni onaj ukradeni momenat,neubičajen,kada se jednostavno desi,sa stalnim jal letećim.:loler:

Pa dobro,Pliva je samo želio pokazati kako sex može biti koban kada muškarac voli da promjeni a da ga niko nevidi.
Zato sve što traje 10 min je nabrzaka -:D

đizlija
17.09.2012., 13:46
Pa dobro,Pliva je samo želio pokazati kako sex može biti koban kada muškarac voli da promjeni a da ga niko nevidi.

pa nije to trka na kronometar,ipak se tu radi o onom iznenadnom,neočekivanom,van ustaljene forme,a može trajati mnogo duže.

plivadon
17.09.2012., 13:49

Samo samhtio pokazati koja sve zadovoljstva moze donijeti sex na brzaka.
1.letva po ledjima
2.praznjenje dzepova
3.ostati suvog k.
4.postati popularan u stampi, porodici, komsiluku... (objavise im imena i prezimena)

Evita
17.09.2012., 13:50
pa nije to trka na kronometar,ipak se tu radi o onom iznenadnom,neočekivanom,van ustaljene forme,a može trajati mnogo duže.

Nemože duže trajati sex nabrzaka -onda je to sa produžetcima :D

Evita
17.09.2012., 13:51
1.letva po ledjima
2.praznjenje dzepova
3.ostati suvog k.
4.postati popularan u stampi, porodici, komsiluku... (objavise im imena i prezimena)

Ja uživam kada pročitam nečije puno ime i prezime :D.

đizlija
17.09.2012., 13:51
1.letva po ledjima
2.praznjenje dzepova
3.ostati suvog k.

joj pliva iznenađuješ me,pa nije valjda da se napajaš iz Ljepote poroka,znaš ono lezi ti dole ,eto mene gore,til na glavu oči,svjetlo obavezno ugašeno.Mojne ravaku u ovu lijepu priču.Divan je taj sex na eks.:loler:

đizlija
17.09.2012., 13:53
Nemože duže trajati sex nabrzaka -onda je to sa produžetcima :D

brzak je u smislu dešavanja,naglo i neočekivano počne.Dobro hajde može i to poimanje,ali rave isključiti.

plivadon
17.09.2012., 13:54
joj pliva iznenađuješ me,pa nije valjda da se napajaš iz Ljepote poroka,znaš ono lezi ti dole ,eto mene gore,til na glavu oči,svjetlo obavezno ugašeno.Mojne ravaku u ovu lijepu priču.Divan je taj sex na eks.:loler:

Sjetih se: "Jooooj da me vidi mila majka..."

đizlija
17.09.2012., 14:12
Sjetih se: "Jooooj da me vidi mila majka..."

e to kum dere sobaricu,ali onaj grmalj Miru Furlan sexa preko krpe,čuj sexa,oplođava je pokretima napred nazad.