PDA

View Full Version : Zašto žene varaju

Pages : [1] 2 3

sanjanka
13.06.2009., 16:34
Evo jedna nova tema u skladu s našim diskusijama pru proteklih nekoliko dana samo što sad u centru pažnje nije muška nego ženska prevara.
Kada žene varaju onda je to obično iz sasvim drugačijih razloga nego kada to čine muškarci.
1. Traženje pažnje, naklonosti
Žene se obično ne upuštaju u afere i varanje kad zamjete pomanjkanje seksa sa strane svog partnera. Žene varaju prije svega zato što osjete pomanjkanje pažnje i naklonosti od strane partnera.
http://image.dnevnik.hr/media/images///213xX/Jun2009//60227854.jpgŽene varaju kad su povrijeđene kako bi se osvetile partneru. Seks s drugim je kažnjavanje koje će teško što premašiti. Istina je da ponekad takva osveta uopće nije tako slatka kako se čini u prvi trenutak.
Nedostaje im blizina, povezanost s partnerom i osjećaj da su voljene. Pokažite joj da su vaš posao, prijatelji i hobiji na vašoj ljestvici prioriteta daleko iza nje. Ne zatrpavajte je dakle svim problemima koji vas muče na poslu. Najprije osigurajte neko vrijeme samo za vas.

2. Traženje savršenstva
Neke žene se upuštaju u varanje zato što uvijek žele i traže nešto više. U svom partneru stalno traže greške. Najvjerojatnije to nezadovoljstvo s partnerom izvire iz ženskog nezadovoljstva sa samom sobom.

3. Prijateljstva koja su više...
Žene prečesto ne znaju postaviti jasne granice prijateljevanja. Mnogo puta zato dolazi do flerta. Prijatelje dosta puta puste preblizu i upravo se oni nađu pri ruci kad se posvađaju sa svojim partnerom i odu kod prijatelja po suosjećajnost – rame za plakanje.
Rezultat jednadžbe povrijeđene žene i zaštitničkog muškarca je u dosta slučajeva seks. To naravno ne znači da joj trebate zabraniti prijatelje, niti to znači da se ne smijete nikada svađati.
Naravno da žena može imati prijatelje i da se vi smijete svađati. Samo se pobrinite da vi budete njezin najbolji prijatelj i da je ne ispuštate iz ruku dok ne porazgovarate.
http://image.dnevnik.hr/media/images///520xX/Jun2009//60227856.jpg
4. Obezvrijeđivanje
Nerijetko se žene u vezi osjećaju potpuno obezvrijeđene i necijenjene. One žele osjećaj sigurnosti i samosvijesti koji s vezom dosta puta izgube. Žene u kući podupiru više uglova. U najvećem broju slučajeva to rade potpuno neopaženo.
To ipak ne znači da žene ne žele biti opažene. Za pohvale i zanimanje za njezin život će vam biti sigurno zahvalna. Još će zahvalnija biti ako osim toga ponekad i priskočite u pomoć. Ako će se pokraj vas osjećati kao vaša mama i kućanica, sigurno će zadovoljstvo potražiti negdje drugdje.

5. Komunikacija
Nedostatak komunikacije s partnerom i pretjerana komunikacija sa svima ostalima sigurno ne utječe blagotvorno na ženu i njezin odnos prema partneru.
Jednom rječju, kad u njezinom životu dođe do većih promjena, pobrinite se da vi budete njezin prvi i najvažniji sugovornik. Time ćete joj dati osjećaj važnosti, zanimanja, a pobrinuti ćete se i za to da netko drugi neće biti taj koji će joj nuditi sve to i još tko zna što.

6. Kažnjavanje
Žene varaju kad su povrijeđene. Na taj način su neke majstorice osvećivanja. Seks s drugim je kažnjavanje koje će teško što premašiti. Istina je, da ponekad takva osveta uopće nije tako slatka kako se čini u prvi trenutak.

7. Središte pozornosti
Neke žene tako snažno žele biti u centru pažnje da im je nikada nije dosta. Što više muškaraca joj se divi, time je zadovoljnija i zadovoljenija. U takvim slučajevima je teško što promijeniti. Lakše nego nju ćete vjerojatno promijeniti sebe i vaše doživljavanje vaše veze.

8. Udvaranje
Udvaranje niije nešto u čemu uživaju samo muškarci. Za udvaranjem čeznu i žene. Naravno da niti muškaraci niti žene obično ne misle da će tu svoju želju utažiti u vezi. Kao da vrijedi nepisano pravilo, koje kaže da muškarac udvara jednoj ženi samo jednom.
Prekršite to nepisano pravilo i počnite joj ponovo udvarati. Pozovite je na sastanak, pošaljite joj nestašan sms ili e-mail. To vam neće oduzeti previše vremena, a rezultati će biti iznenađujući.

9. Usamljenost
Varanje je punjenje praznine. Mnoge žene se ne žele mučiti kupljenjem krhotina nakon prekida odnosa. Nemaju snage i hrabrosti za kraj, odnosno novi početak, pa se radije prepuštaju varanju.

10. Majčinstvo
Obaveza i briga, koju osjeća prema djetetu i prema vama dosta puta joj uzme svu energiju. Ali ne i želju. Pobrinite se za to da vrata vaše spavaonice puštaju i vanjski svijet unutra. Neka ne bude majka, nego najprije žena. Većina žena u sebi skriva macu, koja želi da ju pomilujete. Pažljivo osluškujte i čuti ćete je.
Žene dakle ne varaju zbog neumjerenog libida (iako ima i toga), već prije svega radi svih ostalih potreba koje su nezadovoljene. Iskrica u braku je dragocjena. Važno je da to znate i da je se trudite sačuvati. Kada jednom ta iskrica ugasne, dosta ju je teško ponovo upaliti.

13.06.2009., 17:06
Hi hi hi, zasto varaju, pa duso draga ne mogu da mi odole, zar nisi i sama opazila da sam neodoljiv 8-}

13.06.2009., 17:24
Hi hi hi, zasto varaju, pa duso draga ne mogu da mi odole, zar nisi i sama opazila da sam neodoljiv 8-}
Zasto se trudimo da nadjemo odgovor na ovu temu?Trebamo samo pitati makijavelija,covjeka sa svim odgovorima ;;) ;;)

sanjanka
13.06.2009., 17:36
Pa @makijaveli
u pravu si ti 'em sladak, 'em lijep, 'em neodoljiv u svakom smislu. Bogme ja te ne bih smjela upoznati :D

Temu sam onako stavila da mali i muškarce poštedimo stalnog galemljenja na njih. Kasnije ide jedna malo hm...pa više direktna tema. Samo da malo skontam šta napisati :D

sana 70
13.06.2009., 17:51
Varaju zato sto su rospije i ja bi svoju mogao prevariti ali nije to to,bolje im se rastati nego to raditi.

sanjanka
13.06.2009., 18:08
Baš fino ih ti okarakterisa. Da izvučem zaključak: kad muškarac vara to je ok, a kad žena vara onda je rospija. Tako misliš?
Znači po tebi muškarac može da hoda okolo iako kod kuće ima ženu/djevojku a žena ne smije jer je to povreda mukarčevog ega.
To je isto kao da živiš u starom kontervativnom društvu i kažeš "Žena je tu da pravi pitu i grije ...." Žene su tu da budu odane, ponizne i pune razumjevanja za muška hodanja, a zaboga muškarac mora da se dokaže kako je on pravo muško i kako on svoju ženu drži pod kontrolim, tj. ona je kući a on hebe sa strane. Malo dvoliučno, šta misliš? To ti je isto kao kad bi u ovom društvu rekao da žene ne smiju da se školuju. Ili da bi trebale da žive kao prije 100 godina.

grunf
13.06.2009., 18:13
''Samac? Hmm, moze , prosao si test.'' ~Test djevojaka u Bosni kad traze novog mladica/ljubavnika... ;)

dobar-los
13.06.2009., 18:16
sanjanka @ zar nema sexualne privlacnosti kod zena iako su udate ? zar si to iskljucila :-*

sanjanka
13.06.2009., 18:19
Ne, nisam. Samo sam uvrstila moguće razloge. Sexualna se privlačnost ne isključuje, jer ipak neće niko prevariti s nekim ko mu nije privlačan jel tako?
Mislila sam da je to logično pa nisam navodila posebno :D. I kad varaju iz osvete neće varati s nekim ko im je neprivlačan već baš s nekim ko jeste. :D

13.06.2009., 18:31
Ma morao sam da bacim bombu odmah na pocetku, bas mi doslo, sta ce jadno musko, svasta mu dodje po nekad. Nego, napisacu ja malo kasnije i neku pametnu, nisam ja po danu bas pametan, nekako mi ova dva neurona u glavi uspostave vezu tek kad padne mrak.

PS: Tema ti je na mjestu, nabaci sapicu =;

zorica
14.06.2009., 01:19
Kada vidim kako se pojedini muskarci ophode prema svojim zenama , njih je sevap prevariti
Nazalost one su odane , zive u tom svomsvijetu maste , kako ce vec sutra biti bolji.
Sdruge strane zene dobijaju svu ljubav paznju od svojih muzeva , ali ipak one imaju svoj skriveni kutak.
Pravila ovde nema , po meni one koje trebaju da prevare one nevaraju , sto znaci da su presudni hormoni i sam
karakter zene .

14.06.2009., 01:24
Ma kakva pravila,zorice.
U ljubavi i ratu,nema pravila.

Titan
14.06.2009., 01:45
Bez pravilnika vlada anarhija, anarhija te odvede u orgije.

rock,02
14.06.2009., 02:28
Evo opet mene :ymhug: da cujete pametnu.Ovako prirodan tok muskraca je da se radaju bez morala to nam je valjda u krvi,a zenama obrnuto.One ga vremenom gube (ne sve)pod razlicitim razlozima.A ona koja "zagazi duboko u vodu"ona je nadmasila svakog muskarca.A cinjenica je takva da ipak ljep muskarac ili ljepa zena nepripada samo jednoj osobi [-x

14.06.2009., 03:14
Kao sto vise puta naglasih, muskarcu je tesko da shvati zenu svaki put. Zene mnogo sta kriju i mozes da ih bacis na inkviztorske muke nece da kazu sta stvarno misle. Pametan muskrac odustane na vrijeme i ne navaljuje. Ako neko nece da prica o necemu, navaljivanjem ces samo dobiti dobro napakovanu laz za laku noc. Tako ni jedna zena nece nikad otvoreno reci zasto vara muza ili decka pa da joj dusu uzmes. Ipak po nekim sporednim znacima moze da se nazre parce istine.

Ne sumnjam ja da je ono naucno istrazivanje sto ga je Sanjanka navela u uvodu tacno, mada mi je najljigavije ono kad se drug koji glumi rame za plakanje transformise u ljubavnika. Au brate kako to mrzim. Znam dosta takvih slucajeva, neki su i u brak tako usli. Meni je to klasicno licemjerstvo, klimas glavom kao konj kao razumijes ti nju a gledas joj nogice. To je u rangu "spanske musice" ili muvanja preko alkohola (malo te napijem pa kad se onesvjestis ja cu raditi sta ja hocu). To je bas jadno.

Ja licno djevojki ili zeni jasno stavim do znanja dali mi se svidja i koliko mi se svidja, ako prodjoh, prodjoh, ako ne nikom nista. Desavalo mi se mnogo puta da uzasno promasim cilj ali nikad se nije desilo da me djevojka zbog toga skaci sa dnevnog reda ili da me napadne, konpromituje ili ista slicno, nego mi fino kulturno kaze da to ona ipak nece i sve je ok. Udaljih se od teme.

Po svemu sto ja znam zene mahom vrse preljubu zato sto to pozele u momentu. Pozele to one milion puta u zivotu ali jedan put ta zelja postane ultimativne i neodole. Razlog je po meni isti kao i kod muskarca. Pozele jedan dozivljaj samo za sebe, bez obaveza prema ikom, bez ogranicenja, pozele jednom da polude a da se to ne upise u zapisnik nego da nestane nakon konzumacije. Znate kako je cio zivot paze na djecu, na muza, paze na posao, a u dusi su one ipak cio zivot samo djevojcice. Pozele malo da budu samo svoje. Sledeci dan se jako brzo vrate u normalu i sve bude ok. Eto to je moje skromno misljenje.

sanjanka
14.06.2009., 04:32
Istini za volju, ono u uvodu je bilo više objektivno i naučno mišljenje. Moje subjektivno se i slaže i ne slaže s navedenim.

Ja bih rekla da žena ne vara samo da bi zaobila nečiju pažnju. Ona to može na drugačije i bolje načine, al' da sad ne idem od teme s tim. Također ne bih rekla ni da bi žena prevarila samo jer joj je dosadno u braku. Da bi prevarila s nekim ko joj je rame za plakanje, može biti, ipak s osobama s kojima mnogo razgovaraš stvoriš nekakav odnos koji je česta podloga za prevaru. Isto tako kao i Makijaveli kažem da je licimjerna takva vrsta prevare, muškarci mogu da se prave da slušaju i klimaju glavom a žene onda spavaju s njima valjda što su im zahvalne jer ih slušaju...ko zna.
Ipak, mislim da većina žena vara ako je pod uticajem alkohola ili drugih opijata. Sama znam nekoliko primjera djevojaka koje kad malo popiju postanu mnogo slobodnije i samouvjerenije te prilaze momcima bez srama. Također, neke od njih zaborave da imaju partnera pa se pokupe s nekim i ujutru se kaju; neke se i ne pokaju, samo mole Boga da ih ne otkriju. Također mislim da ima i onih koje varaju da se osvete. To je ona čuvena "Milo za drago". Ne znam da li se poslije toga osjećaju bolje, ali ja ne bih. Nekako mi to bezveze, spavati s nekim da bi se osvetio partneru je ustvari put u propast jer tako samo potcjeniš i povrjediš sebe.
Lično, nisam varala a imala sam trenutaka kada sam u bijesu i na to pomislila. Ali onda skontam da od toga nema ništa i smirim strasti :D
Desilo mi se i da mi se neki lik svidi, svidi mi se njegov nastup i priča ali ako sam zauzeta...onda mu lijepo kažem i doviđenja. Niko nije povrjeđen.

sunnyside/
14.06.2009., 09:27
Sanjanka, sanjanka... ;)

14.06.2009., 23:21
Zene varaju iz istih razloga kao i muskarci.Ne bih razdvajala zasto varaju muskarci a zasto zene,to je sve slicno,ako ne i isto.Samo sto se na zensku prevaru uvijek gleda dramaticnije nego kada to uradi muskarac.To je za mene vece pitanje.Zasto vise osudjujemo zenske prevare nego muske? :-B :-B

tragac
14.06.2009., 23:39
Jel' vi to o pokeru? Cuj varaju!
Ja, savsta. [-x

14.06.2009., 23:43
Ja, savsta. [-x
To nisu?? :-o :-o

Titan
15.06.2009., 00:40
Ja, savsta. [-x

Da, tacno je da se nemoze uporediti partija pokera i prevara zene.
Kod prevare u pokeru, gubis glavu, bar kod kauboja, prevara partnera kod zena za njih je to postao hobi.
Dali smo mi muski zaista toliko nemocni ? x_x

15.06.2009., 00:45
Ja, savsta. [-x

Da, tacno je da se nemoze uporediti partija pokera i prevara zene.
Kod prevare u pokeru, gubis glavu, bar kod kauboja, prevara partnera kod zena za njih je to postao hobi.
Dali smo mi muski zaista toliko nemocni ? x_x

U cemu nemocni?

Titan
15.06.2009., 00:54
Nemocni da imamo tutorenje nad zenama, kao sto su to nasi preci imali. :D

sanjanka
15.06.2009., 00:57
Zeznula vas ova emancipacija i 21. stoljeće :P
A voljeli bi vi :D

15.06.2009., 01:03
U svima drustvima,tokom cijele istorije,vanbracni seks je strozije osudjivan nego predbracni.Razlog je ocigledan-vanbracni seks je prijetnja za sigurnost porodice,narocito za podizanje djece.Ipak,nije tako strasno kad muskarac ima vanbracni seks(?),zbog toga sto se smatra da njegov seksualni poriv nemoze da zadovolji samo jedna zena(?).Ali,rijetko se daje isto pravo zeni.Cesto se to objasnjava time sto muz mora biti siguran da je on otac svog potomstva.U nekim kulturama kazna za preljub je cak i smrt.Isto tako,smatra se da se zena emocionalno vezuje za svog ljubavnika,a to je opet prijetnja stabilnosti porodice.
Glavni razlog zeninog nevjerstva je nezadovoljstvo seksualnim zivotom,sto ih navodi da kod drugog muskarca traze ono sto im muz vise ne pruza.Mnoge zene cak navode da cesce dozive orgazam s ljubavnikom nego s muzem.
Drugi razlog bi mogao biti:svjesni ili nesvjesni pokusaj da steknu drustveni status,osveta zbog muzevljevog nevjerstva ili samo potvrdjivanje nezavisnosti.
Neke zene njihovi muzevi podsticu na nevjerstvo,zato da ne osjecaju grizu savjesti kad oni cine to isto.
Uglavnom,dragi moji,drage moje kad muskarac to cini-strasno je,a kad zena-gresno je!
Sta mislite o ovome? :-B

Titan
15.06.2009., 01:05
Kako nebi voljeli, kuci zenu koja te uvijek ceka, i vani rasnu ljubavnicu...,po tom pitanju pzdravljam arapski sistem samouprave/samoraspodjele. B-)

sanjanka
15.06.2009., 01:08
E moj Kassel trebala sam te onda preporučiti onim mojim što su kamile za nas davali. Da ideš s njima i da živiš kao šeik.

Almice slažem se ja s ovim većinom. Samo me malo ovo

Glavni razlog zeninog nevjerstva je nezadovoljstvo seksualnim zivotom,sto ih navodi da kod drugog muskarca traze ono sto im muz vise ne pruza
ja ne bih prevarila muža/momka samo jer sam seksualno nezadovoljna. To po meni jeste sastavni ali ne i glavni dio veze.

15.06.2009., 01:09
ja mislim da Arapi sve drze u jednom toru,nema mrdanja.Imaju vise zena,a ne vise ljubavnica. :D

15.06.2009., 01:12
E moj Kassel trebala sam te onda preporučiti onim mojim što su kamile za nas davali. Da ideš s njima i da živiš kao šeik.

Almice slažem se ja s ovim većinom. Samo me malo ovo

Glavni razlog zeninog nevjerstva je nezadovoljstvo seksualnim zivotom,sto ih navodi da kod drugog muskarca traze ono sto im muz vise ne pruza
ja ne bih prevarila muža/momka samo jer sam seksualno nezadovoljna. To po meni jeste sastavni ali ne i glavni dio veze.
To je samo jedan od razloga nevjere,ne znaci da je kljucni.Onda,postoje zene kojima ostale blagodeti braka ne znace nista ako nisu seksualno zadovoljne.Godine seksualnog nezadovoljstva u braku promjene zenu i njene ideale.

Titan
15.06.2009., 01:15
I meni je ovo interesantno a ujedno i zabrinjavajuce sto sanjanka podvuce.
A sta se dogadja ako joj ljubavnik nemoze pruziti to sto joj muz nije mogao priustiti. A to sa uspjesnim orgazmom sa ljubavnikom i statistikom,
statistiku mozes zanemariti, uspjeh programiran.

15.06.2009., 01:22
A sta se dogadja ako joj ljubavnik nemoze pruziti to sto joj muz nije mogao priustiti. A to sa uspjesnim orgazmom sa ljubavnikom i statistikom,
Ako joj ni ljubavnik nije po volji valjda ide dalje i trazi sta joj nedostaje :D
Znas li za onu izreku ili sta je vec:"Ljubavnik je uvijek kompletniji od muza."?
Valjda joj vise uzbudjenja i novost u vidu drugog covjeka u njenom zivotu priskrbe i sadrzajniji seksualni zivot,sa vise orgazama? :-B :-?

Titan
15.06.2009., 01:24
Sada me ovo navodi na malo ozbiljnjije razmisljanje. Seks/sex prije braka. Zamislimo, dvoje mladih udju nevini i totalno neiskusni u brak,
ispostavi se nakon izvjesnog vremena da seksualna kemija uopste ne odgovara. U tom prirodnom neslaganju elemenata zasnuje se porodica/djeca,
nedolazi li tada do zaista vecih mimoilazenja.

Titan
15.06.2009., 01:28
Ako joj ni ljubavnik nije po volji valjda ide dalje i trazi sta joj nedostaje :D
Znas li za onu izreku ili sta je vec:"Ljubavnik je uvijek kompletniji od muza."?
Valjda joj vise uzbudjenja i novost u vidu drugog covjeka u njenom zivotu priskrbe i sadrzajniji seksualni zivot,sa vise orgazama? :-B :-?

Nepitaj me odkud mi je ova izreka poznata, da, da, poznata mi je i potpuno je tacna. Taj sto ju je izgovorio, dao bi mu za pravo, tako je. :ymapplause:

15.06.2009., 01:30
Sada me ovo navodi na malo ozbiljnjije razmisljanje. Seks/sex prije braka. Zamislimo, dvoje mladih udju nevini i totalno neiskusni u brak,
ispostavi se nakon izvjesnog vremena da seksualna kemija uopste ne odgovara. U tom prirodnom neslaganju elemenata zasnuje se porodica/djeca,
nedolazi li tada do zaista vecih mimoilazenja.
Procitaj ti jos koji put onaj post,bice tu jos nejasnoca i cudjenja :D
Taj primjer koji si naveo ili izmislio,malo mi je smijesno,ali hajde mozda se i to nekad i nekom desilo ;;) ,nije ti nikakva garancija ni seks prije braka da ce u braku biti sve med i mlijeko sto se tice seksualnog slaganja.S godinama se moze uvuci monotonija ili sta vec i eto ti iz pocetne perfekcije dodje do problema u krevetu.

Titan
15.06.2009., 01:40
Momenat almice, mislio sam da seksualno iskustvo moze biti jedan vid olaksice.
Procitacu ja to jos jednom, ali ja sam dugo zivio na neurbanom podrucju i znam kako su te mlade zene zivjele pod pritiscima i bez ikakvih prava.
Budimo sretni, pak vi zene da imate toliku emancipaciju. Ako danas zene samo naglasi da sa seksualnim zivotom nije zadovoljna,mi smo prvi koji je rospijom okarakterisemo.
Nije li to nastrano.
Da okacim jos i ovo...,primjer izmislio..., odkuda dolazis na tako nesto, mislio sam da to moze biti od koristi sto nije garancija za dobru i uspjesnu vezu.

15.06.2009., 01:42
Zavisi iz kojeg ugla gledas.Seksualno iskustvo prije braka nije garancija za dobar seks i zadovoljstvo u braku.

15.06.2009., 01:44
To sto kazes da se zena proglasi rospijom je samo odraz nemoci da se to promjeni.Zasto bi bila rospija ako kaze da nije zadovoljna?Znaci,zena ne bi smjela nista komentarisati o svom seksualnom zivotu da ne bi postala ovakva i onakva?

sanjanka
15.06.2009., 01:45
Pa to vaše okareterisanje je glavni problem što su žene nezadovoljne.
Većina se boji šta će mahala reći ako ih se okarakteriše nekako loše. Hoće li odmah komšije misliti kakva i pričati po gradu, kako će tek onda naći čovjeka/momka. Onda ispadne da joj je bolje da šuti i prihvati ono šta ima iako je možda loše.
Meni to nikako nije jasno. Nit' gledam šta će mahala reći nit mi je važno; zato su mi i čudni oni koji se puno zamaraju s tim.

15.06.2009., 01:51
Momenat almice, mislio sam da seksualno iskustvo moze biti jedan vid olaksice.
Procitacu ja to jos jednom, ali ja sam dugo zivio na neurbanom podrucju i znam kako su te mlade zene zivjele pod pritiscima i bez ikakvih prava.
Budimo sretni, pak vi zene da imate toliku emancipaciju. Ako danas zene samo naglasi da sa seksualnim zivotom nije zadovoljna,mi smo prvi koji je rospijom okarakterisemo.
Nije li to nastrano.
Da okacim jos i ovo...,primjer izmislio..., odkuda dolazis na tako nesto, mislio sam da to moze biti od koristi sto nije garancija za dobru i uspjesnu vezu.
:D sad moram odgovoriti na ovo "okaceno" ;;)
Je li zaista ima takav primjer,a da je istinit?Nisam mislila da si izmislio u negativnom kontekstu.

Titan
15.06.2009., 02:00
Da se mi razumijemo, mi vrlo dobro znamo zasto zene varaju, sta znaci varaju, zene se jednostavno posluze sa necim plemenititim.
Ljubavnik je ipak nesto posebno,ljubavnik biti nije svacija posla (sad cu dobiti od pojedinih virtualne batine) ljubavnik ti zaista nudi to sto muz sigurno nemoze.
U ljubavniku se zaista vidi kompletno stvorenje,i za par tih momenata on to zaista i jeste. Zene zaista znaju sta hoce,zene to ne cine kako to negdje sanjanka navede
pod pritiskom alkohola ili da ih interesuju sta ce mahala reci. To pod alkoholom ilin arkomanstvom nije li to jedan vid rospijaluka.

15.06.2009., 02:01
Da se mi razumijemo, mi vrlo dobro znamo zasto zene varaju, sta znaci varaju, zene se jednostavno posluze sa necim plemenititim.
Ljubavnik je ipak nesto posebno,ljubavnik biti nije svacija posla (sad cu dobiti od pojedinih virtualne batine) ljubavnik ti zaista nudi to sto muz sigurno nemoze.
U ljubavniku se zaista vidi kompletno stvorenje,i za par tih momenata on to zaista i jeste. Zene zaista znaju sta hoce,zene to ne cine kako to negdje sanjanka navede
pod pritiskom alkohola ili da ih interesuju sta ce mahala reci. To pod alkoholom ilin arkomanstvom nije li to jedan vid rospijaluka.
hmmm,nastavi #:-s

Titan
15.06.2009., 02:03
Da,primjera ima puno, ona zahtijeva puno on joj nudi malo ili pak obratno. Nije li to problem ?

Titan
15.06.2009., 02:06
Nastavio bih ja , ali plasim se da i od tebe nedobijem batine kao i od dizdara, vidim da znoj sa cela brises, moglo bi biti opasno,
sa svima se mozem zakaciti ali sa tobo ??????

sanjanka
15.06.2009., 02:06
Da, to jeste vid rospijaluka Kassel-e ali dešava se.
Ali zar nije rospijaluk i kad muškarci prevare pod dejstvom alkohola, samo što se tada njima ništa ne kaže

15.06.2009., 02:08
Nastavio bih ja , ali plasim se da i od tebe nedobijem batine kao i od dizdara, vidim da znij sa cela brises, moglo bi biti opasno,
sa svima se mozem zakaciti ali sa tobo ??????
Ja sam potpuno bezopasna ;;) ;;)
A,nevjerujem da bi se @bosniandizdar sluzio batinama,to mi ne lici na njega ;;)

Titan
15.06.2009., 02:11
Draga moja sanjanka , ti muskarci koji to cine pod dejstvom alkohola, volio bi da vidim zenu ili ljubavnicu koja moze biti zadovoljna,
o orgazmu,ne gubimo rijeci, to su price za malu djecu tih vrhunskih pod alkoholom ljubavnika. Promasaj je programiran.

sanjanka
15.06.2009., 02:14
Ne kažem ja da njihovim ženama/ljubavnicama bude dobro, a ne znam ni za njih, nisam muško:D
Ali ako su oboje u istom stanju...možda jedino onda.
Samo sam pitala zašto žene koje prevare pod utijacem alkohola su rospije a kad to muškarci urade onda im se ništa ne kaže, čak im se i oprosti.

Titan
15.06.2009., 02:26
Pravedno ili nepravedno, mislim da je nepravedno.
U zapadnom svijetu kao i u Bosni znaci, tip sa bijesnim autom i jos bjesnijom ljubavnicom je king, tip sa biciklom je obicni biciklista.
Ne razumite me pogresno, tip mora i drugih pozitivnih osobina posjedovati, ali te dvije preovladavaju.

15.06.2009., 02:27
Vi se bas ispricaste dok mene nema, sram vas bilo, ja rintam od jutra do maloprije a oni vezu li vezu. Pola sata citam sta ste sve izfilozofirali. Pa svasta nesto pametno ispricaste. Nesto citam i kontam (u okviru mojih skromnih mogucnosti). Ljudi moji tacno se vidi da je Sanjanka djevojka i to mlada i nacin na koji gleda stvari, i vidi se da je Almica zena sa iskustvom. Ovim naravno ne mislim nista lose. Sanjanka nekako na sve gleda kao na trenutni dogadjaj. To je zato sto ona moze da ima momka a ako joj se ne dopadne otkaci ga pa nadje drugog. U braku je sve malo drugacije.

Najvise dajem za pravo Almici za onaj komentar gdje kaze da moze da se uvuce monotonija u brak, da zena postane nezadovoljna. Ne za dan ili mjesec, ali kad traje godinama to je vec problem psiholoske prirode. Sta da se radi stvoreni smo takvi da nam treba sex i to dobar sex, ma sta moralisali, potreba je tu. Ako ga nema neko vrijeme moze da se prebrodi, ali na duze samo se akomulira nezadovoljstvo i nervoza koje kad tad explodira u nekom smijeru. E ja obozavam da se nadem tu kad neka explodira, mnogo fin dogadjaj :D

Ja sinoc ispricah kako mi zena ode u invalide rada. Ja taman planirao da se malkice muvamo, kad ona riba ispekla nogice. E danas hodam kao lud, sto poslova nista da stignem, milion stvari koci a ja jos opazam svaku suknjicu, svake helankice svacije vrckanje. A sta da sve potaje recimo dvije godine, auuuuuu, ubio bih se u drugoj sedmici majke mi. Stoga mi ima logike ono Almicino vidjenje.

Kolega Kassel, na ovoj temi nas dvojica vise moramo da slusamo nego da ih ucimo sta one osjecaju. Ni ti ni ja nismo nikad bili zene, mozemo samo da pretpostavimo sta im je u glavi ali nikako da budemo sigurni. Moj savjet ti je, ne kaci se sa njima na svom su terenu, ovde su mnogo bolje od nas.

Titan
15.06.2009., 02:50
Primjetio sam ja makijaveli da su one uzivale u nadmocnosti, medju njima sam se osjecao kao u lavovskim kandzama.

sanjanka
15.06.2009., 02:51
Kassel
ali nismo mi tako lose :ymdaydream: :ymdaydream: :ymdaydream:

Titan
15.06.2009., 03:28
Kassel
ali nismo mi tako lose :ymdaydream: :ymdaydream: :ymdaydream:

Gegenteil....., bile ste premocne, zene znaju biti nemilosrdne.

dragana radulovic
15.06.2009., 15:25
Kada sam jednu poznanicu upitala zašto to radi, vara predivnog, sposobnog, dobrog i privlačnog muža, ona mi je odgovorila kad mi je tako dobar, neka ga vodim kući. Ostala sam paf. Šta sam tražila, to sam i dobila. Mislim da žene varaju kada ne vole, kad se zaljube u drugog i kada se svete. Ima i onih koje je majka takve stvorila, i one će uvek varati. Ovima poslednjima ništanije bitno, da li će mužsaznati, da li će deca patiti, da li će biti kvalifikovana kao "laka" ženska. Ništa. Njihovi hormoni gospodare njihovim mozgom, i tu nema pomoći. Ali, kad žena vara iz drugih navedenih razloga, onda je to vrlo ozbiljno. Ni nalik muškim avanturama, koje predstavljaju samo fizičku aktivnost, bez emocija, u velikoj većini slučajeva.To, kod muškaraca je gimnastika, gde umesto mišića, jačaju ego. Žene varaju mnogo dublje, ozbiljnije i sa mnogo većim posledicama.

Titan
15.06.2009., 15:41
Draga Radulovicka, tako nesto slicno sam negdje davno vec napisao, zaista bi tvoja zapazanja mogla tacna biti. :ymhug:

batko78
15.06.2009., 17:39
sve je to copy paste nista nisu bolje od muskaraca samo ima on stara poslovica na :"Na mirnog cuku i zec digne k...".Tako i sa tim mirnim tolerantim divnim muzevima sto bivaju prevareni.

15.06.2009., 18:47
E ovaj Batko je blesav, on i njegov zeko u kombinbaciji sa cukom hehehe. Nego Radulovicka, napravila si takticku gresku. Sto ga ne povede kad ti zena ponudi. Rece da joj je muz divan bajan, pa boli te uvo kad to ona nije skontala kakav je... Drugi put ti to pokupi ionako je defict dobrih muskaraca.

16.06.2009., 00:08
E ovaj Batko je blesav, on i njegov zeko u kombinbaciji sa cukom hehehe. Nego Radulovicka, napravila si takticku gresku. Sto ga ne povede kad ti zena ponudi. Rece da joj je muz divan bajan, pa boli te uvo kad to ona nije skontala kakav je... Drugi put ti to pokupi ionako je defict dobrih muskaraca.
Znaci i deficit moze biti uzrok varanja,hmmm :-B

16.06.2009., 00:12
Pa Almice rjec je o zenskom varanju, ja ocekujem da nam ti objasnis moze li deficit uticati na tako radikalne akcije. Ja kao laik mislim da mooooze jos kako. Zato i kazem koleginici Dragani, kad ona njena drugarica ne vidi sta ima a ona vidi... pa cisto da ne propadne dobro musko...fataj ga se...

Titan
16.06.2009., 00:14
Deficit uveliko moze biti razlog prevare, dakle deficit u ponudi kvaliteta.
Deficit na svu zalost vlada nad dobrim muskarcima,muski se posvetili drugim nevaznim temama. ^:)^

16.06.2009., 00:17
Deficit na svu zalost vlada nad dobrim muskarcima,muski se posvetili drugim nevaznim temama. ^:)^
Jeste,upravu si,vas dvojica ste ocit primjer da se muskarci posvecuju nevaznim temama ;))

16.06.2009., 00:20
Stvarno ljudi ajde da se uozbiljimo, cuo sam da je Sanjanka uzela metlu u sake a i usisivac turira na ler. Krenuce cistka samo je pitanje minuta, nesto se plasim da nas sve ovako skupa ne pomete napolje, uopste se ne drzimo teme.

16.06.2009., 00:27
Ja sam danas odobrila cistku,moje spamanje prvo neka brise :D
Nastavljamo,@makijaveli,zaista sta ti mislis zasto zene varaju?Evo,naprimjer,tvoja zena( nema vrijedjanja),sta mislis da li bi imala razloga da te prevari?Ili ja ili peta i deseta?Koji bi nas razlog natjerao u taj bezdan grijeha?

Titan
16.06.2009., 00:47
Jeste,upravu si,vas dvojica ste ocit primjer da se muskarci posvecuju nevaznim temama ;))

Sada bi ti rado nesto na osnovu toga rekao, plasim se da ne izazovem burnu reakciju, preko pp. sa tobom nikada nisam bio u kontaktu
i tako trebe da i ostane, dozvoli mi da malo razmislim.

16.06.2009., 01:22
Ja sam danas odobrila cistku,moje spamanje prvo neka brise :D
Nastavljamo,@makijaveli,zaista sta ti mislis zasto zene varaju?Evo,naprimjer,tvoja zena( nema vrijedjanja),sta mislis da li bi imala razloga da te prevari?Ili ja ili peta i deseta?Koji bi nas razlog natjerao u taj bezdan grijeha?

Moja zenica, hehehehe, jos kako bih imala razlog da me prevari. Ima sve potrebne razloge. Recimo, jedan od kljucnih jeste taj sto bas u braku znam da budem nezanimljiv. Pod ovim podrazumjevam recimo da ostali muskarci puno puta prave drame, kao gledaju druge djevojke, kao oni bi njih muvali, znate tu pricu vec. Sa tim malo popale svoje ljepse polovine pa one malo budu ljubomorne pa od braka naprave spansku seriju. Zenama je koliko opazih to sve izazovno, vole malo intrige.

E moja zenica nema tih intriga. Ne pada mi na um da dobacim nesto nekom pred njom, instiktivno pokusavam da budem najbolji moguci muz jer ima razlog da me u top stavi. E to dovodi do slike jednog prilicno jednolicnog i nezanimljivog muza. Ja se zaista potrudim da je stalno zavodim i sve to ali godinama je pohvatala sve moje fore i fazone, iako sam umislio kako to niko nece moci :D , pa kad pocnem sa muvanjem ona se po nekad okrene i pita "jeli ti to opet pokusavas da me odvuces u krevet?" Pih, pokvari mi romantiku, uziva da to uradi.

Uz to, svi ljudi iz moje generacije imaju one pivske stomacice, e ja ga nemam i sve do skora sam bio ponosan na to jer sam ravan kao daska sa jako skladnom gradom. E prije jedno pola godine nekako u prici ona kaze kako joj je bas sexy kad ljudi imaju stomacic :-o Prije neki dan isto rece Radulovicka cini mi se. Kao da mi opali samar. Pa sta sad treba da locem pivo pa da mi zenica bude zadovoljna.

Inace mislim da kakav god da je muz vremenom dosadi na neki nacin zeni. Moja to ne bih kazala da je muce po Kineskim metodama ali ne mora ni da kaze, nisam blesav, zasto bih moja zena bila svetica a njena prva drugarica stalno backa okice na mene. Zato nista me ne bih iznenadilo da i ona malo nadje nekog bedeviju koji je u 7-mom mjesecu trudnoce i da me bas sa njim prevari.

16.06.2009., 01:33
Pa da,tako ti to dodje,ako si interesantan drugim zenama i trudis se oko njih, onda si u kuci manji od makovog zrna.Da,zene vole intrige,uvijek se pitaju sta ako ovo,ono,moglo bi biti,ne bi moglo,hmmm ko bi tome stao u kraj.Uglavnom,ja sama malo zakuham ako nam postane malo monotono,ono potpalim kakvu malu raspravu,da nije dosadno :D
A,sto se tice stomacica koji mnogi uzgajaju i jos ga ponosno isticu,neznam da je bas tako atraktivan,meni nije.A,ja mislim da to tvoja draga tebi uinat tako govori :D

egi
16.06.2009., 01:37
I meni je čudno što neke žene kažu da je stomačić seksi. Osim toga isti dobro dođe pušačima. Pogodan je za držanje pepelnice dok gledaš TV. ;)

16.06.2009., 01:39
I meni je čudno što neke žene kažu da je stomačić seksi. Osim toga isti dobro dođe pušačima. Pogodan je za držanje pepelnice dok gledaš TV. ;)
To ti iz iskustva ili..... :ymdaydream:

Titan
16.06.2009., 01:48
Sad je pivski stomcic postao atraktivan, ma odkuda vam to.. moze samo biti odbojan.
Sa stomacicem se ne ide u osvajanje, tu si prevaren.

egi
16.06.2009., 01:50
To ti iz iskustva ili..... :ymdaydream:
Ma jok, vidio ja... ;)

16.06.2009., 01:52
Ma ne mozes tu biti pametan, da imam stomacic bilo bi sto ga imam. Kao da jadno musko moze da nabacuje stomacic i da ga skida kad mu padne na pamet. A uvrijedi se kad je ulovim kako podesava guzu i pakuje je u minic pazljivije nego kad mehanicar centrira trap vozila i kad prokomentarisem "i svitac se dici svojom guzom ali samo dok sija". Uf koliko me puta gadjala jastukom za ovakvu opasku, frkce na mene posle po pola dana hihihihii...

16.06.2009., 01:53
Sad je pivski stomcic postao atraktivan, ma odkuda vam to.. moze samo biti odbojan.
Sa stomacicem se ne ide u osvajanje, tu si prevaren.
Pa,dobro,neki moraju sa stomacicima u osvajanja,sta ce jadni ;)) ;))
A,i ako nece u osvajanje sluzi u neke druge svrhe,kao stolic,podmetac i td. :D ;;)

16.06.2009., 02:01
Kazem ja vama,ako ce zena da prevari, prevarice, razlog je manje bitan, one ce kao i mi, vec navesti nesto. Ma sve je to ok, kao sto Sanjanka rece, zasto bi zensko varanje bilo losije od muskog? Pa valjda smo ravnopravni, to nam je cini mi se i uslov za ulazak u EU :D

Titan
16.06.2009., 02:04
Dobro dosli u EU, mislim da moje svabe u tome prednjace, po tome su sampioni.

egi
16.06.2009., 02:10
Eto vidiš, to ti je jedan od uslova. Naši nisu ni za to sposobni. :))

Titan
16.06.2009., 02:16
Eto vidiš, to ti je jedan od uslova. Naši nisu ni za to sposobni. :))
Ja kada bi znao da mene moja vara odmah bi je za Bosnu spremio, nebrini ti €egi za to, mi smo se po tom pitanju totalno aklimatizirali.

sunnyside/
16.06.2009., 09:39
Kontam, dal' sta da napisem, il' da sutim, al' sta cu... Jace je to od mene...
Mislim da na ovo pitanje mogu odgovoriti samo zene koje su prevarile. Ha ha, jel' de? Mi samo nagadjemo, ovo ili ono, ili zasto bismo mi prevarile, al' sve je to lupanje prazne slame...
Ja licno sam za opciju: ako vise ne mozete zajedno, razidjite se i kraj price.
Al' djavo ne da mira kad se zeli na dvije stolice jednom guzom sjediti i onda... Onda citamo na forumu zasto. :)) :))

dragana radulovic
16.06.2009., 10:08
Draga Radulovicka, tako nesto slicno sam negdje davno vec napisao, zaista bi tvoja zapazanja mogla tacna biti. :ymhug:
Gde si to napisao? Da li se uopšte baviš psihom, ili ovako kao ja, analiziraš ljude oko sebe? Neko reče, ma nisu ni one naivne. Slažem se da kvantitativno isto varaju i muškarci i žene.Znaš ono: sve žene su k...., samo nisu moja majka, moja sestra, žena i ćerka. Ali, sa kim onda muškarci varaju? Pravo pitanje je koga uopšte varaju? Moram priznati da ja nemam želudac za to. Staromodna ili ne, svejedno, ne bih u oči mogla pogledati svoju decu. Ne bih ja moje zlato dala ni za Bred Pita.

zijadab
16.06.2009., 14:58
Žene varaju samo onda kada osjete da su zapostavljene

16.06.2009., 19:51
Kontam, dal' sta da napisem, il' da sutim, al' sta cu... Jace je to od mene...
Mislim da na ovo pitanje mogu odgovoriti samo zene koje su prevarile. Ha ha, jel' de? Mi samo nagadjemo, ovo ili ono, ili zasto bismo mi prevarile, al' sve je to lupanje prazne slame...
Ja licno sam za opciju: ako vise ne mozete zajedno, razidjite se i kraj price.
Al' djavo ne da mira kad se zeli na dvije stolice jednom guzom sjediti i onda... Onda citamo na forumu zasto. :)) :))

Bravo Sanny legendo. Mozes tek misliti koliko lupaju muskarci tipa mene recimo. Nismo zene i nikad nismo prevarili muza a ubismo se kometarisuci. Ovo je forum ljudi vole da kazu svoje misljenje, ne mora uvjek da bude 100% tacno, to je samo vidjenje.

16.06.2009., 19:53
Gde si to napisao? Da li se uopšte baviš psihom, ili ovako kao ja, analiziraš ljude oko sebe? Neko reče, ma nisu ni one naivne. Slažem se da kvantitativno isto varaju i muškarci i žene.Znaš ono: sve žene su k...., samo nisu moja majka, moja sestra, žena i ćerka. Ali, sa kim onda muškarci varaju? Pravo pitanje je koga uopšte varaju? Moram priznati da ja nemam želudac za to. Staromodna ili ne, svejedno, ne bih u oči mogla pogledati svoju decu. Ne bih ja moje zlato dala ni za Bred Pita.

Ok, Bred Pit je otpao, a kakve su moje sanse :D

sanjanka
16.06.2009., 19:58
ja kažem samo ovo :D

“One can find women who have never had one love affair, but it is rare indeed to find any who have had only one”
François de la Rochefoucauld

16.06.2009., 20:18
Pa naravno, pored toga sto su ljepsa polovina covjecanstva smatram da su zene i pametnija polovina, jako brzo skontaju sta valja, a kad nesto valja PONOVI!!!

16.06.2009., 23:56
ja kažem samo ovo :D

“One can find women who have never had one love affair, but it is rare indeed to find any who have had only one”
François de la Rochefoucauld
Odakle sad ovo izbaci :D :D
Moze,to je jako istinito,barem mi se cini.Mozda kad se vec odvazi na jednu avanturu poslije je lakse ;;) ;;) ozbiljno.Sto kazu,kad se jednom nakanis,poslije vise i ne brojis.

17.06.2009., 00:41
Ma neeeeee Almice, vidi zenica sta valja. To se tako kaze ;)

17.06.2009., 00:52
Ma neeeeee Almice, vidi zenica sta valja. To se tako kaze ;)
E,ovo se kaze:"Ja u klin,ti u plocu" ;) :D
Pun si profesionalizma veceras,popij caj od jagode,relax ;;) ;;)

17.06.2009., 00:55
Nemam ni jedne kesice Almice sve sam popasao, a krele nisam ranije skontao :-s Nego kontas li ti sta se ovde zbiva, Kassel nam nestao u akciji. Da nije konacno oborio onu konu sto rece da ga gleda?

17.06.2009., 00:59
Nemam ni jedne kesice Almice sve sam popasao, a krele nisam ranije skontao :-s Nego kontas li ti sta se ovde zbiva, Kassel nam nestao u akciji. Da nije konacno oborio onu konu sto rece da ga gleda?
Cuj,kona ga glada ;)) ;))
ja ti danas odmaram od sapunice,bas nista ne mislim,a i sto cu,bolje mozak na pasu :D ;;)

17.06.2009., 01:03
Znam ja tebe Almice, ti sa pola snage smuvas pola foruma. Odoh na spavanje do i mene nisi smuvala, onako sa pola snage. Se cujemo prekosutra...

Titan
17.06.2009., 01:29
Almica je ipak fenomen, (sa pola snage).... da bi mene neko danas smuvao morao bi imati atomski pogon , nizasta nisam,
a na svu srecu niko me i ne muva.

Titan
17.06.2009., 04:16

Vidis, @radulovic-ka, ja sam ipak skromniji (Bred Pit ?) , moje apsolutne ljubimice su Njemica Snadra Maisberger (vikipedia), i Jennifer Lopez.
Dvije skromne i totalno slatke zenskice, moje zlato ne bih ja dao za njih i jos kada bi uz njih pola Balkanskih drzava dobio, uz jedan mali problem.
Ne bih smio garantovati da moju suprugu sa njima ne bih prevario. :-\ ;)

dragana radulovic
17.06.2009., 10:05
Što se tiče Dženifer Lopez, apsolutno se slažem. Brate, pravo je žensko. Obla, taman koliko treba. I moj muž se slaže. Ma, ipak ste vi Balkanci, a Balkanci ne vole anoreksične. A što se tiče varanja, ukoliko bi svoju dragu prevario samo sa te dve dame, onda ženica treba spokojno da spava. E, jadne mi žene!!!!

dragana radulovic
17.06.2009., 10:10

Ok, Bred Pit je otpao, a kakve su moje sanse :D

Ma, ti nikad svoju ljubav ne bi prevario, osećam ja to. Možda to još ne znaš, ali je tako!!!!!! Zato, kupi cveće, mirišljave sveće, dobar veš za svoju dragu i večeras je iznenadi. Lep provod. Da, decu ispratite u šetnju.

sunnyside/
17.06.2009., 11:16
Pa naravno, pored toga sto su ljepsa polovina covjecanstva smatram da su zene i pametnija polovina, jako brzo skontaju sta valja, a kad nesto valja PONOVI!!!

Pa kad si ti tako pametan, mora biti da si ti zena u muskome tijelu... ;)

sunnyside/
17.06.2009., 11:46
Ma za prevaru treba imati petlju...
Sto veli Dragana, treba se usuditi rizikovati porodicu, a za sta? Za par onih slatkih, zabranjenih trenutaka... I, kakvi su to ljudi, i muskarci i zene koji stalno varaju svog partnera? Izvinite, al' ja to ne mogu da shvatim. Za sta sluzi onda partner? Zena suprugu da se brine za njega umjesto majke, suprug zeni da bude zastita, "sigurnost" ili sta vec... Da mozemo reci: da, sretno ozenjen/udata, djecica, kucica, i cuko...
Mislim da je ustvari tim osobama koje sebi to dozvoljavaju, prevaru, bas tesko... Tesko je zeljeti dvije stvari, a jedne se morati odreci. A sto bi rekao Makijaveli, ne mora se niko nikog i nicega odreci dok je sve sakriveno i niko ne pati.
Bice da sam i ja staromodna i da su mi neke "staromodne" vrijednosti jos uvijek vazne u zivotu. U kojem vremenu zivimo, najlakse je prevariti, rastati, razvesti itd... Prava vrijednost je ipak ostati vijeran svome partneru.
I, znam isto tako, kazem da ZNAM da je sve to pitanje izbora. Vjerujem da se vecini desilo da dodju u "iskusenje", priliku i tako to, da se "zaborave", da kazu: ma sta me briga,( sto bi rekla Scarlet: o tome cu da mislim sutra), mozda sam i ja u jednom momentu isto pomislila... Medjutim, nema toga, nema zaborava, nema opravdanja, nema te lazi a ni istine koja bi prevaru opravdala.
Zato velim, ako ne mozes vise sa partnerom, bas ne mozes i nema vise nicega izmedju vas, razidjete se nazalost i eto. Tuzno je jedino ako su i djeca tu, pa moraju oni najvise da pate.
Ja mislim da naravno svako zna za sebe najbolje, neko ce se mozda u ovom mom textu naci i reci da je bas tako, neko ce reci, opet sunny supljira, al' tu smo svi, kao sto je opcepoznato da iznesemo svoje misljnje, a sto vise razlicitosti to vise i bogatstva :D
Pozdrav prevarantima/cama, prevarenima i svim ostalim... :ymhug:

dragana radulovic
17.06.2009., 12:11
Uvek je tužno kad se ljubav toliko otrca, osećanja toliko devalviraju, da žena čini nešto, što i nju samu , ma koliko da smo savremeni, devalvira kao osobu.Ljudi najčešće nepromišljeno uleću u avanture, ne osluškujući razum, i ne misleći o posledicama.Zaista je jadno kad čujem kako muškarci komentarišu svoje bivše partnerke. Bez respekta, lepih reči, ičeg ljudskog. To je za njih, prosto, zezanje. Uvek sam se pitala kako žene koje su varale žive sa tim? Meni bi se na čelu pročitalo. U potpunosti se slažem sa tobom da je sve puno komplikovanije ukoliko su tu i deca. Mislim, zapravo znam, da se u brak neprestano mora ulagati, mora se mnogo toga tolerisati, ponešto prećutati. Žene, po meni, ipak trebaju biti žene. Znači, uz smešak, ljubaznu reč, dobru večeru, lep SMS, brak postaje bolji i kvalitetniji. Svi moramo znati da ako početak braka predstavlja buru strasti, posle nekih godina, brak postaje tiha luka, utočište od svega lošeg, a partner postaje vaš čovek u pravom smislu te reči, zaštitnik porodice, rame za plakanje, najnežniji ljubavnik. Nahvalih svog mužića. Zašto onda rizikovati?

prvabojna neprobojna
17.06.2009., 15:12
zasto varaju.pa vjerovatno sto nisu zadovoljne u braku. nije sve u novcu.zeni je potrebna njeznost da si kraj nje da nije usamljena i onda nevjerujem da ce vas varati e ako to nema u braku onda je belaj

17.06.2009., 15:28
zasto varaju.pa vjerovatno sto nisu zadovoljne u braku. nije sve u novcu.zeni je potrebna njeznost da si kraj nje da nije usamljena i onda nevjerujem da ce vas varati e ako to nema u braku onda je belaj
Pa da,neki vid nezadovoljstva je uvijek u pitanju,ali i njen mentalitet,jer imas zena koje ce citav zivot zivjeti bez muzeve ljubavi ali ce trpiti,nece ga varati,a opet ima postoje i druge,koje varaju bez ikakvog razloga.

prvabojna neprobojna
17.06.2009., 16:18
e zato je razlika u bosankama i hercegov zenama. bosanke varaju a herc vjerno cekaju svog muza :)]

17.06.2009., 16:23
e zato je razlika u bosankama i hercegov zenama. bosanke varaju a herc vjerno cekaju svog muza :)]
E,sad ga i ti pretjera.Ta recenica koju si napisao,sa kojom se ne slazem,je uopstena.Ne mozes nesto tako svrstavati u isti kos.Znam i hercegovki koje varaju,ali i Bosanki koje su vjerne i trpe toliko da su za medalje :-B

prvabojna neprobojna
17.06.2009., 16:37
uh ja ode malo na salu.tu sam ja cuo izreku davno i sad mi naumpalo a mozda nekom i nepase **==

17.06.2009., 16:41
uh ja ode malo na salu.tu sam ja cuo izreku davno i sad mi naumpalo a mozda nekom i nepase **==
Samo ti pisi,sta god cujes,samo malo objasni i svoje vidjenje.Normalno je da ne mozes reci da sve npr.Svedjanke varaju ili da su sve Hercegovke vjerne. :D ;;)

prvabojna neprobojna
17.06.2009., 16:46
ok evo odgovora bio sam sa bosankama i sa herceg .al bosanke su podate ruke .a hercegovke su vjernije iz moje prespektive

Titan
17.06.2009., 16:48
ok evo odgovora bio sam sa bosankama i sa herceg .al bosanke su podate ruke .a hercegovke su vjernije iz moje prespektive

Dali ti je poznato da mahom sve hercegovke posjeduju vatreno oruzje.... ????? :-t

17.06.2009., 16:50
A,jesi li siguran u svoju perspektivu?
Mozda nisi gledao iz pravog ugla ;;)
Salim se,samo mi smeta sto govoris uopsteno,a inace nema svako ista iskustva.Neko ce ti mozda reci suprotno ;;)

Titan
17.06.2009., 16:53
A sta je sa hercegovkama koje su udate za bosance,dali su one nevjerne ????? :D

17.06.2009., 16:55
A sta je sa hercegovkama koje su udate za bosance,dali su one nevjerne ????? :D
To pitaj ovoga prvoligasa :D :D ,on je specijalista za regionalnu nevjeru.

prvabojna neprobojna
17.06.2009., 16:56
je upravu si .to je iz moje prespektive .al cuo sam jos x slucajeva o vjernosti znaci ipak neko trpi

Titan
17.06.2009., 17:03
Ako je to tako profesionalac, moja sledeca izabranica je hercegovka. :ymhug:

sunnyside/
17.06.2009., 17:26
Trebalo bi otvoriti temu "Zasto Hercegovke ne varaju"... Cuj... A sta je sa "polutankama, baboHhercegovac, majka Bosanka ili obratno?

17.06.2009., 17:44
Trebalo bi otvoriti temu "Zasto Hercegovke ne varaju"... Cuj... A sta je sa "polutankama, baboHhercegovac, majka Bosanka ili obratno?
Jeste sunny,i ja se pitam,ali pobjeze nam onaj prvoligas regionalac,on bi nam znao objasniti. ;) :D

prvabojna neprobojna
17.06.2009., 17:54
pa daj te i vi svoje iskustvo sta ste navalili na novog kolacica

Titan
17.06.2009., 21:25
pa daj te i vi svoje iskustvo sta ste navalili na novog kolacica

Trebao si se prijatelju dobro informisati sa kime imas posla, odavde bez ogrebotina nema izlazka. :-o
A jos ta tvoja hrabrost medju ovim Bosankama...., HERCEGOVKE vjerne BOSANKE nevjerne. Nebih te htio plasiti, imam predosjecaj
da ce te ove Bosanke rasturiti. Mijenjaj polako taktiku. x_x x_x

prvabojna neprobojna
17.06.2009., 22:34
uh vidim ja drug gdje sam upo :-bd

17.06.2009., 23:11
uh vidim ja drug gdje sam upo :-bd
Dobro pa vidis,sta bi bilo da ne vidis ;) ;)

Titan
17.06.2009., 23:59
Radoznalost je prevelika...., ko su ti muskarci kojima zene trce u zagrljaj, dali ih dovoljno ima i dali se to moze bezbolno zavrsiti ? :ymdaydream:

19.06.2009., 00:56
Moglo se ovde procitati more toga pametnog bas na ovoj temi. Vide se bas razliciti pogledi na to famozno varanje bracnog druga. Recimo Radulovicka i Sunny imaju odlican brak i u njemu uzivaju punim plucima pa im je ova ideja na granici nastranosti i gadjenja. Almica razumije i proces i mehanizme, ne spori ali i ne primjenjuje u svom zivotu. Ima siroka shvatanja ali za sebe uzima samo ono sto smatra za dobro a ovo ocito ne smatra dobrim. Sanjanka nije u braku pa jako liberalno shvata sve to, medjutim sigurno znam da ona svog decka ne bih prevarila ni za brdo karamela.

U principu ne vidjeh da ijedna zena ili djevojka rece "ja sam varala muza i opet cu". Razumijem i zasto, cak i da jeste ili da zeli, samim priznjem na forumu bih sebe degradirala toliko da bih je okacili na stub srama. Zato i ne predlazem ni jednoj da to javno kaze cak i da je to uradila. Nas narod je cudo, kad to muskarac uradi, to je ok, kad zena to uradi to je smak svijeta. Sa kim li muskarac treba da vara zenu ako ne sa drugom zenom, logicki trebalo bih se ravnopravno tretirati, na zalost kod nas nije tako i mi tu nista ne mozemo.

Ja nikad nisam krio na forumu da se bavim ovim sportom koliko je god to moguce vise. Ja to volim i ne mogu i necu protiv sebe i svojih potreba ma sta ko kazao. Medjutim ima nesto sto zelim da kazem svima koji mozda imaju na umu da prevare svog bracnog partnera ili su to skoro uradili. Postoji jedno pravilo koje covjek ne smije da zaboravi. Biti vjeran u braku je ispravno, varati u braku nije ispravno. Ako se odlucite za nevjerstvo cinite pogresnu stvar a prekrsaj se uvjek placa. Kad student pogrijesi dobije manju ocjenu ili padne na ispitu, kad poslovan covjek pogrijesi pretrpi stetu. Raditi pogresnu stvar a nadati se da cete proci olako je blago receno naivno.

Ovo vam govorim iz licnog iskustva i iz najboljih namjera. Mene nikad nisu uhvatili u prevari, to nema sanse jer se nevidjeno potrudim, pazim na svaki detalj da savrseno sve prikrijem. Cak i moji najbolji drugovi ne znaju ni 5% sta se sve zbivalo, vjerujem im ali, napice se lupice negdje nesto i eto problema. Znaci supruga mi vjeruje skoro apsolutno. Kazna ne dodje sa te strane ali sa neke dodje. Kazna svaki put stize sa razlicite strane, ne moze covjek da se odbrani od toga. Nekad zabrljate na poslu jer ste odvojili vrijeme za neku avanturicu, nekad cete nekoga povrijediti ma koliko pazili, nekad ovo nekad ono, nikad nije dzaba.

Ne ubjedjujem ja nikog ni u sta. Ko ima potrebu za prevarom on ce je i uciniti, takva je priroda, samo hocu da kazem na vrijeme da ljudi znaju, da se ne iznenade, morace da plate svoje greske. Ja nisam religiozan a jos manje sujeveran, nije to ono po principu "bog ce ti vratiti", ima bog preca posla, vrati se u lice po nekom cudnom sistemu ravnoteze, ko zna kako. To je ono kao kad se napijete uvece, osjecate se fantasticno, ali ujutro boli glava. I zbog ovog uvjek boli glava. Ja svoje greske uvjek platim i ne bunim se. Nikad se ne kajem i svjestan sam da ni vazduh vise nije za dzaba a kamo li toliki luksuz da muvas po par zena u isto vrijeme.

Ovo je cisto da se zna...

19.06.2009., 01:04
Bogami,i ti @makijaveli staris :D :D ;;)

19.06.2009., 01:07
Pa cio svemir stari duso draga, zasto bih ja prkosio prirodnim procesima. Nije stos u tome sto neko stari nego kako stari? Ja sam odlucio da starim kao Son Koneri, sto stariji sve bolji. Ako ne vjerujes, sacekaj tek da vidis dogodine kako cu da muvam ribizle :D

19.06.2009., 01:19
=)) =)) ucinilo mi se da te hvata neko sjetno raspolozenje i da popustas,ali vidim nije bas ;;) ;;)

19.06.2009., 01:29
Almice, zaista sam imao iskrenu namjeru da ljudima skrenem paznju na posledice, kazem ti ja ih prihvatim svaki put. Za dobro zensko i u vatru i u vodu. Ali mnogi krenu grlom u jagode za suknjom i kad ih posle lupi po glavi cude se i kukaju pa se kaju... Ja samo pokusam da ljude spasim od zabluda a ona me ismejava. Almice ja cu tebe preko koljena pa po guzi jel znas ;)

Titan
19.06.2009., 01:30
Za @Radulovicku nisam siguran, siguran u tome.., kako bi se suocila sa situacijom kada bi njen muz naisao na mackicu
kao st je to rasna Jennifer Lopez. Njen muz tu lavicu uveliko obozava i ne samo to , mozda i nesto vise, a sada bi htio do kraja
procitati sta je znani i pun iskustva dobri makijaveli napisao. Budem li u mojoj predpostavci pogrijesio, slijedi korektura.

19.06.2009., 01:33
Almice, zaista sam imao iskrenu namjeru da ljudima skrenem paznju na posledice, kazem ti ja ih prihvatim svaki put. Za dobro zensko i u vatru i u vodu. Ali mnogi krenu grlom u jagode za suknjom i kad ih posle lupi po glavi cude se i kukaju pa se kaju... Ja samo pokusam da ljude spasim od zabluda a ona me ismejava. Almice ja cu tebe preko koljena pa po guzi jel znas ;)
Dobro,dobro ^#(^ ^#(^ ^#(^

19.06.2009., 01:36
Doooobro eto necu, obecao sam ja tebi da cu puno da te volim, evo vidis kako te puno volim :x :x :x

PS: Sto li uvjek popustim zensku nikad nisam skontao :-\

sunnyside/
20.06.2009., 10:05
@Maki, ma moram da te pitam... Boga ti, gdje nadjes vremena za te tvoje avanturice? Mislim, danas... Danas se zivi po terminima u rokovniku, sve je isprogramirano od jutra do mraka... Sad ces ti reci "E, treba biti "umjetnik"..."... :D
Sve ostalo komentarisati je suplje ponavljanje.
Nemoj misliti da te nesto provociram, majke mi NE, samo sam znatizeljna, posto vidim da si jako inteligentan, sposoban, pronicljiv itd..: A kako ti znas da tvoja supruga tebe ne vara? Jel' to osjecas, znas je u dusu, znas da si ti sve ono sto njoj treba itd... Pozdrav svima... :ymhug:

20.06.2009., 14:42
@Maki, ma moram da te pitam... Boga ti, gdje nadjes vremena za te tvoje avanturice? Mislim, danas... Danas se zivi po terminima u rokovniku, sve je isprogramirano od jutra do mraka... Sad ces ti reci "E, treba biti "umjetnik"..."... :D
Nemoj misliti da te nesto provociram, majke mi NE, samo sam znatizeljna, posto vidim da si jako inteligentan, sposoban, pronicljiv itd..: A kako ti znas da tvoja supruga tebe ne vara? Jel' to osjecas, znas je u dusu, znas da si ti sve ono sto njoj treba itd... Pozdrav svima... :ymhug:
I ja sam ga to vec pitala,pogodi sta je odgovorio ;)) ;)) ,potpuno u svom stilu :D ;;)

20.06.2009., 16:19

Shvatio sam pitanje Sunny i pokusacu sto preciznije da odgovorim na njega. Jasno mi je da pitas cisto da se informises o tudjem nacinu zivota koji ne upraznjavas i ja tu zaista nista ne vidim lose. I ja to cesto radim medjutim, dali ne znam da postavim pitanje ili su ljudi naopaki pa redovno ja ispadnem indiskretan, nevaspitan i ko zna sta vec, tako odgovora neko ko bjezi sam od sebe. Ne bjezim ja ni od cega i od svega na svijetu volim otvoren ljudski razgovor o svemu i svacemu, a ovo je jedno od rjetkih mjesta gdje smijes otvoreno pricati a da ti se ne obije o glavu. Sve dok Almica ne nazove moju suprugu :D :)] b-( (ovaj zadnji smajli simbolicno predstavlja mene na kraju balade a ne Almicu, da ne pomisli da joj prijetim ;) )

Nego, dosta price ajde Sunny da ti objasnim kako ces da smuvas sebi djevojku sve u sklopu radnog vremena :D Vidis, nekad sam imao dosta lagan posao, jako dobro placen (nekim cudom to ide jedno sa drugim) pa sam zaista imao vremena na pretek i nimalo nije bio problem uraditi bilo sta sa strane. Obzirom da ja uzasno mrzim sefove (nisam prepametan ali oni uspiju uvjek da budu gluplji od mene), mrzim podanistvo i klimanje glavom i kad treba i ne treba, ja sam se prije pet godina odlucio za privatni biznis. Znao sam da je sve tu mnogo teze, uzasno se puno radi, odgovornosti su nevjerovatno velike, igra se sa velikim ulozima... ali ima i jedna divna sitnica u ovoj prici, nema sefa, gledano odozgo na dole ide bog pa ja :D to je ono u cemu zaista uzivam.

Pored toliko pritiska, obaveza i potrebne koncentracije nije lako ni pogledati zensko a kamo li jos i romantku razvijati. Sve to stoji ali stoji da svako od nas ima svoj licni spisak prioriteta i zelja na cije ispunjenje ga tjera njegova psihicka konstrukcija. Tako je i kod moje malenkosti. Nisam nikad mogao da se odreknem tih avanturica. Mogao sam da upadnem u krizu da ne znam ni svoje ime od silne frke ali kad ulicom prodje djevojka ja sam je registrovao makar za sekund.

Kad sam bio momak muvao sam djevojke kao i svi ostali. Odes malo do kafica, vucaras se po gradu po cio dan, pricas pricas... pa nekad nekog u nesto i ubjedis. U braku i na poslu to ne ide tako. Jednostavno radis svoj posao, sve obavljas kako treba, usput ces neminovno doci u kontakt sa dosta osoba, pa i zenskih normalno. Od tog velikog broja samo neke mogu doci u sferu ozbiljnog razmatranja a ostale ostaju u domenu puste zelje. Sto se mene licno tice djevojka/zena mora da ispuni par kriterijuma da bih ista pokusao jer u suprotnom sigurno necu gubiti vrijeme. Kao prvo moram da je "osjetim", tj. da mi se dopadne, nije neophodno da izgleda kao manekenka mada nije ni mana ako jeste takva, nekad sretnem strasno lijepu zenu ali se karakterno ne slazemo pa mi postane jako brzo odbojna, znaci najbitnije je da se osjeti medjusobna privlacnost. Drugo, ta osoba treba da je sklona avanturicama, ako nije potrosih vrijeme dzaba. Trece, ne smije da zivi blizu jer ne zelim ogovaranja i rusenje mog "svijetlog lika" :D . Sve ostalo nije bitno.

Dalje kad muvas djevojku ili zenu Sunny (ovo zapamti dobro L-) ) ne ocekuj da je smuvas u jednom danu. To je citav niz usputnih radnjica, sitnog koketiranja koje zna da potraje. Ja obozavam te igrice :ymblushing: djetinjasto jeste ali sta cu, a koliko sam shvatio i zene to vole isto. Ni ja ni one nemamo vremena da provodimo dane u romanticnom cvrkutanju ali uvjek mozemo da izmjenimo po koji pogled osmijeh po par rijeci. Sve to povecava pritisak svakodnevno a kako si ucila u fizici to je proces koji kad tad dovede do explozije. Drugim rijecima u momentu se jednostavno predje granica i sve se jednostavno desi. E kad se jednom desi onda nije problem ni meni ni njoj. Kad joj zatrebam javice mi, kad mi zatreba javicu joj. Nije uvjek moguce da se vidimo ali odrasli smo ljudi i sve se razumije.

Ne moze mene niko ubjediti da ne moze odvojiti dva sata dnevno za djevojku a u kafani provedu po pola dana. Vecina jednostavno nema potrebu za tim pa se bave nekim hobijima, locu pivo, bleje u TV... Odvojis malo od ovih gluposti pa ces imati vremena i za sopstveno zadovoljstvo. Vecina muskaraca ne vara zene bas iz lijenjosti, vele, ko ce se muciti, ja sam to prevazisao, ako bi sama dosla onda ok a da je ja jurim nema sanse. Ja ovu pricu strasno dobro znam pa je i sam serviram u svojoj okolini tako da pitas ikog iz mog komsiluka ista o meni reci ce da sam svetac O:-) To je neohodan vid zastite da zena ne posumnja kad iznenad "moj drug nazove i zatreba mu moja pomoc pa moram da odem na dva sata 8-| "

Kad zivis na ovaj nacin dovoljno dugo veze se akomuliraju. Naime, ovakve veze rjetko kad pucaju. Zvuci apsurdno ali su zaista zilave. Zasto? Pa odgovor je jednostavan. Nismo dovoljno vremena zajedno da bih se mogli posvadjati. Tu smo neko minimalno vrijeme i to vrijeme nam je ispunjeno zadovoljstvom pa kad se sjetimo jedno drugog nikad se necemo sjetiti niceg loseg. Drugo samo budala slaze ljubavnicu o bracnom stanju i namjerama. Ja uvjek naglasim da sam ozenjen i da necu rasturiti brak ni za sta na svijetu. Znaci ne dolazi u obzir planiranje zajednicke buducnosti, ja ljubavnicu zelim zaista jer mi prija ali ne radim u zivotu samo ono sto mi prija i po cesto to i zrtvujem zarad porodice. Ako i ona zeli da budemo u kontaktu samo zato sto joj prijam ok, ako ne sve potopim pod vodu za manje od sekunde.

Pitas se vjerovatno, kakve su to zene pa pristaju na sve to. Pa po mom misljenju najnormalnije. Jer i one imaju stabilan brak i one hoce tacno ono sto i ja a to je malo provoda i nece da se odreknu ni svog muza kog vole ni djece koju koju obozavaju. Ja sa njima rjetko imam problem u komunikaciji. Problem nastaje kad smuvam djevojku. Redovno to izbjegavam ali nekad bas naidje neko kom ne mogu odoliti. Djevojke se vezu emotivno mnogo jace i to posle umije da pretvori zivot u nocnu moru. Zaista ne zelim da ikog povrijedim i tesko mi padne kad se to i desi. Da budem iskren, sve ovo nije jednostavno ni malo. Vodis prakticno dva zivota koji nemaju veze jedan sa drugim ugadjajuci samom sebi. I pored svog iskustva desi mi se redovno da nesto zeznem pa mi se posle obije o glavu, o tome sam vec pisao. Postoji cjena ovakvog zivota to je definitivno ali ja sam spreman uvjek da je platim dok god ne dotice moju porodicu, e tu se zaustavljam, za porodicu dajem i glavu a kamo li licno zadovoljstvo.

Postoji ovde milion caka koje se koriste u smislu da uklopis jedan sa drugim zivotom. Nerjetko se desi da taj zivot u pozadini jako stimulise ovaj oficijelni. Recimo, desi mi se da po robu moram ici preko pola drzave, natezati se sa tvrdokornim uvoznicima, peci na suncu i smjesiti se kao idiot i ko zna opet kako ce sve ispasti, dali cu i marku zaraditi u tom danu. Kad se probudim ujutro sa ovom slikom lijepo mi muka, e onda se sjetim koga imam na tom pravcu, malo se cujemo, onda dan dobije malo ljepsi ton, pa kao takav i poslove mnogo bolje zavrsim.

Sto se tice moje zene, da je na forumu pisala bih isto sto i ti u to sam siguran. Dali me vara, valjda ne vara. Volio bih da me ne vara a ako to radi ne bih o tome strogo sudio, znao bih da i ona hoce svoju avanturicu, hoce malo adrenalina u akciji koja nije dozvoljena. Ako to vec radi onda to radi savrseno jer nije nikad ugrozila porodicu niti se ista o njoj culo lose. Ako moze tako da sve uradi ja joj skidam kapu. Nemoj me pogresno shvatiti, nisam od onih ludaka koji ce nagovarati zenu da ga vara. Ja nju zaista volim i ni mrtav je ne bih mjenjao. Bas zato sto je volim nikad joj ne bih sudio prestrogo ma sta uradila, nisam ja nju birao cisto zato da nekog imam pored sebe, bilo je tu ohoho zajednickog zivota i ljubavi i postovanja i svasta nesto. A i dobra je riba, onako u povjerenju. Trenutno je izgleda u sezoni intenzivnog parenja, slomi me ziva, ne kontam koja je buva ujela. Mora da joj ljubavnik na sluzbenom putu pa ja moram sve sam #-o . Salim se malo.

E ako si stigla dovde vjerovatno te glava zabolila, uzmi plivadon, neko rece pomaze. Nadam se da te nisam smorio predugom pricom. Posle ovog me vjerovatno nikad vise nista neces pitati, bice ono "a sta ako mi budala odgovori, valja citati :(( ) Ako sam nesto nejasno napisao, samo pitaj a ja cu da valjda krace objasniti, ok?

Titan
20.06.2009., 16:36
Mislim makijaveli da si joj vrlo dobro odgovorio, no ipak budi spreman na potpitanja. :-bd

20.06.2009., 19:23
Moze jedno potpitanje? :ymdaydream:

20.06.2009., 19:44
Moze :-w

Titan
20.06.2009., 20:43

Zaista sam dugo ovaj obilni post od almice citao, sve zabadava, nisam ga ´mogao odgonetnuti, moromo almicu sacekati sa povratka od "ZDRAVA VODA".

sunnyside/
20.06.2009., 22:00

Shvatio sam pitanje Sunny i pokusacu sto preciznije da odgovorim na njega. Jasno mi je da pitas cisto da se informises o tudjem nacinu zivota koji ne upraznjavas i ja tu zaista nista ne vidim lose. I ja to cesto radim medjutim, dali ne znam da postavim pitanje ili su ljudi naopaki pa redovno ja ispadnem indiskretan, nevaspitan i ko zna sta vec, tako odgovora neko ko bjezi sam od sebe. Ne bjezim ja ni od cega i od svega na svijetu volim otvoren ljudski razgovor o svemu i svacemu, a ovo je jedno od rjetkih mjesta gdje smijes otvoreno pricati a da ti se ne obije o glavu. Sve dok Almica ne nazove moju suprugu :D :)] b-( (ovaj zadnji smajli simbolicno predstavlja mene na kraju balade a ne Almicu, da ne pomisli da joj prijetim ;) )

Nego, dosta price ajde Sunny da ti objasnim kako ces da smuvas sebi djevojku sve u sklopu radnog vremena :D Vidis, nekad sam imao dosta lagan posao, jako dobro placen (nekim cudom to ide jedno sa drugim) pa sam zaista imao vremena na pretek i nimalo nije bio problem uraditi bilo sta sa strane. Obzirom da ja uzasno mrzim sefove (nisam prepametan ali oni uspiju uvjek da budu gluplji od mene), mrzim podanistvo i klimanje glavom i kad treba i ne treba, ja sam se prije pet godina odlucio za privatni biznis. Znao sam da je sve tu mnogo teze, uzasno se puno radi, odgovornosti su nevjerovatno velike, igra se sa velikim ulozima... ali ima i jedna divna sitnica u ovoj prici, nema sefa, gledano odozgo na dole ide bog pa ja :D to je ono u cemu zaista uzivam.

Pored toliko pritiska, obaveza i potrebne koncentracije nije lako ni pogledati zensko a kamo li jos i romantku razvijati. Sve to stoji ali stoji da svako od nas ima svoj licni spisak prioriteta i zelja na cije ispunjenje ga tjera njegova psihicka konstrukcija. Tako je i kod moje malenkosti. Nisam nikad mogao da se odreknem tih avanturica. Mogao sam da upadnem u krizu da ne znam ni svoje ime od silne frke ali kad ulicom prodje djevojka ja sam je registrovao makar za sekund.

Kad sam bio momak muvao sam djevojke kao i svi ostali. Odes malo do kafica, vucaras se po gradu po cio dan, pricas pricas... pa nekad nekog u nesto i ubjedis. U braku i na poslu to ne ide tako. Jednostavno radis svoj posao, sve obavljas kako treba, usput ces neminovno doci u kontakt sa dosta osoba, pa i zenskih normalno. Od tog velikog broja samo neke mogu doci u sferu ozbiljnog razmatranja a ostale ostaju u domenu puste zelje. Sto se mene licno tice djevojka/zena mora da ispuni par kriterijuma da bih ista pokusao jer u suprotnom sigurno necu gubiti vrijeme. Kao prvo moram da je "osjetim", tj. da mi se dopadne, nije neophodno da izgleda kao manekenka mada nije ni mana ako jeste takva, nekad sretnem strasno lijepu zenu ali se karakterno ne slazemo pa mi postane jako brzo odbojna, znaci najbitnije je da se osjeti medjusobna privlacnost. Drugo, ta osoba treba da je sklona avanturicama, ako nije potrosih vrijeme dzaba. Trece, ne smije da zivi blizu jer ne zelim ogovaranja i rusenje mog "svijetlog lika" :D . Sve ostalo nije bitno.

Dalje kad muvas djevojku ili zenu Sunny (ovo zapamti dobro L-) ) ne ocekuj da je smuvas u jednom danu. To je citav niz usputnih radnjica, sitnog koketiranja koje zna da potraje. Ja obozavam te igrice :ymblushing: djetinjasto jeste ali sta cu, a koliko sam shvatio i zene to vole isto. Ni ja ni one nemamo vremena da provodimo dane u romanticnom cvrkutanju ali uvjek mozemo da izmjenimo po koji pogled osmijeh po par rijeci. Sve to povecava pritisak svakodnevno a kako si ucila u fizici to je proces koji kad tad dovede do explozije. Drugim rijecima u momentu se jednostavno predje granica i sve se jednostavno desi. E kad se jednom desi onda nije problem ni meni ni njoj. Kad joj zatrebam javice mi, kad mi zatreba javicu joj. Nije uvjek moguce da se vidimo ali odrasli smo ljudi i sve se razumije.

Ne moze mene niko ubjediti da ne moze odvojiti dva sata dnevno za djevojku a u kafani provedu po pola dana. Vecina jednostavno nema potrebu za tim pa se bave nekim hobijima, locu pivo, bleje u TV... Odvojis malo od ovih gluposti pa ces imati vremena i za sopstveno zadovoljstvo. Vecina muskaraca ne vara zene bas iz lijenjosti, vele, ko ce se muciti, ja sam to prevazisao, ako bi sama dosla onda ok a da je ja jurim nema sanse. Ja ovu pricu strasno dobro znam pa je i sam serviram u svojoj okolini tako da pitas ikog iz mog komsiluka ista o meni reci ce da sam svetac O:-) To je neohodan vid zastite da zena ne posumnja kad iznenad "moj drug nazove i zatreba mu moja pomoc pa moram da odem na dva sata 8-| "

Kad zivis na ovaj nacin dovoljno dugo veze se akomuliraju. Naime, ovakve veze rjetko kad pucaju. Zvuci apsurdno ali su zaista zilave. Zasto? Pa odgovor je jednostavan. Nismo dovoljno vremena zajedno da bih se mogli posvadjati. Tu smo neko minimalno vrijeme i to vrijeme nam je ispunjeno zadovoljstvom pa kad se sjetimo jedno drugog nikad se necemo sjetiti niceg loseg. Drugo samo budala slaze ljubavnicu o bracnom stanju i namjerama. Ja uvjek naglasim da sam ozenjen i da necu rasturiti brak ni za sta na svijetu. Znaci ne dolazi u obzir planiranje zajednicke buducnosti, ja ljubavnicu zelim zaista jer mi prija ali ne radim u zivotu samo ono sto mi prija i po cesto to i zrtvujem zarad porodice. Ako i ona zeli da budemo u kontaktu samo zato sto joj prijam ok, ako ne sve potopim pod vodu za manje od sekunde.

Pitas se vjerovatno, kakve su to zene pa pristaju na sve to. Pa po mom misljenju najnormalnije. Jer i one imaju stabilan brak i one hoce tacno ono sto i ja a to je malo provoda i nece da se odreknu ni svog muza kog vole ni djece koju koju obozavaju. Ja sa njima rjetko imam problem u komunikaciji. Problem nastaje kad smuvam djevojku. Redovno to izbjegavam ali nekad bas naidje neko kom ne mogu odoliti. Djevojke se vezu emotivno mnogo jace i to posle umije da pretvori zivot u nocnu moru. Zaista ne zelim da ikog povrijedim i tesko mi padne kad se to i desi. Da budem iskren, sve ovo nije jednostavno ni malo. Vodis prakticno dva zivota koji nemaju veze jedan sa drugim ugadjajuci samom sebi. I pored svog iskustva desi mi se redovno da nesto zeznem pa mi se posle obije o glavu, o tome sam vec pisao. Postoji cjena ovakvog zivota to je definitivno ali ja sam spreman uvjek da je platim dok god ne dotice moju porodicu, e tu se zaustavljam, za porodicu dajem i glavu a kamo li licno zadovoljstvo.

Postoji ovde milion caka koje se koriste u smislu da uklopis jedan sa drugim zivotom. Nerjetko se desi da taj zivot u pozadini jako stimulise ovaj oficijelni. Recimo, desi mi se da po robu moram ici preko pola drzave, natezati se sa tvrdokornim uvoznicima, peci na suncu i smjesiti se kao idiot i ko zna opet kako ce sve ispasti, dali cu i marku zaraditi u tom danu. Kad se probudim ujutro sa ovom slikom lijepo mi muka, e onda se sjetim koga imam na tom pravcu, malo se cujemo, onda dan dobije malo ljepsi ton, pa kao takav i poslove mnogo bolje zavrsim.

Sto se tice moje zene, da je na forumu pisala bih isto sto i ti u to sam siguran. Dali me vara, valjda ne vara. Volio bih da me ne vara a ako to radi ne bih o tome strogo sudio, znao bih da i ona hoce svoju avanturicu, hoce malo adrenalina u akciji koja nije dozvoljena. Ako to vec radi onda to radi savrseno jer nije nikad ugrozila porodicu niti se ista o njoj culo lose. Ako moze tako da sve uradi ja joj skidam kapu. Nemoj me pogresno shvatiti, nisam od onih ludaka koji ce nagovarati zenu da ga vara. Ja nju zaista volim i ni mrtav je ne bih mjenjao. Bas zato sto je volim nikad joj ne bih sudio prestrogo ma sta uradila, nisam ja nju birao cisto zato da nekog imam pored sebe, bilo je tu ohoho zajednickog zivota i ljubavi i postovanja i svasta nesto. A i dobra je riba, onako u povjerenju. Trenutno je izgleda u sezoni intenzivnog parenja, slomi me ziva, ne kontam koja je buva ujela. Mora da joj ljubavnik na sluzbenom putu pa ja moram sve sam #-o . Salim se malo.

E ako si stigla dovde vjerovatno te glava zabolila, uzmi plivadon, neko rece pomaze. Nadam se da te nisam smorio predugom pricom. Posle ovog me vjerovatno nikad vise nista neces pitati, bice ono "a sta ako mi budala odgovori, valja citati :(( ) Ako sam nesto nejasno napisao, samo pitaj a ja cu da valjda krace objasniti, ok?

Sto velis, "Sto je meni ovo trebalo..." ;)

20.06.2009., 22:07
Rekao sam to jednom drugom prilikom. Nema veze sa ovom raspravom. Jeli odgovor zadovoljavajuci??? :ymcowboy:

ribnica
20.06.2009., 22:16
Rekao sam to jednom drugom prilikom. Nema veze sa ovom raspravom. Jeli odgovor zadovoljavajuci??? :ymcowboy:

Odgovor bio zadovoljavajuci ili ne , zene ce uvijek biti u potraznji za atraktivnim i inteligentnim tipovima, za tipovima u pravom smislu rijeci.
Ovom prilikom mislim na zene frustrirane i manje zadovoljne sa njihovim partnerima..., onih dva sata za takve zene..., a ima ih puno...,
su od velike vaznosti za njihovo samopouzdanje.

tragac
20.06.2009., 22:18

Zaista sam dugo ovaj obilni post od almice citao, sve zabadava, nisam ga ´mogao odgonetnuti, moromo almicu sacekati sa povratka od "ZDRAVA VODA".

@kassel,
druze stari, ako ti je dosadno predlazem da pogledas:
http://www.youtube.com/watch?v=3fq-M9Kd ... re=related (http://www.youtube.com/watch?v=3fq-M9Kd79g&feature=related)
dok ostali ucesnici u raspravi ne dodju. x_x

ribnica
20.06.2009., 22:23
Nostalgicaru @tragac, divna stvar..... :-bd :-bd

21.06.2009., 00:28
Oprosti im pape,mislim ovima sto varaju....sto su druge slusa....... ;) ;;) ;;)

Titan
24.06.2009., 19:07
Dogovorile se tri prijateljice da ce se svojim muskarcima za iznenadjenje, obuci sado-mazo kozno odijelo,stikle i crni povez na ocima pa da vide reakciju.

Jedna je imala ZARUCNIKA, druga je bila LJUBAVNICA, a treca SUPRUGA.

Nakon par dana...

ZARUCNICA:
-kada me vidio poludio je, zatim me zaljubljeno pogledao, rekao da sam zena njegovih snova i cijelu noc smo strasno vodili ljubav !

LJUBAVNICA:
-Kad me ugledao momentalno me zagrlio i do iznemoglosti smo se prasili do jutra !

SUPRUGA:
-kada je dosao sa posla, upitno me pogledao i rekao : "Hej Fato, sta ima za veceru ?".

24.06.2009., 22:56
E da je moja atleticarka navukla one kozice na sebe ja bih je pojurio pajserom misleci da mi neko obija kucu, sreca pa joj takva glupost nije jos pala na um, a znajuci je hm... ko zna, zensko je to, njima svasta pada na pamet.

24.06.2009., 23:09
Vjerovatno bi ovo sve bilo istinito,ne sumnjam nimalo ;)) ;))

Titan
25.06.2009., 01:54
Vjerovatno bi ovo sve bilo istinito,ne sumnjam nimalo ;)) ;))

Najblize je istini, zao mi je Fate, ali Fata ce to bilo kako nadoknaditi. B-)

batko78
25.06.2009., 11:27
Zasto varaju - vjerovatno traze nesto sto nemaju u braku ili vezi
ili imaju neki problem u glavi sto je cesci slucaj.

Titan
25.06.2009., 11:58
Zasto varaju - vjerovatno traze nesto sto nemaju u braku ili vezi
ili imaju neki problem u glavi sto je cesci slucaj.

Druze @batko 78 , zenu nikada nesmijes odbiti u njenim prohtjevima, puno ih je koji ce joj to zeljeno priustiti. ^#(^

sanjanka
25.06.2009., 12:25
SUPRUGA:
-kada je dosao sa posla, upitno me pogledao i rekao : "Hej Fato, sta ima za veceru ?".

Zar nije bilo
"Hej Betmene šta ima za večeru ?" :D

Zdravo svima, vidim bili ste mi vrijedni i pisali. Svima vam po pusa od mene, baš sam extra raspoložena. Samo @prva neprobojna, otkud to da Bosanke varaju? Ko je to dokazao? Samo u dokaze vjerujem:D Ipak, dobro nam došao :D

Titan
25.06.2009., 12:31
Danas ce za @makijavelia biti ili je pak vrlo lijep dan....,njegova ljubimaica je ponovo sa nama. :x :ymhug:

Bona @sanjanka, moja komsinica Mirsada velika Bosanka, ali tresnula se sa komsijom. :-o x_x

batko78
25.06.2009., 12:33
dokazi hm =)) znas onu jel ti vjerujes meni ili svojim ocima
ima dokaza samo mnogi nezele da vide
cijelo selo zna da ga Fata vara a Mujo jadnik nezna
i kada se nadje neki Haso da kaze Muji ispadne budala Fata ga ubijedi da nije

sanjanka
25.06.2009., 12:43
Ah,@kassel, možda je žeana pola bosanka pola hercegovka a ima malo i američke krvi pa kad se to sve smješa, komšija bio najbliži :D

nina
29.06.2009., 13:28
Potpuno se slažem "sanjanka" sa svim ovim što si navela. :-bd

Titan
29.06.2009., 13:58
Ne uvazavam to da @sanjanka i @nina moju komsinicu prave polutankom, i mamom i babom Bosanka,
pa makar i Hercegovka bila, tresnula se i neka je , bilo joj je lijepo. :ymhug:

sanjanka
29.06.2009., 13:59
Ma kakva god bila njoj je lijepo bilo :D
pametna žena, šta ćeš.

29.06.2009., 18:10
A,znali se zasto je napolica to uradila?
Mislim,uzrok izaziva posljedice :-B

29.06.2009., 18:56
Cuj zasto, ZASTO???? Pa doslo joj, kako mislis zasto??? Strucnim rjecnikom receno koncentracija hormona se poveca iznad koncentracije crvenih krvnih zrnaca sto nije zdravo i moze da skodi tenu ( a i zensko zna da pobrljavi u psihickom smislu), predlaze se momentalna neutralizacija hormonske koncentracije pogodnim sredstvom :D E ova je ocito nasla vise nego pogodno sredstvo, misli zena na svoj ten L-)

shef
04.07.2009., 01:33
sigurnosni ventil odradio svoje .neko nebrine falil ženi nešto,čega ima viška????

04.07.2009., 01:37
Ovo pitanje ce postati vjecna enigma,kao ono "sta je prvo nastalo,koka ili jaje" :-\

04.07.2009., 02:32
Pa koka naravno :D Amerikanci je klonirali ;;) ;;) ;;)

sanjanka
04.07.2009., 03:00
A ja bi na temu rekla:
Žene varaju jer su i one od krvi i mesa i imaju potrebe, koje nažalost, njihovi muževi nekada ne mogu zadovoljiti :-B

Titan
04.07.2009., 03:10
@sefova nevara sigurno, smijem se kladiti. [-x

shef
04.07.2009., 03:26
A ja bi na temu rekla:
Žene varaju jer su i one od krvi i mesa i imaju potrebe, koje nažalost, njihovi muževi nekada ne mogu zadovoljiti :-B
ma kako da zadovolje te super zahtjeve,kad oni idu ovako treba mi ovo, potrošeno ono, nemam to vidi ono nako hoću (što reko nele). Pa ja još u životu nisam ništa ostvarila a vidi kone nisi mi nikad ništa kupio da me iznenadiš,ja nemam šta obuć(ormari puni svega samo ništa nije moje) bori se da doneseš, zaradiš, kupiš i kad dođeš kući "vidi što si se isprsko ne znaš ni hodat ko normalni ljudi"kad je pozoveš u krevet ona kaže vidiš koja su doba,ujutro opet"pa nisam se naspavala.I onda kad čuješ ove iste riječi iz predhodnog posta "ne mogu da zadovolje njihove potrebe"-nego stari su imali jednu super provjerenu metodu puno djece,sirova drva,voda na potoku ,pa njoj nije naumi komšija .ključni problem je nas to kad je žena uzela džepove u svoje ruke,ubi nas ta ž. emancipacija %-( dal vara ne znam al uhhhhhhhh

05.07.2009., 00:46
A ja bi na temu rekla:
ma kako da zadovolje te super zahtjeve,kad oni idu ovako treba mi ovo, potrošeno ono, nemam to vidi ono nako hoću (što reko nele). Pa ja još u životu nisam ništa ostvarila a vidi kone nisi mi nikad ništa kupio da me iznenadiš,ja nemam šta obuć(ormari puni svega samo ništa nije moje) bori se da doneseš, zaradiš, kupiš i kad dođeš kući "vidi što si se isprsko ne znaš ni hodat ko normalni ljudi"kad je pozoveš u krevet ona kaže vidiš koja su doba,ujutro opet"pa nisam se naspavala.I onda kad čuješ ove iste riječi iz predhodnog posta "ne mogu da zadovolje njihove potrebe"-nego stari su imali jednu super provjerenu metodu puno djece,sirova drva,voda na potoku ,pa njoj nije naumi komšija .ključni problem je nas to kad je žena uzela džepove u svoje ruke,ubi nas ta ž. emancipacija %-( dal vara ne znam al uhhhhhhhh
Uglavnom,tebi se toga nakupilo u dusi pa ti zene krive do neba,cccc. ;;)

aristotel
05.07.2009., 13:14
Khm, kada je rijech o seksu - zhene trebaju razlog, a mushkarci mjesto.

Postoji malen postotak zhena koji su jednako promiskuitetne kao i mushkarci, ali njihova je motivacija totalno razlichita od mushke. Da se uzbudi seksualno, mozak zhen reagira na niz poticaja koji nisu samo obechanje seksualnog odnosa. Vechina zhena zheli vezi ili barem moguchnost iste prije nego li osjete zhelju za seksom. Sa izuzetkom rijetkog postotka nimfomanki vechijna zhena najjachu spolnu zhelju osjecha za vrijeme ovulacije (opet priroda), i ona traje od nekoliko sati do nekoliko dana (individualno).

To je vrijeme kada je razina zhenina testosterona najvisha, i tada se svaka zhena (apsolutna svaka) mozhe neobjashnjivo i neplanski nachi sa potpunim strancem u krevetu a da slijedecheg dana uopshte ne razumije zashto i kako se to dogodilo. Prirodni tok stvari je odredio da je ista ta zhena sluchajno srela pravog mushkarca u pravo vrijeme iliti njegova genetska struktura, stanje njegovog imunosustava i ostale karakteristike deshifrirao je njen mozak i tu je priroda uradial svoje. Zhene koje dozhive takvo neshto kazhu da su osjetile magnetsku neobjashnjivu privlachnost koju ne znaju objasniti.

Kao rezultat takvih trenutaka mnoge zhene zapnu u zhivotu sa muskarcima koji nisu prikladni partneri. Svaki mushkarac bi dao sve kada bi znao kada je zhena na svom hormonalnom vrhuncu.

Ne tako davno u Shkotskoj chini mi se je obavljeno istrazhivanje reakcije i sklonosti zhena prema digitalno promjenjivim fotografijama mushkaraca. To istrazhivanje je pokazalo da su se tokom tri sedmice jednog mjeseca zhenama vishe svidjali ugladjeniji, feminiziraniji, osjetljivi tipovi za koje je bilo vjerovatnije da che se zadrzhati duzhe razdoblje, ako ne cijeli zhivot. Kada su imale ovulaciju, pokazalo se da im se svidjaju mushkarci muzhevna izgleda - jakih cheljusti, istaknutih obrva i naravno vechih tijela. Takodjer su zapazili da zhene koje su imale ovulaciju doshle su u krachim suknjama. Zakljuchak koji su donijeli je da zhene kada trazhe mir i porodicu zhele mushkarca koji je najbolje roditeljsko ulaganje, ali kad zvone bioloshka zvona one zhele Tarzana - doslovno!

05.07.2009., 18:04
Aristotel pametno zbori, opravdava nick. Nacitan covjek svaka cast. Kad rece ovo za period ovulacije i to da bih muskarci dali desnu ruku za kakav fercerator iliti spravu koja pisti kad se u blizini nadje zenaka spremna za parenje, mene podsjeti na jednu zakonitost. Skoro svi muskarci znaju za te zenske periode i stalno bas njih nisane. Nema pravila niti spoljnog znaka koji se moze preslikati na vecinu zena. Previse je individualno da postoji zakonitost. Pametan muskarac uvjek pribjegava iskonskoj taktici svih muzjaka u prirodi da ovaj problem rjesi. Muva zenu strpljivo, trudi se da sto vise vremena provede sa njom, da joj bude pred ocima, period ce naici a ako provodis puno vremena sa odabranom zenkom, zakonom vjerovatnoce povecavas sanse da se desis tu kad joj zatrebas najvise, dalje svako zna.

Sarajka100%
05.07.2009., 23:29
A ja bi na temu rekla:
Ne bih rekla zenama treba samo malo vise paznje njeznosti i ljubavi,zena nije robot da cini samo muskarcu ustupke i zadovoljstvo.Zeni treba ugodit jer zena nije samo za kucu cistit djecu radzat ,vise postovanja.Mislim da ima u danasnje vrijeme mnogo ispusta s obadvije strane.Sve zavisi od muza,ili zene kako dozivljava svoju bracnu obavezu,i kako se slazu.Ili grijesim? [-( [-( [-(Svaki muskarac a i zena moze zadovoljiti jedno drugo ako se o tome potrude i razgovaraju otvoreno. :ymbringiton: :ymbringiton:

05.07.2009., 23:32
Nije garancija da ce zena ostati vjerna i ako joj muskarac pruzi "sve".Sta je sve??

Sarajka100%
05.07.2009., 23:44
Vecinom brak ostaje ako se slazu u SEKSU ,i mislim bilo koja generacija da je bila u pitanju uvjek je bilo nesuglasica vecinom ne slaganje u SEKSU,to proizvodi ljubomoru nezadovoljstvo jednolican zivot ako nema uzitka.Mozemo mi pricat ovo ono ali dobar Seks je uvjek spajao,tako ja mislim,naprimjer ako se ja slazem sa svojim muzem u Svemu osim Seksa ,sta mislis sta ce napravit?Mnoge zene cak i glume orgazam samo da bi zadrzale svoj brak,a to je bez potrebe jer svaka zena moze ga doziviti ako otvoreno prica sa svojim muzem da bi on trebao nesto novo mjenjati ili dodati. :-? :-? :-?

05.07.2009., 23:58
Ovo si @safija napisala samu istinu i nista drugo osim istine.
Jeste,krevet i spaja i razdvaja.

06.07.2009., 00:32
Safija odusevila si me, zaista bez zezanja. Vidi se zivotno iskustvo i iskrenost. Cestitam.

Titan
06.07.2009., 02:56
Za ova poslednja dva i pol posta imam sasvim drugu filozofiju i ostavljam bez komentara..... :D :D :D [-x [-x [-x :-\

aristotel
06.07.2009., 11:12
Vecinom brak ostaje ako se slazu u SEKSU ,i mislim bilo koja generacija da je bila u pitanju uvjek je bilo nesuglasica vecinom ne slaganje u SEKSU,to proizvodi ljubomoru nezadovoljstvo jednolican zivot ako nema uzitka.Mozemo mi pricat ovo ono ali dobar Seks je uvjek spajao,tako ja mislim,naprimjer ako se ja slazem sa svojim muzem u Svemu osim Seksa ,sta mislis sta ce napravit?Mnoge zene cak i glume orgazam samo da bi zadrzale svoj brak,a to je bez potrebe jer svaka zena moze ga doziviti ako otvoreno prica sa svojim muzem da bi on trebao nesto novo mjenjati ili dodati. :-? :-? :-?

Slozhio bih se, ali u drugim vremenima i uzusima. Obzirom da se je tek u zadnjem kvartalu 20 stoljecha doshlo do seksualne revolucije do promjena je doshlo neminovno. Sex kao tabu, uz koji idu odglumljeni orgazmi, i tako dalje i tako blizhe, priliche generacijama 50' ili 60'. Sumnjam da chesh danas pronachi djevojku/zhenu od 25/30 godina koja che ti odglumiti orgazam. Time vishe ne postoje "usiljeni" brakovi, te se parovi razilaze sasvim lagodno, dok u proshlosti to nije bio sluchaj. Seks je danas postao uzhitak, dok je prije bio potreba. Ljudi se sexaju, ne birajuchi vrijeme niti mjesto zbog vlastitog uzhitka, a ne zato shto to "moraju". Brachni sex "utorkom kad djeca zaspu" je demode kod mladjih generacija. Nijedna djevojka danas olako ne shiri noge, samo da bi se mushkarac "ispraznio". Zhene/djevojke danas znaju tachno shto zhele i ne odstupaju od toga ni milimetar.

Svakako da je za to zasluzhna zdrava komunikacija, u kojoj parovi razgovaraju sa otvorenim kartama. Tu je i kvantitet, te danas parovi ulaze u brachne vode sa seksualnim iskustvom (mnogi su imali vech desetine partnera prije braka), dok u proshlosti je bilo upravo suprotno. Shta zhena ili mushkarac koji udju nevini u brak mogu pojmiti kao dobro u sluchaju da su potpuno inkompaktibilni (a da to niti neznaju)? U takvim brakovima se najchesche dese prevare zhena kada udju u rane chetrdesete, gdje se trude nadoknaditi propushteno i na sav glas se ibrete da sex ne znachi , udji - izadji - spavaj. Cosmo savjeti tipa, zavedi ga, yebi ga, obuci se sexy, uradi ovo ili ono su za sredovjechne usidjelice koje su mazohistichki nastrojene.

p.s.
Zamisli Spomenku, 53' godishte kako govori svom Jadranku 48' godishte nakon tri sata sexa: " Ah, dragi, opettt, dolaziiiii"! (H.C.Anderssen :p )

Zamisli Spomenku 82' godishte kako govori svom Jadranku 80' godishte nakon dvije i pol minute sexa: "Ah, dragi, bilo je fenomenalno"! (H.C.Anderssen :p )

Titan
06.07.2009., 11:44
@aistoele majstore, vrlo lijepo, samo plasim se da bi sa @Safijom mogao vrlo lose proci sa tvojom tvrdnjom da su
mnogi prije braka imali desetine partnera.
Kako izaci na kraj sa zenom koja je prije braka imala desetine partnera, nevrsi li ona jos uvijek kojekakve ekpsperimente trazeci pravog ili najboljeg.
No ipak moram priznati u ime zena da su te "3 minute" za zene kobne, mogu bilo gdje zavrsiti, brak i vjernost im je mala garancija.
Taj fenomen kod muskaraca je rasprostranjen i nije za podcijeniti, jadne te zene sa tim muskacima.

aristotel
06.07.2009., 11:57
@aistoele majstore, vrlo lijepo, samo plasim se da bi sa @Safijom mogao vrlo lose proci sa tvojom tvrdnjom da su
mnogi prije braka imali desetine partnera.
Kako izaci na kraj sa zenom koja je prije braka imala desetine partnera, nevrsi li ona jos uvijek kojekakve ekpsperimente trazeci pravog ili najboljeg.
No ipak moram priznati u ime zena da su te "3 minute" za zene kobne, mogu bilo gdje zavrsiti, brak i vjernost im je mala garancija.
Taj fenomen kod muskaraca je rasprostranjen i nije za podcijeniti, jadne te zene sa tim muskacima.

Ja nemam frku s tim (a za ostale se ne brinem) - ako sam ja mogao da "stavljam", ne vidim shto ona nije mogla da "prima" - prije braka - ta valjda smo imali zhivote prije ili nismo? Jedino ako ulazimo u brak sa 16 (chak i tada - mozhda)?!? Shto se tiche zecheva, to je problem o kojemu slabo tko vodi rachuna, ali zato se uredno "propinju na zadnje noge" kada djevojka udje u brak a da nije nevina. Kao - On sirovina che njoj pokazati shta znachi alfa muzhjak od 3 minute. Shta drugo im ostaje nego da se sjete da prije "igre" postoji i predigra. Psiholozi su slozhni i da pomazhe vezanje ochiju, jer mushkarchine od tri minute su tipski vizuelci, taj chim vide dupe or bradavicu sjeme mu na usta izlazi...(da prostite). Pitanja u ogledalu tipa : da li Ona ovo ili ono su posljedica kompleksa i losheg djetinjstva (pogreshnog odgoja). Ne pada mi na pamet da zhivot provedem u takvim mislima, jer takve misli neminovno vode posesiji, pa onda nasilju, a zatim i konachnom razlazu.

To shto je kod nas djevojka koja je imala vishe od jednog partnera po defaultu kurva, a mushkarac koji je imao vishe od pet partnerica StarFucker je posljedica drushtva i moralnih normi koje proizilaze iz porodice. Shto kod nas mladji momci imaju izlaz do 12 a djevojke do 10? Shto "nezheljeno" dijete od sina se olako prihvata, dok od "kcherke" ga se spremno odrichu a nju stavljaju na stub srama, iako im je rodjeno dijete?!? Balkan ima kompleksne medjuljudske odnose i norme, a to se najbolje ochitava kroz sex.

Titan
06.07.2009., 12:52
Ponovo nesto lijepo i poucno procitah od @aristotela, zaista si u pravu.
"Balkan ima kompleksne medjuljudske odnose i norme" kakva istinitost, zaista je tako, a povrh toga seksualni gurman si`. :-bd

aristotel
06.07.2009., 17:21
Ponovo nesto lijepo i poucno procitah od @aristotela, zaista si u pravu.
"Balkan ima kompleksne medjuljudske odnose i norme" kakva istinitost, zaista je tako, a povrh toga seksualni gurman si`. :-bd

Nema tu ljepote definitivno (nazhalost), ali pouka ne izostaje ukoliko slijedimo logiku. Da smo se vishe zanimali za sex i prichali o istom ne vjerujem da bi ikada stigli do rata. Chehinje i nadobudne shvabice bi i dalje dolazile u vagonima na Jadran a mi bi shirili bratstvo i jedinstvo po cijeloj Evropi. Skandinavci ne silaze jedni s drugih (da prostish), i jedino im ostane vremena za rad - kakvi ratovi, kakve podjele, kakvi bakrachi. Pogledaj ove nashe (ne morash dalje od foruma), ni gache vlastite ne znaju oprati, a chim progledaju dizali bi bune, ustanke, izbore, ratove. Chini se da isuvishe chesto onanishu na svoje idole i vodje da bi stigli primjetiti uopshte vlastite zhene ili djevojke.

p.s. U..ane gache dobiju kada im pridje zhena/djevojka a njima rijech iz usta neche ni da ih klijeshtima vadish, i onda sutra prichaju kako su je ovako/onako i kako je ona ovakva/onakva. StarFucker do StarFuckera :ymsick:

dragana radulovic
07.07.2009., 14:41
Kassel, hitno piši korekturu. Blagoslovena sam najboljim mužem na svetu, osećam se privilegovano, voljeno, zaštićeno i srećno. A, odakle tebi da sam ja manje lavica od g-đe Lopez? Zbog ovih godina sreće, oprostila bih mu i Lopez. Zezam se. Verujem ja mom zlatu.

Titan
07.07.2009., 15:04
Kassel, hitno piši korekturu. Blagoslovena sam najboljim mužem na svetu, osećam se privilegovano, voljeno, zaštićeno i srećno. A, odakle tebi da sam ja manje lavica od g-đe Lopez? Zbog ovih godina sreće, oprostila bih mu i Lopez. Zezam se. Verujem ja mom zlatu.

Ok,ok, Radulovicka, iako si Beogradjanka,najbolji muz bi samo Bosanac mogao biti i nista drugo, Bosanci te karakteristike posjeduju.
Ni jednog momenta nisam pomislio niti pomenuo da si ti manja lavica od Jennifer Lopez, sudeci po tvojim postovima svrstao bih te na njen nivo,onako tempeamentnu,
razdraganu, punu zivota, dakle kraljica lavica, nije li tako...,to da bih mu oprostila sa Jennifer, vjerujem ti..., lijepo vam je.
Ipak, potrudi se da ovu sadrzinu muzic ne procita, mogao bih doci na cudno razmisljanje.., bolje sprijeciti nego lijeciti... [-x

zijadab
07.07.2009., 16:05
zato što kod druge polovine nisu našle ono što im treba

Titan
07.07.2009., 19:00

Kod moje polovice imam sve sto mi je potrebno, te iste vrline @zijada, vjerujem i ti posjedujes..., ostavimo moral po strani.
Budem li sa ovim postom prekoracio granicu dozvoljnog slijedi korektura ili brisanje posta ok. :ymhug:

shef
08.07.2009., 01:01
ovo mi zvući jako prijeteće, da izvineš :-t

Titan
08.07.2009., 01:37
ovo mi zvući jako prijeteće, da izvineš :-t

Nije to prijetnja,ja bih to nazvao izazov. :ymhug:

dragana radulovic
08.07.2009., 12:54
Slučajno, moj mužić jeste Bosanac, i već pročitao. Nisam ti ja žena od taktike. Što bi bi!!!!

zijadab
08.07.2009., 12:56

Kod moje polovice imam sve sto mi je potrebno, te iste vrline @zijada, vjerujem i ti posjedujes..., ostavimo moral po strani.
Budem li sa ovim postom prekoracio granicu dozvoljnog slijedi korektura ili brisanje posta ok. :ymhug:

Ne brini neće biti izbrisan post, a što se prevare tiče grozim se toga, ali svi smo mi ljudi od krvi i mesa, tako da se svašta može desiti. Nikad se ne zna....

ribnica
08.07.2009., 13:17
Zaista su ovdje pojedini veliki takticar, u mnogim slucajevima znaju pravo doziranje..., bravo.. :-bd

Titan
08.07.2009., 13:41
Da, da, pravo doziranje bi trebalo biti A i O, to nam najbolje medicinari mogu potvrditi, i u drugim segmentima zivota nesmijemo to zanemariti... hvala lijepa... :ymhug:

@zijada, dok si mlada i dok volis uzivaj u tome, kada to vise nemozes i ostaris razmisljaj kako bi ti ponovo moglo biti lijepo..,hvala
na nebrisanju posta, rado ti za to poklanjam jednu lijepu @};- .

Ah, @radulovicka, kakva slucajnost da sam zaist podesio da je dragi Bosanac u centru Beograda.
Ovo me jos vise spotice na vjeru da zaista imas sve osobine bar one tjelesne Jennifer Lopez,
inace dragi bi u bilo kom drugom Evropskom gradu bez Dragane zavrsio.
Kazes da nisi takticar..., ipak, kod toliko zenstvenost, kada vodis ljubav ne gasi svjetlo.... Hvala, i za tvoju ljubav sa Bosancem jedna lijepa @};- .

dragana radulovic
08.07.2009., 13:50
Kassel, oprosti ali ne razumem. Moj muž bi u svakom evropskom gradu bez mene završio? Da li bi bio ljubazan da mi objasniš?

zijadab
08.07.2009., 13:52
Da, da, pravo doziranje bi trebalo biti A i O, to nam najbolje medicinari mogu potvrditi, i u drugim segmentima zivota nesmijemo to zanemariti... hvala lijepa... :ymhug:

@zijada, dok si mlada i dok volis uzivaj u tome, kada to vise nemozes i ostaris razmisljaj kako bi ti ponovo moglo biti lijepo..,hvala
na nebrisanju posta, rado ti za to poklanjam jednu lijepu @};- .

Ah, @radulovicka, kakva slucajnost da sam zaist podesio da je dragi Bosanac u centru Beograda.
Ovo me jos vise spotice na vjeru da zaista imas sve osobine bar one tjelesne Jennifer Lopez,
inace dragi bi u bilo kom drugom Evropskom gradu bez Dragane zavrsio.
Kazes da nisi takticar..., ipak, kod toliko zenstvenost, kada vodis ljubav ne gasi svjetlo.... Hvala, i za tvoju ljubav sa Bosancem jedna lijepa @};- .

Hvala na ruži.

Titan
08.07.2009., 14:09
Kassel, oprosti ali ne razumem. Moj muž bi u svakom evropskom gradu bez mene završio? Da li bi bio ljubazan da mi objasniš?

Mislio sam ja prvenstveno na tjelesne kvalitete, sto to nemora biti odlucujuce, mi svi imamo i drugih kvaliteta.
Da zaista, ovde moze doci do nesporazuma, medjutim kada sam to sve povezao, a i sama si se u jednom postu upitala...,
a odkud tebi kassel pomisao da sam ja manja lavica od Jennifer Lopez ?
E, sada , polazim od toga da posjedujes njene tjelesne kvalitete, a Bosanci obozavaju takve zene, a povrh toga tvoj dragi je slucajno Bosanac.
E, sa ovim se sve uklapa, da je tvoj dragi bas tebe izabrao ne birajuci niti razmisljajuci kako se zoves, i to je nesto fenomenalno, samo za pohvalu.

Budem li bio ponovo nejasan, slobodno pokucaj na vrata zahmet mi nece biti tezak. :ymhug:

dragana radulovic
08.07.2009., 14:25
Moj dragi je odmah znao kako se ja zovem, a i ja sam odmah čula njegovo ime. Ali, osim njegovih i mojih očiju, to veče nije bilo ničega. Borio se za našu ljubav, iako smo bili klinci. Pobedili smo sve predrasude i ostali zajedno, evo skoro 17 godina. Što se tiče telesnih kvaliteta, moram reći, da smo se upoznali na plaži. U pravu si kada kažeš da je to na početku bilo presudno, sve što je kasnije došlo, bilo je najdivnija nadogradnja telesne privlačnosti. Uostalom, "tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac". Hvala na divnoj ruži.

Titan
08.07.2009., 14:45
Molim, molim...., i sa time sto volis Bosanca, i kao rasna Beogradjanka, nadam se da time imamo jednog prijatelja vise. :-bd

zijadab
09.07.2009., 08:46
dragana radulovic i kassel vratite se temi

Titan
09.07.2009., 11:54

Najmanji problem @zijada...

3. PRIJATELJSTVA KOJA SU VISE....
Zene pocesto ne znaju postaviti jasne granice prijateljstva. Mnogo puta zato dolazi do flerta. Prijatelje dosta puta puste preblizu i upravo se oni nadju pri ruci
kada se posvadjaju sa svojim partnerom i odu kod prijatelja po suosjecajnost-rame za plakanje.

Rezultat jednadzbe povrijedjene zene i zasticenog muskarca je u dosta slucajeva seks. To naravno ne znaci da joj treba zabraniti prijatelje,niti to znaci
da se nesmijete nikada svadjati.
Naravno da zena moze imati prijatelje i da se vim smijete svadjati. Samo se vipobrinite da vi budete njezin najbolji prijatelj i da je nepustite iz ruke
dok ne poratgovarate.

PS : Uz razgovor sa njom ni seks se nesmije zanemariti inace ode kod prijatelja po seks.
Dali je zaista pozeljno da zena u jednij vezi moze i prijatelja imati ???

zijadab
09.07.2009., 12:09

Najmanji problem @zijada...

3. PRIJATELJSTVA KOJA SU VISE....
Zene pocesto ne znaju postaviti jasne granice prijateljstva. Mnogo puta zato dolazi do flerta. Prijatelje dosta puta puste preblizu i upravo se oni nadju pri ruci
kada se posvadjaju sa svojim partnerom i odu kod prijatelja po suosjecajnost-rame za plakanje.

Rezultat jednadzbe povrijedjene zene i zasticenog muskarca je u dosta slucajeva seks. To naravno ne znaci da joj treba zabraniti prijatelje,niti to znaci
da se nesmijete nikada svadjati.
Naravno da zena moze imati prijatelje i da se vim smijete svadjati. Samo se vipobrinite da vi budete njezin najbolji prijatelj i da je nepustite iz ruke
dok ne poratgovarate.

PS : Uz razgovor sa njom ni seks se nesmije zanemariti inace ode kod prijatelja po seks.
Dali je zaista pozeljno da zena u jednij vezi moze i prijatelja imati ???

Dali je zaista pozeljno da zena u jednij vezi moze i prijatelja imati ??? - evo nova tema postavi je na forum, pa ćemo o tome da razgovaramo

dragana radulovic
10.07.2009., 13:55
Samo oni koji to neće ne postavljaju razliku između prijateljstva i veze. Hajte, molim vas, to je smejurija. Žena koja ne zna razliku između koketiranja i čistog prijateljstva? Inače, ako je veza između dvoje ljudi ozbiljna i zasnovana na ljubavi, " prijatelju" tu nema mesta.

zijadab
10.07.2009., 14:22
Samo oni koji to neće ne postavljaju razliku između prijateljstva i veze. Hajte, molim vas, to je smejurija. Žena koja ne zna razliku između koketiranja i čistog prijateljstva? Inače, ako je veza između dvoje ljudi ozbiljna i zasnovana na ljubavi, " prijatelju" tu nema mesta.

dragana imamo temu o prijateljstvu muškarca i žene

dragana radulovic
10.07.2009., 14:41
Hvala i izvini. U cajtnotu sam pa nisam bila dovoljno pažljiva.

Titan
10.07.2009., 15:09

Dragana, pod "zeittnot"-u si, nisili to pod vremenskim nedostatkom ? :-h

Sarajka100%
11.07.2009., 22:07

Vidis sta mi smeta pa ne mozemo mi biti svi svabe,nismo mi svi odusevljeni ovom Njem,pa da budemo Njemci.Zalosno da se zaboravi ko smo i sta smo?I pored svih god.ovdje ne bih nikad uzela njihovu kulturu njihov jezik,samo pare koje krvavo zaradim.Nije meni svabo nista dao za Geschenk,osjetila sam ja na svojoj kozi,mislim i za mnoge tako.Sta su to oni bolji od nas?Tebi su dobri cuvaj ih dobro njihovo pismo kulturu i sve sto s tim ide a kao sto rece nasa djeca ne mogu ucit svoj jezik strasno sam razocarana,i mnogo mi zao zbog toga! :ymbringiton: :ymbringiton: :ymbringiton:

zijadab
12.07.2009., 15:20
Joj vas dvoje (dragana i kassel) :) X(

Titan
12.07.2009., 15:41
Duso draga @zijada..., sta bi to moglo biti sa nama, dragana/kassel , kakav smo to ponovo belaj napravili,
dvije osobe u jednom zajednickom.., obadvoje obozavaju Jennifer Lopez.... mimo teme, sorry @zijada ? Na poklon ti lijepa @};-

zijadab
12.07.2009., 15:49
Duso draga @zijada..., sta bi to moglo biti sa nama, dragana/kassel , kakav smo to ponovo belaj napravili,
dvije osobe u jednom zajednickom.., obadvoje obozavaju Jennifer Lopez.... mimo teme, sorry @zijada ? Na poklon ti lijepa @};-

Ma ne niste ništa zgriješili, jako ste zanimljivi, ta vaša prepucavanja :) .

Hvala na ruži

Titan
12.07.2009., 16:19
@zijada,
i men je ona zanimljiva,ali u jednom sam je pronasao i to da ima muza Bosanca i da ga bogovski voli sto me to ne cudi, jer takvi smo ti mi bosanci.
Kod nas nema sredine, ili smo smrtno voljeni ili u smece baceni.
Primijetila si to i na Dragani, vjerna je do temelja ali ako bi joj dragi Jennifer tresnuo mogla bi mu oprostiti.

Ovo je u skladu sa temom, nema brisanja ipak jos jedna lijepa @};-

Titan
12.07.2009., 17:54

Vidis sta mi smeta pa ne mozemo mi biti svi svabe,nismo mi svi odusevljeni ovom Njem,pa da budemo Njemci.Zalosno da se zaboravi ko smo i sta smo?I pored svih god.ovdje ne bih nikad uzela njihovu kulturu njihov jezik,samo pare koje krvavo zaradim.Nije meni svabo nista dao za Geschenk,osjetila sam ja na svojoj kozi,mislim i za mnoge tako.Sta su to oni bolji od nas?Tebi su dobri cuvaj ih dobro njihovo pismo kulturu i sve sto s tim ide a kao sto rece nasa djeca ne mogu ucit svoj jezik strasno sam razocarana,i mnogo mi zao zbog toga! :ymbringiton: :ymbringiton: :ymbringiton:

Bona @Safija, sada uoci tvoje negodovanje prema nasim svabama i onako iz ugla na kassel-a. Ma kako krvavo zaradjen novac, kod mene u firmi dovoljno radi mladih
ljudi koji zarade i po 2.500€ ali ko im je kriv sto trose i po 3.000€. Nije li uvijek bila parola snadji se,ako se ne snalaze pored pruzene sanse onda zbogom.
Ovo gore bilo je mimo teme ......sorry

Meni svabe nemoraju biti dobri da bih mogao cuvati njih, njihovu kulturu i pismo kako to ti rece. Meni i mojima pruzena je idealna sansa i imamo vrlo dobra radna mjesta,
cemu da ih ja cuvam, novac je casno ali ne krvavo zardjen, zadovoljan sam...smo.

Eh, sada predjimo na srzinu teme.., nista od njih necemo sem "PARE".
E, zasto su mnogi, ama bas mnogi cak i nase neurbane zene preuzele jedno i to obadvjerucke od svaba a to je "FREMDGEHEN", nije li to zagonetno ?

Eh, sada se ponovo mozemo upitati "Zasto zene varaju" i to bas u svabskoj drzavi sa jos vecim intezitetom, sta li bi to moglo biti ????

labosanka
12.07.2009., 20:08
Et moram da se umjesam u ovu temu.Prvo da napomenem ovim komentarom nezelim nikoga da povrijedim !!!!!
Krvavo zaradjen novac u Njemackoj? To nemogu da vijerujem. Nemojte pretjerivati pa nece biti krvav, nego nase zene ovdje u Njemackoj idu rade punu smjenu a pored tog posla nadju po deset poslova privatno/ na crno ,pa naravno da je previse. Radi jedan posao i vidjet ces da je super raditi i zivjeti. Safija oprosti ali sam ovo morala napisati. Prestrogo presudjujes ovaj zivot. Mislis da bi ti u Bosni bilo bolje, naprotiv pitanje je dali bi tamo uopce imala posao. A druga je stvar sto nasi ovdje zive a grade u Bosni komsija na vidjelo. Ja hocu ovdje da imam a u Bosni mi netreba. Za ove grubo receno cetiri sedmice u godini mogu u najskupljem hotelu zivjeti.Prihvatila sam njemacki stil zivljenja i vjeruj da sam dosta mirnija i opustenija. A za njemce kao narod nemate nista reci, nemojte samo one najgore za primjer uzimati ni mi Bosanci nismo bolji.
A da zene od njemica vidjele pa varaju to nije tacno gospon kassel, nema u Bosni njemica od koga su one dole to naucile?

shef
13.07.2009., 19:38
jasno ko' dan najle se napile sila udarila u glavu muževima levatima našle posla ljudi se zdrobiše dođu kući nisu nizašta a one neznayu kud udarayu,i kud onda nego u zijan

Sarajka100%
13.07.2009., 22:50
Et moram da se umjesam u ovu temu.Prvo da napomenem ovim komentarom nezelim nikoga da povrijedim !!!!!
Krvavo zaradjen novac u Njemackoj? To nemogu da vijerujem. Nemojte pretjerivati pa nece biti krvav, nego nase zene ovdje u Njemackoj idu rade punu smjenu a pored tog posla nadju po deset poslova privatno/ na crno ,pa naravno da je previse. Radi jedan posao i vidjet ces da je super raditi i zivjeti. Safija oprosti ali sam ovo morala napisati. Prestrogo presudjujes ovaj zivot. Mislis da bi ti u Bosni bilo bolje, naprotiv pitanje je dali bi tamo uopce imala posao. A druga je stvar sto nasi ovdje zive a grade u Bosni komsija na vidjelo. Ja hocu ovdje da imam a u Bosni mi netreba. Za ove grubo receno cetiri sedmice u godini mogu u najskupljem hotelu zivjeti.Prihvatila sam njemacki stil zivljenja i vjeruj da sam dosta mirnija i opustenija. A za njemce kao narod nemate nista reci, nemojte samo one najgore za primjer uzimati ni mi Bosanci nismo bolji.
A da zene od njemica vidjele pa varaju to nije tacno gospon kassel, nema u Bosni njemica od koga su one dole to naucile?
Ja sam sretna da mogu Svojima nesto priustiti u Bosni i nije mi zao za moje najmilije se zrtvovat,ko hoce i Moze samo naprijed radite koliko hocete,ako ima posla.Ja sa svojim primanjima zivim dobro,u Bosni bih i te kako zivjela dobro da nije drugih problema,kao sto rekoh.Neka mene ipak jos malo ovdje pa cemo jos da vidimo sta cemo?Drago mi je da imam gdje se Vratiti(sve ponovo sam morala od zavrsetka rata)da mi djeca imaju svoje i da imam kome otic.Koga domovina ne interesuje bolje mu u Njem.nek i ostane.Nismo mi svi isti pa prema tome svak moze odlucivat sta mu je drago.Drago mi je stvarno kassel za tebe i tvoju fam.da ste se dobro snasli,da vam Bog da puno srece i da vam tako ostane.Ja sam isto imala veoma dobar posao,jedan od boljih placenih za jednu zenu,ali i odgovornost veoma veliku.Sto se tice zena Fremdgehen,ima sef potpuno pravo najele se dobro,posilile,zasto one onda ne trose ljubavnikovu platu ,nego svog muza sram ih bilo. :-? :-? :-?

Titan
13.07.2009., 23:43
Ma znate li vi onu staru, kada se u zijan ode mora se i steta nadoknaditi.
Zasto zene varaju, mnogi su misljenja da im nije dosta, sve to do djavola,samo neka belaj neprave pa da se cijelog zivota tudji cehovi ne placaju.

labosanka
14.07.2009., 00:10
A zasto si ti gospodine izbrisao komentar koji si poslije mog bio napisao.? :-q

Titan
14.07.2009., 00:23
Sada uvidjam da to nije bilo fer, budel mi na um palo sta sam napisao, ponovo pisem, ali problem , kako to do tebe postaviti, inace nema svrhe.
Moramo ponovo egia u pomoc zavati, bez njega smo izgubljeni. ^#(^

Titan
14.07.2009., 21:10

Vrlo ostroumno sa tvoje strane, iako, mislim nisi dugo u njemackoj...dugo je 30 ili 40 godina, ne ide, ti si vrlo mlada. Zaista ljudi ili pak zene puno rade, dali je novac u pitanju ili su lose placena radna mjesta. No na jednoj strani zaradi a na drugoj strani u Bosni sav taj zaradjen novac prosto pokloni.
Ako dole gradimo kuce u kojima nikada zivjeti necemo ,tada se moze reci da je taj novac poklonjen ili pak upropasten.
Safija jedne prilike rece da je ona sretna sto to svojima moze uciniti,nisam siguran da se to pod sevap ili dobro djelo moze svrstati.

A tebi @labosanka bi proturijecio sa time da nase Bosanke varaju u istoj mjeri kao i Njemice,mislim te dole u Bosni, ako je to tako samo je pitanje vremena
i boljeg standarda ali na svu zalost manje etike i morala.

labosanka
14.07.2009., 22:30

Vrlo ostroumno sa tvoje strane, iako, mislim nisi dugo u njemackoj...dugo je 30 ili 40 godina, ne ide, ti si vrlo mlada. Zaista ljudi ili pak zene puno rade, dali je novac u pitanju ili su lose placena radna mjesta. No na jednoj strani zaradi a na drugoj strani u Bosni sav taj zaradjen novac prosto pokloni.
Ako dole gradimo kuce u kojima nikada zivjeti necemo ,tada se moze reci da je taj novac poklonjen ili pak upropasten.
Safija jedne prilike rece da je ona sretna sto to svojima moze uciniti,nisam siguran da se to pod sevap ili dobro djelo moze svrstati.

A tebi @labosanka bi proturijecio sa time da nase Bosanke varaju u istoj mjeri kao i Njemice,mislim te dole u Bosni, ako je to tako samo je pitanje vremena
i boljeg standarda ali na svu zalost manje etike i morala.

Interesantno interesantno kassel prije dva dana si podrzavao moj komentar 99,999999 %, sada neka sasvim druga prica, no nema veze, ja sam svoje misljenje iznijela sto naravno nama svima daje pravo da to ucinimo.

egi
14.07.2009., 22:36
Oh ho ho...Osjećam bitku u zraku. b-(

labosanka
14.07.2009., 22:39
Pa mora doci do bitke, kad je neko dvosmislen. X(

plivadon
14.07.2009., 22:56
Do sada ste se slagali u sexu , mislim ovdje na forumu .

Titan
14.07.2009., 23:22
Oh ho ho...Osjećam bitku u zraku. b-(

Za labosanku ne samo u zraku, nego i na kopnu a cak i na morima.

Titan
14.07.2009., 23:35
Pa mora doci do bitke, kad je neko dvosmislen. X(

Labosanka, Tuzlanka, ljepse je kada me volis..., hopla, nesto ja rekoh. x_x

fare
15.07.2009., 21:37
Emoj kassel rekao sam ti ne isplati se raspravljati sa zenama
A zasto one varaju zato sto su glupe naravone koje to rade Zbog zene je covjek istjeran iz Edenskog vrta To nam je svima pouka za buducnost

prvabojna neprobojna
16.07.2009., 02:14
Zasto zene varaju.Hm nesto im vjerovatno nedostaje.Jeli to SEX.Ili je nedostatak LJUBAVI.iLI MAZENJA.Uglavnom nesto jest dok varaju.Al svaki dan ih IMA SVE VISE I VISE STO VARAJU.

Sarajka100%
16.07.2009., 19:26
Zasto zene varaju.Hm nesto im vjerovatno nedostaje.Jeli to SEX.Ili je nedostatak LJUBAVI.iLI MAZENJA.Uglavnom nesto jest dok varaju.Al svaki dan ih IMA SVE VISE I VISE STO VARAJU.
Zene varaju sto su kratke pameti,sto uzjasu s konja na magarca!!!!! [-( [-( [-(

Titan
17.07.2009., 02:21
E, vala @Safija, nisam u to siguran, kada zene traze da zajasu...., cudno je..., ali uvijek traze najboljeg dorata. L-)

Sarajka100%
18.07.2009., 02:00
E, vala @Safija, nisam u to siguran, kada zene traze da zajasu...., cudno je..., ali uvijek traze najboljeg dorata. L-)
Aha onog kad im je kasno,onog kod kuce!!!! :-B :-B :-B

labosanka
18.07.2009., 02:01
Ola amiga, prc milojka ljubi ga majka. :)) :))

18.07.2009., 14:34
A zasto one varaju zato sto su glupe naravone koje to rade Zbog zene je covjek istjeran iz Edenskog vrta To nam je svima pouka za buducnost

Pa,zar nam jos nije oprostena ta davna ludost :D Ja sve mislim da ste vi to zaboravili,a vi svako malo pa potezete nasu krivnju za vase progonstvo,cccc ;;) ;;)

egi
18.07.2009., 20:44
Tako je nastala i menstruacija. Kada je ženi rečeno da će za to krvavo platiti, ona je upitala: "a možel u ratama?" :D

18.07.2009., 22:21
Tako je nastala i menstruacija. Kada je ženi rečeno da će za to krvavo platiti, ona je upitala: "a možel u ratama?" :D
@egi,prevazisao si sam sebe sa ovim saznanjem koje nam napisa ;) :D

egi
18.07.2009., 23:03
Još da ti prospem teoriju kako je svako novorođenče na svijetu rođeno kao musliman...Ali to je za druge teme. ;)

18.07.2009., 23:19
Još da ti prospem teoriju kako je svako novorođenče na svijetu rođeno kao musliman...Ali to je za druge teme. ;)
Nemoj,znas kako kazu "prosuo se kao riza u rinfuzi" :D :D

egi
18.07.2009., 23:21
Nemoj tako dok ne čuješ argumente. :-B

18.07.2009., 23:23
Nemoj tako dok ne čuješ argumente. :-B
A,@egi u akciji,izvoli,slusam....pardon,citam :-B

egi
18.07.2009., 23:28
U prigodnoj temi almice :) Znaš kako me uvijek napadaju zbog mojih stavova...I ovaj put očekujem iste reakcije. :D

18.07.2009., 23:35
U prigodnoj temi almice :) Znaš kako me uvijek napadaju zbog mojih stavova...I ovaj put očekujem iste reakcije. :D
Znaci....strah i obziri ;;) ;;)

egi
18.07.2009., 23:42
Sabur ;)

18.07.2009., 23:47
Sabur ;)
:D :D OK

Titan
19.07.2009., 00:56
Sabur ;)
Egi , sta cemo mi sa ovom almicom, nekima vec srca =(( ~x(

egi
19.07.2009., 01:59
Sabur ;)
Egi , sta cemo mi sa ovom almicom, nekima vec srca =(( ~x(
Ništa...Žena mi se čini, za razliku od mnogih nas, srećna i zadovoljna. ;)

19.07.2009., 16:44
Ma Almica je moj omiljeni lik, najbolja od svih udatih zenica ovde na forumu a i sire. Da je nema morali bi je nacrtati da znamo mjeru normalnosti. Ona mu ga dodje nesto kao standard ISO9000. Egi ono u rata ti je ludo do ludila. Srbi su imali Vuka Karadzica da skuplja narodne umotvorine a Bosnjaci imaju Egija za istu namjenu. Svaka cast.

19.07.2009., 17:10

Pa,zar nam jos nije oprostena ta davna ludost :D Ja sve mislim da ste vi to zaboravili,a vi svako malo pa potezete nasu krivnju za vase progonstvo,cccc ;;) ;;)

Ozbiljno,zar vi muskarci vjerujete da ste nasom krivnjom delozirani iz Edena? ;;)

bosniandizdar
19.07.2009., 17:20
Zenama ,zemlje Bosne,oreolom biti jer bez njih nestajemo.Paradokx????? Neeee... sasvim prirodna stvar kroz znanje i sumnju!! ;;) ;;)

Titan
19.07.2009., 17:52
Citajuci gore napisano dovodi me do zakljucka da sam zaista bio u pravu, apsolutno bez dvoumljenja....."Zenama....zemlje Bosne",
Hercegovke mi ovo mogu potvrditi, ali koga to interesuje.

"Zasto zene varaju"..., nije nikakva mudrost, niti nesto novo.

bosniandizdar
19.07.2009., 18:05
Edit

19.07.2009., 18:08
Molim,nosite ove "ratnike"i TEMPLARE sa ove teme ;;)

19.07.2009., 23:56
Kakve sad Karadzic ima veze sa tim dali zene varaju i zasto??? Ja sam od Dizdara skontao samo jedan post to je onaj EDIT, jer ima samo jednu rijec. Ostali su Spansko selo, ni jedne da povezem, mora da sam poglupio od vrucine. Nego da odgovorim Almici za one teske optuzbe za istjerivanje iz raja. Naravno da muskarci ne misle da ste vi krive, time priznajemo da nismo gazde u spostvenoj kuci. Kako zena moze da napravi takav kurslus ako je muz glava porodice kako se muskarci obicno prodaju. Muskarci vas vole, nemas pojma koliko a to kad vam nabace da se vi vise svalerate ili da ste nevjernije je cista taktika, napadnem te da zaboravis da si trebala ti mene da napadnes, capiras?

Ovo ne govori nikom, ovo je vjekovima cuvana muska tajna i ako ostali muskarci skontaju da sam je ofirao razapece me kao Isusa da okajem grijehe muskog roda :-$ :-$ :-$ :ympray: x_x

20.07.2009., 00:01
Kakve sad Karadzic ima veze sa tim dali zene varaju i zasto??? Ja sam od Dizdara skontao samo jedan post to je onaj EDIT, jer ima samo jednu rijec. Ostali su Spansko selo, ni jedne da povezem, mora da sam poglupio od vrucine. Nego da odgovorim Almici za one teske optuzbe za istjerivanje iz raja. Naravno da muskarci ne misle da ste vi krive, time priznajemo da nismo gazde u spostvenoj kuci. Kako zena moze da napravi takav kurslus ako je muz glava porodice kako se muskarci obicno prodaju. Muskarci vas vole, nemas pojma koliko a to kad vam nabace da se vi vise svalerate ili da ste nevjernije je cista taktika, napadnem te da zaboravis da si trebala ti mene da napadnes, capiras?

Ovo ne govori nikom, ovo je vjekovima cuvana muska tajna i ako ostali muskarci skontaju da sam je ofirao razapece me kao Isusa da okajem grijehe muskog roda :-$ :-$ :-$ :ympray: x_x
Ili ces biti deloziran iz Edena :D :D

20.07.2009., 00:11
Naravno, pa cu tuzan morati kod komsinice u privremeni smjestaj :D Ne gledaj me ispod oka jedino kod nje ima mjesta, komsija otisao u CG na privremeni rad a ima ovoooooliki kreveti, ja vidio :D (i nije onaj na talasanje nego bas cvrst, nema mrdanja)

20.07.2009., 00:14
Naravno, pa cu tuzan morati kod komsinice u privremeni smjestaj :D Ne gledaj me ispod oka jedino kod nje ima mjesta, komsija otisao u CG na privremeni rad a ima ovoooooliki kreveti, ja vidio :D (i nije onaj na talasanje nego bas cvrst, nema mrdanja)
Miruj u svom krevetu dok nisi poceo i komsijama kupovati nove krevete ;))

Titan
20.07.2009., 00:47
Ma polomi ti njega maki pa kada bih i ja koji € spendirao, znao bi da je novac u dobre svrhe utrosen.

20.07.2009., 00:50
Ma polomi ti njega maki pa kada bih i ja koji € spendirao, znao bi da je novac u dobre svrhe utrosen.
Ma ne smijem Kassel ne ide to, ja ovo jadan samo malo na glas mastam, sta cu kad ne mogu nista vise. Da bar zivi 10km od mene umjesto na 50m pa da covjek i razmisli. Ne ide to u rodnom kraju. Rekoh ti ja, mene tu neko mrzi, sve najbolje ribe doselise se meni pod prozor, tacno ce me iseliti na jednonacionalnoj osnovi.

Titan
20.07.2009., 00:57
Sevap je pomoci maki , nije li to uvijek bila dobra ljudska vrlina.
Dragi u CG a kona ostade nezbrinuta, i tu se maki pomaze, i tu se sevapa moze ubrati.

labosanka
20.07.2009., 01:44
Idealni muškarac

Kako dobiti idealnog muškarca?
Genetskim inžinjeringom - križanjem vibratora i bankomata.

Titan
20.07.2009., 01:57
Idealni muškarac

Kako dobiti idealnog muškarca?
Genetskim inžinjeringom - križanjem vibratora i bankomata.

E to je malo teze, iako priznajem i takvih vec ima.....sind das Deine einsprüche ???

egi
20.07.2009., 04:45
Ništa kassel, vibrator u šake i bankomat na leđa. :D Pa u švaleraciju.

20.07.2009., 18:14
Morace negdje i agregat da spakuje sta ako ovoj padne na pamet sex u prirodi??? Nemoj da propadne romansa zbog manjka produznog kabla.

labosanka
20.07.2009., 23:36
Hahhahah. jeste lustig.

cheguevara
21.07.2009., 00:03
Ma ne smijem Kassel ne ide to, ja ovo jadan samo malo na glas mastam, sta cu kad ne mogu nista vise. Da bar zivi 10km od mene umjesto na 50m pa da covjek i razmisli. Ne ide to u rodnom kraju. Rekoh ti ja, mene tu neko mrzi, sve najbolje ribe doselise se meni pod prozor, tacno ce me iseliti na jednonacionalnoj osnovi.

Ta blizina je baš problem. Em te iritira, em... te žena skrozira. Imaju neko šesto čulo za to. Almica zna, sto posto.
A naši stari su znali reći: ko **** oko kuće, prvi u hovno ugazi (ja sam baš ovako čuo, bez kazne ako može).
A ženska poslovica na tu temu: beri zelje oko sebe(!).
Ko kome ovdje i šta potura, nisam pametan, samo znam da šta god uradiš, može te glava zaboliti. :-s