PDA

View Full Version : Muškarci više vole punije ili vitkije žene?

nina
10.04.2008., 13:48
Pitanje za mušku populaciju: Koje žene više volite, da li vam se više sviđaju one malo punije ili više volite manekenske tipove?

izbrisani2
10.04.2008., 13:56
Nijedna od te dvije krajnosti mi ne paše.
Zato su po meni najbolje prirodne, rasne žene tipa Monice Belluci.

3bbb
12.04.2008., 22:43
Koliko ja znam niti jedan muškarac se nije okrenuo za hodajućim kloferom i rekao "mašala vidi dobrih guzova.
Pa kad već ide u krevet sa nekom ženskom da ima zašta i da uhvati.
Pa neće dečki sebe hvatat za guzicu-

sanjanka
13.04.2008., 01:03
podpitanje: jel' to ono: bolje da ljulja nego da žulja? :D

izbrisani2
13.04.2008., 12:57
Jeste. samo nek ljulja naravno i to sa mjerom.

nina
14.04.2008., 13:37
Jeste. samo nek ljulja naravno i to sa mjerom.

Muškarci ko muškarci :mrgreen:

pionir
14.04.2008., 15:11
izgled mi nije bitan, samo tamne okice

sanjanka
14.04.2008., 15:25

sto se izvlaaaacis

pionir
14.04.2008., 15:41

sto se izvlaaaacis

ozbiljnoooo, nije bitan izgled, mada ok, da nije bas tenk

nina
28.04.2008., 14:25

sto se izvlaaaacis

ozbiljnoooo, nije bitan izgled, mada ok, da nije bas tenk

Znači ipak manekenke :mrgreen:

etea
30.04.2008., 13:24
Ne vjerujem da nekome nije izgled bitan! :lol:

pionir
08.05.2008., 11:59
Ne vjerujem da nekome nije izgled bitan! :lol:

meni nije do nekih 70 kg ali sve preko mi bas ne odgovara, jer bi mogao biti zgnjecen :mrgreen:

sanjanka
08.05.2008., 12:04
meni nije do nekih 70 kg ali sve preko mi bas ne odgovara, jer bi mogao biti zgnjecen :mrgreen:

ma neeee tebi igled nije nikako bitan :mrgreen:

pionir
08.05.2008., 12:21

ma neeee tebi igled nije nikako bitan :mrgreen:

naravno da nije, znas i sama da ne volim tenkove :D

sanjanka
08.05.2008., 12:23
pa ako ti nije izgled bitan sta onda fali "elegantno popunjenim" djevojkama :mrgreen:

pionir
08.05.2008., 12:26
pa ako ti nije izgled bitan sta onda fali "elegantno popunjenim" djevojkama :mrgreen:
hm,to je tolerantno i nije upitno, naravno da volim elegantno popunjene djevojke i da mi ne smeta kada je malo buckasta, ali ne pretjerano kao ove 4 http://newmedia.funnyjunk.com/pictures/FatGirl_FatFriday_Swimsuit_10Nov06.jpg

sanjanka
08.05.2008., 12:33
hehh pa onda ne mozes govoriti da ti nije igled bitan :P

P.s: ova crvenokosa ista ja ahahaha :mrgreen:

atheist
15.05.2008., 08:42
Pitanje za mušku populaciju: Koje žene više volite, da li vam se više sviđaju one malo punije ili više volite manekenske tipove?

Svejedno je, bitno je kako zena nosi to sto ima...bila punija ili mrsavija...

07.06.2008., 03:35
Zavisi sta smatrate pod "punije" ?

http://www.youtube.com/watch?v=ru3jOcjU0Ho
Moze i malo punije ali i malo mrsavije od ovog. :twisted:

sanjanka
29.08.2009., 17:50
evo još jedne teme koju i nismo baš prežvakali
pa,hoćemo li :D

m77
29.08.2009., 21:39
Da bi primijetio plemenitost duše,iskrenost i te stvari prvo moram primijetiti nju kao figuru.Znači mora prvo da mi njena pojava privuče pažnju pa tek onda mogu videjti vrline i mane....
Svaki muškarac bi volio da ima 'bolida' pored sebe a da je taj 'bolid' iskren,inteligentan i da ima plemenitu dušu....do sad ne upoznah takvu :)
A onda kad je upoznaš,onda ti 'fol' nije bitno kako izgleda...ma,jeste bitno i tad samo čovjek zavoli nju kao osobu i onda zavarava samog sebe kao nije bitno kako izgleda...
Meni više odgovaraju žene 'normalnog' izgleda niti da žulja niti da ljulja...ono tipično žensko...sa malo izraženijim ženskim atributima :D

bare
30.08.2009., 08:39
Dok sam bio slobodan ja sam volio zgodne zene pa kada sam se ozenio jedino mi je supruga zgodna .
E sad zgodne , i zensko od 45kg je zgodno na svoj nacin kao i zensko od 90 kg . To ti je kao plavuse , crnke ,crvenokose svaka je zgodna na svoj nacin .

bh ultimativ
30.08.2009., 14:09
Svaka cast vitkim(mrsavim)zenama za poneki put dobro ok,ali ne za zivot jer me one podsjecaju na robote i samo razmisljaju o tome sta smije pojesti a sta ne smije(nema tu sexa na duge staze),ali ne mora biti ni predebela.Prirodna zena prosjecnih proporcija,zenstvena,rasna,pozeljna,...koju je priroda obdarila da bude prirodno obla(mehka al' ne premehka,nista ne visi a imas za sta uhvatit,ima skelet ali te ne boli ni nakon dva tri sahata ili cijele noci dok se mlado,-moram se malo pohvalit,svaki cigo svoga konja hvali).

Osim toga ove srednje zene su uglavnom tjesnje zahvaljujuci anatomiji(a ovo je iz mog skromnog iskustva)....samim tim to je razlog muskarcima da ostanu pored takvih zena,...
naravno osim ostalih.I boginje ljubavi su oblije ali ne debele.Ali opet svakom njegova.

cheguevara
30.08.2009., 20:42
Meni se sviđaju onakve kao Beca i ribe iz njene ekipe. Osjećam da imaju mesa na kostima. Jedino bi ih malo ofarbao. Pet njih u pet farbi.
A lako bih otkrio koja je prirodna plavuša. ;)

egi
30.08.2009., 22:53
E moj che, izgleda da baš nisi u toku s vremenom. Medvjedi su davno izumrli. ;)

cheguevara
30.08.2009., 23:43
E moj che, izgleda da baš nisi u toku s vremenom. Medvjedi su davno izumrli. ;)

Dobro, ali i "brazilka" može poslužiti. :)) A ja imam oko, vjeruj!

31.08.2009., 18:57
Mislim da muskarci ipak vole mrvicu punije zene.Ono,da ima lijepe obline koje karakterisu zenu.Ne vole misicave,premrsave ili zene koje ne drze do sebe.Svima je ljepse vidjeti zenu koja ima lijepu liniju,normalnu kilazu i koja to sve zna nositi.
Premda,postoje i zene koje su punije,ali kojima to stoji i ne mozes ih zamisliti kao mrsavije.Jednostavno,takva im je figura i to im lijepo stoji.Kombinuju primjerenu garderobu i izgledaju privlacno i sa kilogramima viska.Zene koje imaju sitnu figuru,sto kazu sitne kosti njima stoji da su malo mrsavije i tako su sasvim custe i slatke.Ne mogu svi imati idealnu figuru i zato se nedostaci u izgledu nadoknadjuju nekim drugim karakteristikama.

fare
31.08.2009., 20:05
Sto bi narod reko bolje da ljulja vec da zulja

sanjanka
31.08.2009., 20:12
Pa eto, ja volim punije trebe. Jer šta ću pored mene prođe neka skroz mršava pa ni naprijed ni pozada. Nekako mi ljepše kad je djevojka popunjena, ne sad da puca ali ono umjereno. Pa kad je pogledam a ono sve na njoj na mjestu. A kad pored mene prođe neka mršavica prvo što pomislim je da je vjetar može otpuhati. Al ipak, ja sam samo žeMsko ;)

Sarajka100%
31.08.2009., 20:47
Pa eto, ja volim punije trebe. Jer šta ću pored mene prođe neka skroz mršava pa ni naprijed ni pozada. Nekako mi ljepše kad je djevojka popunjena, ne sad da puca ali ono umjereno. Pa kad je pogledam a ono sve na njoj na mjestu. A kad pored mene prođe neka mršavica prvo što pomislim je da je vjetar može otpuhati. Al ipak, ja sam samo žeMsko ;)
Aha niko ne kaze Masala sto je mrsava,svak voli malo .uze ,s.ke da ne zuljaju koscice,znaci malo elegantno popunjena!!!! :)) :)) :)) O:-) O:-)

plivadon
31.08.2009., 21:09
Punija ili mrsavija , meni je svejedno samo da ne zvoca po kuci ko moja . Al je mila majka kakva joj je majka . Da se covjek prepadne . Evo mi dosla u goste na mjesec dana i odmah su mi crkli hrcak i frizider .

bh ultimativ
31.08.2009., 21:13
Misljenje da ugodno popunjene zene najvise privlace muskarce nije slucajno,kad vidis malo puniju zenu to te automatski asocira da je i zdrava sto znaci moze da mi rodi zdravo dijete a u slucaju nekih ratova,katastrofa(seoba kao u stara vremena),gladnih godina,..bila je to neka garancija da ce ta zena da prezivi i imadne dovoljno hrane za dijete pod tim teskim uslovima.

Sta reci,proces evolucije je tako izabrao(ko vjeruje u evoluciju),a ja licno;volim,volim,volim,volim zene,....a i one malo vole mene(bar malo). ;;)

cheguevara
01.09.2009., 18:27
Jedan moj postariji drug bi volio reći: žensko ti je k'o janje za ražanj. Valja svako, al' kad možeš birat', uzmi ni mlado - ni staro, ni mršavo - ni debelo.
I najbolje je na ražnju!

sanjanka
01.09.2009., 18:41
Punija ili mrsavija , meni je svejedno samo da ne zvoca po kuci ko moja . Al je mila majka kakva joj je majka . Da se covjek prepadne . Evo mi dosla u goste na mjesec dana i odmah su mi crkli hrcak i frizider .

I @plivadon, koliko punica ostaje. Da neće još šta crknuti =))

Sarajka100%
01.09.2009., 19:37
Primi moje saucesce,sta to u tebe sve crkava,e moj plivadon ne mozes ti zaradit kolko ti stete prave!!!!! =)) =)) =))

bh ultimativ
01.09.2009., 21:43
che,dobro ti je ono gore. :D .

01.09.2009., 22:43
che,dobro ti je ono gore. :D .
Koje :-B
Ono o janjetini ili o zenama?

bh ultimativ
01.09.2009., 23:06
almice@,iskreno da kazem,a'l nemoj se ljutit volim obadvoje i to redoslijedom;prvo zene pa jagnjeci razanj,pa opet, pa opet.

cheguevara
02.09.2009., 00:17
Ah te dileme!!! :-?

sanjanka
02.09.2009., 00:18
A kakve žene punije ili vitkije :-B

BAck to topic B-)

bosniandizdar
03.09.2009., 00:32
Vitku u kontaktu ..visoku u poimanju...i ugodno ispunjenu prirodnim humorom...volem x zenu ako se ov omoje negdje pika.Hiiii...pikanje i VOLEM...rijetko kad uskladzeno na krachim (svejedno-i duzim)relacijama hoda u putu...jel? ;;) ;;)

03.09.2009., 14:14
Vitku u kontaktu ..visoku u poimanju...i ugodno ispunjenu prirodnim humorom...volem x zenu ako se ov omoje negdje pika.Hiiii...pikanje i VOLEM...rijetko kad uskladzeno na krachim (svejedno-i duzim)relacijama hoda u putu...jel? ;;) ;;)
Pa ovo je malo offtopic,presao si sa onog vidljivog za oko na ono vidljivo samo dusi i osjecajima ;;) ;;)

bosniandizdar
03.09.2009., 22:40
Pa ovo je malo offtopic,presao si sa onog vidljivog za oko na ono vidljivo samo dusi i osjecajima ;;) ;;)[/quote

Zanesen..pa to ti je. :D Oprosti ukoliko se nisi pronashla u mojem ..volem! ;;) Al' opet..ovo sam ja bona!!! x_x Maaa..zaboravi...kako hochesh ;;)

04.09.2009., 10:45
Pa ovo je malo offtopic,presao si sa onog vidljivog za oko na ono vidljivo samo dusi i osjecajima ;;) ;;)[/quote

Zanesen..pa to ti je. :D Oprosti ukoliko se nisi pronashla u mojem ..volem! ;;) Al' opet..ovo sam ja bona!!! x_x Maaa..zaboravi...kako hochesh ;;)
Pa,ti si se vratio :-o Zaista :-o
Srecom,procitala sam sinoc tvoj post dok ga nisi poslije promjenio ;;) ;;)
Nije dobro biti zanesen jer onda ne vidis stvari kakve jesu nego onako kako zelis da budu.
A,opet nam nisi odgovorio kakve zene volis,punije ili vitkije?A,bas me zanima ;))
Nemoj opet,molim te,o dusevnoj debljini ili emocionalnoj visini ;;) ;;)

prvabojna neprobojna
04.09.2009., 11:18
Ja voli TAMAN,nevolim punije,koce ih obuc. :D

bosniandizdar
04.09.2009., 12:30
Almice....jedan moj imenjak pjeva sljedeche:"..... i zanesen tom ljepotom...dobih volju za zivotom....."Vidzeno shalje signale tamo gdje treba.. nadogradzuje isto po sebi za sebe u cilju vidzenog i trazi zajednichku osnovu za zazhivljavanje osjechaja po vidzenom i dodirnutom radi i poradi utapljanja i stapljanja. ;;)
Podneblje je to gde mi se karakter stvori i ma gdje zivio i nauchavao ostajem taj ....'zanesenjak" Aaa...shta je loshe u ovom??? Razocharenja zanesenjaka kroz ..."hochesh shipak"!!??? Shta mogu...jel??/
Hochesh da osluhnesh ili da prochitash (ili pak oboje) shta i kakva ljepota je uzrok zanesenjashtva mog??? Ma...podugacko je to raspredanje 'vune" ...mi o istom.Ubija to nezainteresirane... :-o

04.09.2009., 16:10
Almice....jedan moj imenjak pjeva sljedeche:"..... i zanesen tom ljepotom...dobih volju za zivotom....."Vidzeno shalje signale tamo gdje treba.. nadogradzuje isto po sebi za sebe u cilju vidzenog i trazi zajednichku osnovu za zazhivljavanje osjechaja po vidzenom i dodirnutom radi i poradi utapljanja i stapljanja. ;;)
Podneblje je to gde mi se karakter stvori i ma gdje zivio i nauchavao ostajem taj ....'zanesenjak" Aaa...shta je loshe u ovom??? Razocharenja zanesenjaka kroz ..."hochesh shipak"!!??? Shta mogu...jel??/
Hochesh da osluhnesh ili da prochitash (ili pak oboje) shta i kakva ljepota je uzrok zanesenjashtva mog??? Ma...podugacko je to raspredanje 'vune" ...mi o istom.Ubija to nezainteresirane... :-o
De napisi nam kakva punoca ili vitkost tebe baca u zanesenjastvo :ymdaydream:
A,takva je tema,koga ne zanima neka ne ulazi.
Zaista,kakve ti zene smatras lijepim ;;) ;;)

prvabojna neprobojna
04.09.2009., 16:20
ZA MENE je naj naj MOJA DRAGA :ymhug:

04.09.2009., 16:28
Je li ti djevojka vitka ili punija :D ;)

prvabojna neprobojna
04.09.2009., 16:33
Je li ti djevojka vitka ili punija :D ;) crna PREDIVNA VITKA ZA MENE JE ONA NAJ NAJ,nevolim punije. :D

bh ultimativ
04.09.2009., 19:04
Ma slusajte vi malo;SVE su zene dobre samo nek su zgodne i lijepe a ostalo nije bitno. :x :x

bosniandizdar
04.09.2009., 22:31
De napisi nam kakva punoca ili vitkost tebe baca u zanesenjastvo :ymdaydream:
A,takva je tema,koga ne zanima neka ne ulazi.
Zaista,kakve ti zene smatras lijepim ;;) ;;)

Hochu Almice...tebe radi.Nego....prvo bih otishao na temu 'osobna identifikacija" sa jednim sjechanjem i sluchajem(predodredzenim) iz djetinjstva .
Ovo je u redu??? ;;) ;;)

08.09.2009., 22:26
I,sta sada,@bosniandizdar iz svega ovoga i one pricice na temi Osobna identifikacija pretpostavljam da ti se svidjaju zene tipa "a la tvoja uciteljica".Mozda se i varam,ali nakon mojih pitanja i tvojih odlaganja odgovora i one price tako nekako sve shvatam.

Da,malo sture price,muskarci vole punije zene jer ih njihove obline uvjeravaju da su sposobne zanijeti,roditi i kasnije dojiti njihovu djecu.Zato ih mrsavice ne pale :D
Stice se dojam da se muskarci u svojim razmisljanjima jos nisu pomakli iz pecinskog doba,a pitanje je hoce li ikad ;)

Titan
09.09.2009., 00:57
I,sta sada,@bosniandizdar iz svega ovoga i one pricice na temi Osobna identifikacija pretpostavljam da ti se svidjaju zene tipa "a la tvoja uciteljica".Mozda se i varam,ali nakon mojih pitanja i tvojih odlaganja odgovora i one price tako nekako sve shvatam.

Da,malo sture price,muskarci vole punije zene jer ih njihove obline uvjeravaju da su sposobne zanijeti,roditi i kasnije dojiti njihovu djecu.Zato ih mrsavice ne pale :D
Stice se dojam da se muskarci u svojim razmisljanjima jos nisu pomakli iz pecinskog doba,a pitanje je hoce li ikad ;)

Vidis, mozda zaista imas pravo sa time..., muski vole malo punije zene, ja vec dugo zivim medju raznim nacionalitetima, cak preko 100 raznih nacionaliteta,
ima to svoje prednost, ali normalno je da nepoznajem sve karaktere tih ljudi.
Jedno znam a to je da Turci i Arapi vole puno od zene, zene sa vecim proporcijama, oni idu cak u ukstremno punije zene, ja vrlo cesta pomislim
da su to duse ne svi, bez malo ukusa i mirisa.
Mi balkanci zaista imamo nesto njihovog, dobar dio je naklonjen tim punijim zenama.
Ja liicno nisam ni jedno niti drugo. Za mene zena mora biti zenom, dakle mora posjedovati zenstvenog u sebi, sto se to za sve zene nebi moglo reci.
Dok sam bio mladji, docaravano nam je da je kod jedne zene bitan izgled....., ne, vrlo je bitan karakter jedne zene, a tu njenu zenstvenost takodje bi rado prihvatio.
Dakle karakterna i zenstvena, dali bi trebalo nesto vise biti ???? :ymhug:

cheguevara
09.09.2009., 03:01

Definiši mršavicu i odmah ću ti reći svoj stav. Isto vrijedi i za popunjene.
U stvari, postoji tu raspon od-do, koji je teško riječima okarakterisati. Uglavnom, ona uz tu "fiziku" što joj je majka, i majka priroda dala, mora imati ličnost, šarm, stil, kulturu, miris. Nešto između Karle Bruni i Monike Beluči. Personality po bosanski.

bare
09.09.2009., 09:26
Ernesto visoka ti ta narudzba . ;)

09.09.2009., 16:17
Nije visoka a ni nemoguca narudzba ;) Poznajem par ovakvih zena kao sto @cheguevara opisiva.Ne mora biti ni bas vitka,ni bas punija,ni prelijepa,ni prezgodna,ne mora nositi elegantnu odjecu,ali mora imati sarm,inteligenciju,nesto sto ce iz nje zraciti tako da covjek pomisli "kako je prelijepa" :D ;)

cheguevara
09.09.2009., 16:19
Malo se tu spusti kriterijum. "Odvadimo malo" :D . Ali ako obratiš pažnju na "popunjenost" jedne i druge, biće ti jasno šta sam htio reći. ;)
Almice, to je to!

cheguevara
23.09.2009., 00:32
Na sajtu klik.hr, Monika Beluči je prema glasovima muškaraca u vođstvu u konkurenciji 101. naj seksi "komada" na svijetu. A Monika je žena u najboljim godinama sa najljepše raspoređenim materijalom još otkad se M.M. ubila a B.B. ostarila. Kako da kažem, po mom guštu. =p~
Ovo "komada" je klik-ov izraz, da ja sad ne bih ispao svakakav.

boomboom
18.03.2010., 15:13
A sta je sa zenama koje su visoke, vitke (taman kilaza) sa izrazenim strukom, malo jacim bokovima i extra oblikovanom straznjicom i malim okruglim grudima?

almond eyes
20.03.2010., 16:11
A sta je sa zenama koje su visoke, vitke (taman kilaza) sa izrazenim strukom, malo jacim bokovima i extra oblikovanom straznjicom i malim okruglim grudima?
:D je li ovo tvoj opis,onako otprilike ;)

xxlxxl
20.03.2010., 20:28
moj tip :x :ymhug:

ne klikaj me
21.03.2010., 17:16
moj tip :x :ymhug:
nije sve u sisama i oblikovanoj guzi........ima nešto i međ nogama :D

boomboom
21.03.2010., 23:20
za almicu:

Naravno da je opis mog izgleda, samo su grudi male, nisam "prsata" ali ima i drugih atributa. Kada sam bila mladja bila sam premrsava, tek u 30-oj sam postigla savrsenu kilazu za moju visinu (173 cm) tako da je stvarno bolje kada zena ima malkice mesa na pravim mjestima, ali naravno svaki drugi dan vozim biciklo po dva sata (kada je lijepo vrijeme u prirodi a kada nije onda u teretani po 25 min) a jedem do mile volje koliko hocu i sta hocu! ;)

atan
22.03.2010., 22:47
vake
http://i40.tinypic.com/9u7w3n.jpg

nikako ovake
http://www.blic.rs/_customfiles/Image/slike/2008/02_februar/11/slobodno/mrsava-manekenka-v.jpg
i nikako vake
http://www.dalmacijanews.com/Portals/0/images/2009-03/debela-zena.jpg

jerlagicv
22.03.2010., 23:01
prije deset hiljada godina, ljudi su voljeli .... ev'vake:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d1/VenusWillendorf.jpg/190px-VenusWillendorf.jpg
(Venera iz Willendorfa)

=))

egi
22.03.2010., 23:31
Ona grunfova je zakon.

jerlagicv
23.03.2010., 00:30
Ona grunfova je zakon.

A ova? :D

http://www.wsu.edu/~dee/GRAPHICS/GALLERY/DAVI/DAVI3.JPG

jerlagicv
23.03.2010., 00:32
ili ova?

http://rrotondo.files.wordpress.com/2009/12/picasso_woman_with_mandolin2.jpg?w=216&h=300

jerlagicv
23.03.2010., 00:34
ili pak ova?

http://poietes.files.wordpress.com/2009/03/mother-and-child-detail-from-the-three-ages-of-woman-c-1905-gustave-klimt1.jpg

jerlagicv
23.03.2010., 00:35
umjetnost je kroz svoju historiju dala brojne odgovore na estetska pitanja ... ;)

egi
23.03.2010., 02:34
umjetnost je kroz svoju historiju dala brojne odgovore na estetska pitanja ... ;)
Slabo se palim na umjetnost. :D Ipak je grunfova goozla bolja. B-)

jerlagicv
23.03.2010., 11:14
nije poanta u paljenju, već u estetici :ymdevil:

Evita
23.03.2010., 12:37
Genetika je čudo . :)

egi
23.03.2010., 15:55
nije poanta u paljenju, već u estetici :ymdevil:
Ali tema je o ukusima spram ženskog roda a ne o umjetnosti. :D

jerlagicv
23.03.2010., 16:57

Upravo tako. Kroz umjetnost se najbolje može vidjeti kako je "muški rod" percipirao žensku ljepotu, katkad povezanu sa senzualnošću u likovnom izričaju , a katkad lišenu svake seksualnosti, već kako su vrijeme i mjesto nalagali.

A ko je to bolje vidio ženu kroz sva ova stoljeća, no umjetnici?

Misliš da danas žensku ljepotu promatraju ili znaju nešto o njoj kockaste glave i debeli vratovi? Džemperi u trenerkama? Orangutani s pit-bullovima?

B-)

sanjanka
23.03.2010., 17:20
joj jeste se vas dva raskokodakali :))

elem, ženska ljepota se ne percipira kako je današnja omladina vidi, minjak i kila pudera.
Ljepota je nešto suptilno, nježno i istovremeno izluđujuće. Kada vidiš ženu da zrači ljepotom to odmah ne implicira da je sva savršena, možda ima neku manu-prekratku kosu, tanke usne, koju kg viška ali je lijepa.
Ljepota se odražava u osmijehu i ponašanju, a ne samo u izgledu.

mary-ann
23.03.2010., 17:21
Ja sam onda više nego lijepa :)) :))

egi
23.03.2010., 17:32

Upravo tako. Kroz umjetnost se najbolje može vidjeti kako je "muški rod" percipirao žensku ljepotu, katkad povezanu sa senzualnošću u likovnom izričaju , a katkad lišenu svake seksualnosti, već kako su vrijeme i mjesto nalagali.

A ko je to bolje vidio ženu kroz sva ova stoljeća, no umjetnici?

Misliš da danas žensku ljepotu promatraju ili znaju nešto o njoj kockaste glave i debeli vratovi? Džemperi u trenerkama? Orangutani s pit-bullovima?

B-)
Ne znam, kolega... Za mene je veliki Bog umjetnik nad umjetnicima jer za ženska tijela koja viđamo svaki dan zaista treba znati šta radiš. Kad sretneš grunfovu goozlu, zapitaj se kako bi je samo umjetnik insan upropastio i učinio nepoželjnom.

Elem, ne čini odjeća niti debeli vrat čovjeka. Jedan "debeli vrat" je guverner Kalifornije a način odjevanja ne govori mnogo o nečijoj inteligenciji. Ili želiš reći da su mnogi umjetnici koji su imali sumnjive higijenske navike i istančan ukus ka opojnim vodama, u stvari bili netalentovani? :D

egi
23.03.2010., 17:36
joj jeste se vas dva raskokodakali :))

elem, ženska ljepota se ne percipira kako je današnja omladina vidi, minjak i kila pudera.
Ljepota je nešto suptilno, nježno i istovremeno izluđujuće. Kada vidiš ženu da zrači ljepotom to odmah ne implicira da je sva savršena, možda ima neku manu-prekratku kosu, tanke usne, koju kg viška ali je lijepa.
Ljepota se odražava u osmijehu i ponašanju, a ne samo u izgledu.
Nije riječ o ljepoti nego o vrstama ženskog tijela i poželjnosti muškiNJa prema istim. Ljepota jeste nešto što zrači iz žene i dojam koji ostavlja, ali takva se ljepota rijetko može naći među ženama koje nisu obdarene ako ništa bar lijepim crtama lica.

Naravno, ukoliko ne pričaš "unutrašnjoj ljepoti" i ostalim besmislicama. ;;)

Evita
23.03.2010., 17:41
neki vole debele :) [video:1d1nsfxb]http://www.youtube.com/watch?v=45RWtOshpQM[/video:1d1nsfxb]

grunf
23.03.2010., 22:24
Samo za egija, kassela, plivadona i sve one koji vole odbojku... :D

http://i294.photobucket.com/albums/mm96/blekstena08/f_odbojkasicem_5315dd8.jpg?t=1269379065

egi
23.03.2010., 23:10
I naravno za grunfa i one koji vole odbojku na plaži. ;)
http://thesportsunion.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/10/BeachVolleyball-1.jpg
http://whichendbites.files.wordpress.com/2008/08/beachvolleyball.jpg

ylang_ylang
23.03.2010., 23:19
http://www.sondrak.com/archive/skpics/Monica_Bellucci.jpg

Sve nekako, ali ovo je PRAVA ŽENA..... Iako sam žena, ona je meni, JEDINICA ZA LJEPOTU, treba je uvesti u SI sistem..... :D :D :D :D

Titan
23.03.2010., 23:45
Sa ylang_ylang izabranicom i dzehenemska vrata bi se mogla otvoriti.

Titan
23.03.2010., 23:55
Samo za egija, kassela, plivadona i sve one koji vole odbojku... :D

http://i294.photobucket.com/albums/mm96/blekstena08/f_odbojkasicem_5315dd8.jpg?t=1269379065

Postovani kolega @"grunf"...sada ruku na srce...ne ces reci da ti odbojku ne volis.
Odbojka ti je jedan sport puna estetike, igraju li je zene esteticnost je jos izrazenija. :-bd

E, sada filozofiramo o dzenetu i dzehenemu, neka mi volimo odbojku...zensku odbojku...pa i u dzehenemu zavrsili. :-?

almond eyes
24.03.2010., 17:42
za almicu:

Naravno da je opis mog izgleda, samo su grudi male, nisam "prsata" ali ima i drugih atributa. Kada sam bila mladja bila sam premrsava, tek u 30-oj sam postigla savrsenu kilazu za moju visinu (173 cm) tako da je stvarno bolje kada zena ima malkice mesa na pravim mjestima, ali naravno svaki drugi dan vozim biciklo po dva sata (kada je lijepo vrijeme u prirodi a kada nije onda u teretani po 25 min) a jedem do mile volje koliko hocu i sta hocu! ;)
vec te mogu zamisliti :ymdaydream: ;)
Usput,nisam pitala ocekujuci odgovor,to ja onako vise za svoju dusu konstatujem.

baby doll
28.04.2010., 14:01
Nijedna od te dvije krajnosti mi ne paše.
Zato su po meni najbolje prirodne, rasne žene tipa Monice Belluci.

Definitivno nasexipilnija žena na svijetu i za mene je Monice Belluci. :ymapplause:

flora
11.05.2010., 16:59
Ja volim vidjeti malo mrsavije zene, nesto poput Adriane Lime:
http://i41.tinypic.com/4qirv8.jpg

Ali sama nisam takva. Voljela bih, ali je malo nemoguce s obzirom na konstituciju, izgledala bih kao vreca kostiju - visoka sam ko Xena :D

Sarajka100%
13.05.2010., 19:37
A ja ovako ko sto sam ja =)) =))

plivadon
14.05.2010., 07:05
http://3.bp.blogspot.com/_2Ewkf6AaA5o/RyvOjEa9yBI/AAAAAAAAAFI/UhSpQzHSlTY/s400/Jared-Subway-sex-fat-woman.jpg

Ovaj sto je volio , volio je .

dragana radulovic
14.05.2010., 08:45
Adrijanu Limu video je moj muz,kada je bila u Bgd. na Adi. Prvo je nije poznao,ali uz nju je bio Jaric. Muz kaze da je totalno razocaranje. Premrsava, pegava, krivonoga, totalno neupadljiva. Ali, sminka cini cuda. Ja ipak mislim da muskarci vole
vitke, ali sa oblinama. Prava zena mora da ima i grudi,i struk i guzu. One srecnice koje sve to imaju,imaju dodatni zadatak da sve to i zadrze u dobrom stanju, da budu zategnute i zgodne.

grunf
09.06.2010., 00:12
Prava zena mora da ima i grudi,i struk i guzu.

http://www.youtube.com/watch?v=VMxyZQfMmM4

Jedna od onih koje treba da imaju natpis ”OVDJE SAM”, jer vecina muskaraca se izgubi gledajuci njene oci.

Ovakvu sam uvijek trazio da radi na njivi umjesto mene...

josip_mo
30.03.2011., 10:32
Jedan tekst c/p sa net.hr

Što žene brine u krevetu, a ne bi trebaloMnoge žene ne osjećaju se ugodno u vlastitoj koži i zato im je neugodno kada su bez odjeće i u krevetu s partnerom. Takva nesigurnost može loše utjecati na seksualni život.

Na stranici hubpages.com navedeno je što žene muči dok su bez odjeće pored partnera. No oni iskusniji tvrde da kada je muškarac sa svojom dragom ispod plahti, razmišlja samo o jednom, a to nije ono što žene misle.

Misli li da imam male grudi?
Dok se muškarac seksa nema vremena razmišljati o tome. Muškarci obožavaju žensko tijelo i dive mu se, a privlače ih obline raznih veličina.

Sviđa li mu se moje donje rublje?
Da! Nije im od velike važnosti kakvo donje rublje nosite, ionako će ga uskoro skinuti s vas i to mu je više na pameti.

Jesam li mu seksi?
Ovo pitanje muči mnoge žene. Naravno da ste mu seksi jer da niste ne bi bio s vama i ne biste bili zajedno u krevetu.

Sviđa li mu se kako se ljubim?
Većina muškaraca ne zna razliku između dobrog i lošeg poljupca. A ako se ljubi s vama iz dana u dan, znači da je zadovoljan.

Misli li da neugodno mirišem?
Ako vam na to nikada nije skrenuo pažnju i ne primjećujete da se odmiče od nekog dijela vašeg tijela, očito mu se sviđa vaš miris. Miris čiste i zdrave žene muškarcima je seksi.

Sviđa li mu se način na koji se 'glasam' za vrijeme seksa?
Ako vam radi nešto što vam se sviđa i potpuno uživate, onda je odgovor 'da'.

Michaela
30.03.2011., 11:28
Adrijanu Limu video je moj muz,kada je bila u Bgd. na Adi. Prvo je nije poznao,ali uz nju je bio Jaric. Muz kaze da je totalno razocaranje. Premrsava, pegava, krivonoga, totalno neupadljiva. Ali, sminka cini cuda. Ja ipak mislim da muskarci vole
vitke, ali sa oblinama. Prava zena mora da ima i grudi,i struk i guzu. One srecnice koje sve to imaju,imaju dodatni zadatak da sve to i zadrze u dobrom stanju, da budu zategnute i zgodne.

Slazem se sa tobom. Sudeci bar po muskim pogledima, oni ne vole mrsavice, a ne vole ni debele. Ja sam uvek patila sto nisam od onih civiluka za haljine iako nikada nisam bila debela, ali sam bila uvek nezadovoljna. Srecom, shvatila sam da vitka zena sa obilinama daleko vise privlaci muskarce. Mada, u zenskom drustvu, svaka je odusevljena sa kostima koje manekenke setaju pistom i zavide im na liniji. Lepa zena, skladno gradjena, koja se brine o svom telu, a pri tome ima sve zenske atirubute i jos duha u sebi, nema konkurenciju, pa ma koliko danasnji mediji nametali ideale svega i svacega.

mermaid
30.03.2011., 11:34
Slazem se sa tobom. Sudeci bar po muskim pogledima, oni ne vole mrsavice, a ne vole ni debele. Ja sam uvek patila sto nisam od onih civiluka za haljine iako nikada nisam bila debela, ali sam bila uvek nezadovoljna. Srecom, shvatila sam da vitka zena sa obilinama daleko vise privlaci muskarce. Mada, u zenskom drustvu, svaka je odusevljena sa kostima koje manekenke setaju pistom i zavide im na liniji. Lepa zena, skladno gradjena, koja se brine o svom telu, a pri tome ima sve zenske atirubute i jos duha u sebi, nema konkurenciju, pa ma koliko danasnji mediji nametali ideale svega i svacega.

Michaela lijepo si ovo rekla, ali ja bih dodala još samo nešto...muškarac kada zavoli ženu, ona u njegovim očima nema ni jednu manu, on zavoli sve njene kako vrline, tako i mane...

A muški pogledi sa strane, bez ljubavi i nisu važni, njihovo mišljenje nije mjerodavno ni za jednu ženu.
Svi oni imaju različite ukuse :)

Michaela
30.03.2011., 11:56
Michaela lijepo si ovo rekla, ali ja bih dodala još samo nešto...muškarac kada zavoli ženu, ona u njegovim očima nema ni jednu manu, on zavoli sve njene kako vrline, tako i mane...

A muški pogledi sa strane, bez ljubavi i nisu važni, njihovo mišljenje nije mjerodavno ni za jednu ženu.

Pa naravno, koja zena hoce da se dopadne nepoznatom muskarcu na ulici, bar ja zelim da se dopadnem samo muskarcu koji se meni dopada, a to su vec drugi kriterijumi. Kada muskarac voli zenu, on nije slep, on vidi njene mane, ali mu one ne smetaju, kao sto i zeni ne smetaju njegove mane, to je nesto sasvim drugo. Ja sam pisala o pojavi zene kao zene u ocima muskarca, a kada nastupi ljubav tu je sve drugacije.

Ovde je pitanje uopsteno, da li muskarci vise vole punije ili vitkije zene, ja mogu da kazem samo prema mom iskustvu, jer su ukusi razliciti, a pogledi muskaraca odaju i njihov ukus. Ja se vise dopadam nasim muskarcima, nego Nemcima, na primer, ali to je obostrano. :D

Titan
30.03.2011., 12:07

Djelimicno bih se sa tobom mermaid slozio, sa Michaelom takodje djelimicno (koliko sam samo komplikovan)
Dakle, da kada prvo uocimo zenu, bilo to u parku, kinu, tetru, koncertu ili bilo gdje drugo, njene obline nam padaju u oci, njena zenstvenost, mora da posjeduje sve atribute jedne zene.

Nikada se ne posluzimo izrekom da koliko volimo tu nepoznatu zenu koliko se divimo njenoj zenstvenosti, sve ostalo, a to je ljubav dolazi nakom prvih utisaka.

Michaela, nisam misljenja da te zene, manekenskih izgleda, mirsavice izazivaju ikakav interes kod muske populacije, u podsvijesti, dobro si to naglasila, ostaje to zenska zelja.
Ni po koju cijenu mrsava niti debela, zena sa njenim oblinama je rado vidjena muskim ocima.

mermaid
30.03.2011., 12:09
Pa naravno, koja zena hoce da se dopadne nepoznatom muskarcu na ulici, bar ja zelim da se dopadnem samo muskarcu koji se meni dopada, a to su vec drugi kriterijumi. Kada muskarac voli zenu, on nije slep, on vidi njene mane, ali mu one ne smetaju, kao sto i zeni ne smetaju njegove mane, to je nesto sasvim drugo. Ja sam pisala o pojavi zene kao zene u ocima muskarca, a kada nastupi ljubav tu je sve drugacije.

Ovde je pitanje uopsteno, da li muskarci vise vole punije ili vitkije zene, ja mogu da kazem samo prema mom iskustvu, jer su ukusi razliciti, a pogledi muskaraca odaju i njihov ukus. Ja se vise dopadam nasim muskarcima, nego Nemcima, na primer, ali to je obostrano. :D

Uopštena pitanja, istraživanja pokazala su se na mnogim poljima netaćna.
Ukusi u svakom pogledu su različiti, pa prema tome o istim i ne treba ni raspravljati. Žena je kao miris, a svi ne vole iste mirise i to nije ništa strano.
O upoštenim intresima nisam nikad razmišljala. Želim prvenstveno da se dopadnem sebi, a onda kada muškarac zavoli, obostrano ne primjećuju nedostatke drugog. To je pogled iz ljubavi, a ne iz pohote na ulici. Takvi me pogledi nikada nisu zanimali.
I ne želim da se dopadam svim muškarcima, želim da se dopadam samo jednom, naravno da je i kod mene obostrano dopadanje. U tome je bit. ;)

mermaid
30.03.2011., 12:19
Djelimicno bih se sa tobom mermaid slozio, sa Michaelom takodje djelimicno (koliko sam samo komplikovan)
Dakle, da kada prvo uocimo zenu, bilo to u parku, kinu, tetru, koncertu ili bilo gdje drugo, njene obline nam padaju u oci, njena zenstvenost, mora da posjeduje sve atribute jedne zene.

Nikada se ne posluzimo izrekom da koliko volimo tu nepoznatu zenu koliko se divimo njenoj zenstvenosti, sve ostalo, a to je ljubav dolazi nakom prvih utisaka.

Kassel, nisam se naslonila na istraživanja, možda malo.:)

Pisala sam čisto sve gledano svojim očima.
Možda sam neki poseban tip, ali mene muški upadljivi pogledi odbijaju, ja to ne volim...jer u tim pogledima vidim nešto što me nimalo ne privlači, čak me možda i odbija...jer to su 'pročitani' pogledi.
Nije zabranjeno gledati u lijepo, ali treba znati gledati :), a mnogi to ne znaju, pa onda izgleda jako ružan taj pogled.
Eto, na to sam mislila.
Mene zanima kada me zavoli neko ovakvu kakva jesam, sa mojim dopadanjem mene :)

Titan
30.03.2011., 12:33
Kassel,
Nije zabranjeno gledati u lijepo, ali treba znati gledati :), a mnogi to ne znaju, pa onda izgleda jako ružan taj pogled.
Eto, na to sam mislila.
:)

http://i48.tinypic.com/2itjwgg.jpg

Ja si uzimam za pravo reci da znam gledati, hajde mermaid, reci mi, sta ja ovdje vidim
pogresno sem totalnog savrsenstva jedne zene.
A imam i gomilu drugih dokaza da imam jako razvijen muski pogled......hahahah

http://i52.tinypic.com/2gy53yx.jpg

mermaid
30.03.2011., 12:40

Da, ovu zgodnu ženu treba znati gledati...u protivnom je neki pogled mogao i odbiti, a ne zadiviti...:)...

Titan
30.03.2011., 12:48
Da, ovu zgodnu ženu treba znati gledati...u protivnom je neki pogled mogao i odbiti, a ne zadiviti...:)...

Kako god da je pogledam, bas ovu tamnoputu, spreda ili pozadi, za moje oci, bio
bi to lijep i zadovoljavajuci pogled.

U istinu, zena u crvenoj haljini, perfektna, elegantna i sharmantna ali na prvi pogled
ne dostaje joj par kilograma.

Michaela
30.03.2011., 12:52
Uopštena pitanja, istraživanja pokazala su se na mnogim poljima netaćna.
Ukusi u svakom pogledu su različiti, pa prema tome o istim i ne treba ni raspravljati. Žena je kao miris, a svi ne vole iste mirise i to nije ništa strano.
O upoštenim intresima nisam nikad razmišljala. Želim prvenstveno da se dopadnem sebi, a onda kada muškarac zavoli, obostrano ne primjećuju nedostatke drugog. To je pogled iz ljubavi, a ne iz pohote na ulici. Takvi me pogledi nikada nisu zanimali.
I ne želim da se dopadam svim muškarcima, želim da se dopadam samo jednom, naravno da je i kod mene obostrano dopadanje. U tome je bit. ;)

Mislim da gresis, jer nisu svi pogledi na ulici pohotni. Taman posla kada bi to tako bilo. Jednostavno je muskarcu lepo da vidi lepu zenu Ni jedan muskarac ne oslepi naprasno zato sto je sa nekom zenom. Oni su estete i uvek ce da pogledaju kada vide nesto lepo, sto znaci da ce i nas da gledaju, ako pazimo na sebe i negujemo se, sta ima loseg u tome. Mnoge zene te poglede i ne primecuju. Evo, juce bas mi je mama rekla zar ne vidim kako me gleda neki muskarac sa strane. Ja to uopste nisam videla, jer sam bila zadubljena u razgovor sa njom. Samo osobe kojima je to vazno analiziraju kvalitet pogleda nekog muskarca. Kada i primetim da se neko bukivalno zabuljio u mene, ja skrenem pogled i gotovo, ne potrosim i pola misli na neku analizu. Cesto se i sama zamislim, odlutam u mislima ko zna gde i ne primetim da gledam u nekoga u prevozu. Tek kada taj pocne da trepce, ja se osvestim sta radim. Tako da ne treba preuvelicavati muske poglede, niti ih karakterisati kao nesto lose. Za mene su oni kompliment i nista vise.

Ako se i ne razmislja o uopstenim interesima, tema je tako postavljena da se odnosi na uopsteno interesovanje muskaraca prema zenama. Uopstavanje je lose samo kada donosi neke negativne karakteristike ljudi, naroda ili ponasanja, ali kao zbirni zakljucak necega, ne moze se nista protiv toga reci da se uopsti neka cinjenica, kao na primer, da Nemci vole da piju pivo, da Meksikanci vole da drze siestu i sicno.

A pitanja o ljubavi su nesto drugo kao sto sam vec rekla.

mermaid
30.03.2011., 12:54
Kako god da je pogledam, bas ovu tamnoputu, spreda ili pozadi, za moje oci, bio
bi to lijep i zadovoljavajuci pogled.

U istinu, zena u crvenoj haljini, perfektna, elegantna i sharmantna ali na prvi pogled
ne dostaje joj par kilograma.

Razumijem :)

Govoriš o crvenoj haljini...vidim d je ovo moj izbor sa teme ...

Zadovoljsto je u lijepo gledati, priznajem...ali i dalje ostajem pri mišljenju da treba znati gledati...jer ima drugaćijih pogleda od tvog... ti sigurno znaš da lijepo posmatraš :)

sanjanka
30.03.2011., 12:54
Ni par kilograma nije višak ako ih žena zna nositi :D
http://thenewsoftoday.com/wp-content/uploads/2010/09/oprah-tickets.jpg

Na ulici cu se prijeokrenuti za nekom punijom djevojkom/ženom koja se zna lijepo obući, nego za ovim današnjim čačkalicama koje malo jači vjetar otpuše :D

almond eyes
30.03.2011., 14:17
Pa naravno, koja zena hoce da se dopadne nepoznatom muskarcu na ulici, bar ja zelim da se dopadnem samo muskarcu koji se meni dopada, a to su vec drugi kriterijumi
Svaka zena ,barem potajno,ako to nece bas nikako da prizna,zeli da se dopada svima.
Nema tu nekih namjera,barem u vecini slucajeva,osim sto su zene vece estete od muskaraca.Svaka zena ,od trenutka kad se krene oblaciti,do sminkanja sve radi radi svog zadovoljstva,ali i zelje da se dopadne.
A,o zelji da se dopada partneru da i ne pricamo.
Tvrditi drugacije je malo licemjerno:)

josip_mo
30.03.2011., 14:56
...muškarac kada zavoli ženu, ona u njegovim očima nema ni jednu manu, on zavoli sve njene kako vrline, tako i mane...

Kao što reče Al Bundy, inače moj dobar prijatelj, : ...za sve muškarce što vole cure ali ne i svoje žene!! :loler::loler:

Muškarci ne vide mane na svojim curama dok se ne ožene njima!! :fesovi::fesovi::loler::loler:

(šala, naravno)

Evita
30.03.2011., 14:57
Svaka zena ,barem potajno,ako to nece bas nikako da prizna,zeli da se dopada svima.
Nema tu nekih namjera,barem u vecini slucajeva,osim sto su zene vece estete od muskaraca.Svaka zena ,od trenutka kad se krene oblaciti,do sminkanja sve radi radi svog zadovoljstva,ali i zelje da se dopadne.
A,o zelji da se dopada partneru da i ne pricamo.
Tvrditi drugacije je malo licemjerno:)

Još ako je vaga u horoskopu ;)

Ja prvo moram da se dopadnem sebi pa onda svima ostalima:dancing:

Michaela
30.03.2011., 16:21
Michaela, nisam misljenja da te zene, manekenskih izgleda, mirsavice izazivaju ikakav interes kod muske populacije, u podsvijesti, dobro si to naglasila, ostaje to zenska zelja.
Ni po koju cijenu mrsava niti debela, zena sa njenim oblinama je rado vidjena muskim ocima.

To si jako lepo i sarmantno rekao, onda se nemam sta brinuti za muske oci.

Sarajka100%
30.03.2011., 19:33
Sve su zene lijepe ,samo nije sve u ljepoti dzabe joj je ako nema nista u glavi.Zena treba da bude zenstvena intelegentna na prvom mijesti ,ljepotu moze trazit kod hirurga za plasticnu op.Nije sve u ljepozi jer i one ruzne se nekom svide,kao sto rekoh intelegentne,neovisne od muskarca i njegovog dzepa,i da je majka domacica i dobra ljubavnica svom muzu.:D:D

mermaid
30.03.2011., 20:10

Ja si uzimam za pravo reci da znam gledati, hajde mermaid, reci mi, sta ja ovdje vidim
pogresno sem totalnog savrsenstva jedne zene.
A imam i gomilu drugih dokaza da imam jako razvijen muski pogled......hahahah

http://i52.tinypic.com/2gy53yx.jpg

Kassel, već sam u predhodnom postu rekla da predpostavljam da imaš lijep pogled:). Čini mi se da si shvato kada sam rekla da treba znati gledati, a kako vidim ti to znaš...i izabrao si dvije krajnje elegantne žene (moj izbor)...iz ovog se vidi da imaš dobro razvijen, savršen muški pogled...od takvog pogleda ne bih ni ja zazirala :)....jer zna da gleda....

akbar
30.03.2011., 20:26
zavisi i od toga koliko godina imaju muskarci kada gledaju :) i zavisi sta traze, i sta hoce da vide.

Titan
30.03.2011., 20:45
zavisi i od toga koliko godina imaju muskarci kada gledaju :) i zavisi sta traze, i sta hoce da vide.

Dobri druze akbar, vjerujem da jedan 20-ogodisnjak imam male izglede da vidi u tim gore docaranim damam to sto ja vidim.

Mladi bi se u ljepoti i sarmantnosti tih dama utopili, za njihove mlade i neiskusne poglede bilo bi to preveliko opterecenje.

Sto zreliji muskarac sve mu je ostriji i kvalitetniji pogled kada je u pitanju zenstvenost i obline jedne zene.
Ja to tako vidim i kao da imam predosjecaj da cu i sa mojih 90 god starosti tako rasudjivati.

akbar
30.03.2011., 20:48
Dobri druze akbar, vjerujem da jedan 20-ogodisnjak imam male izglede da vidi u tim gore docaranim damam to sto ja vidim.

Mladi bi se u ljepoti i sarmantnosti tih dama utopili, za njihove mlade i neiskusne poglede bilo bi to preveliko opterecenje.

Sto zreliji muskarac sve mu je ostriji i kvalitetniji pogled kada je u pitanju zenstvenost i obline jedne zene.
Ja to tako vidim i kao da imam predosjecaj da cu i sa mojih 90 god starosti tako rasudjivati.

mislim da sam i ja nesto slicno rekao, samo ja ne znam tako dobro da sve to opisem :)

Erik
30.03.2011., 20:49
http://3.bp.blogspot.com/_2Ewkf6AaA5o/RyvOjEa9yBI/AAAAAAAAAFI/UhSpQzHSlTY/s400/Jared-Subway-sex-fat-woman.jpg

Ovaj sto je volio , volio je .

http://oi53.tinypic.com/9k5g05.jpg

Nebi ni ova 'mršavica' bolje prošla.:)
Narodna izreka 'Bolje da ljulja nego d žulja';)

Titan
30.03.2011., 23:05
Evo, juce bas mi je mama rekla zar ne vidim kako me gleda neki muskarac sa strane. Ja to uopste nisam videla, jer sam bila zadubljena u razgovor sa njom. Samo osobe kojima je to vazno analiziraju kvalitet pogleda nekog muskarca.

Aha, ko moze biti kao mama, i da je pogled bio mami podaren,
mama ga poklanja kcerki, a zaista je moguce da je pogled bio mami namijenjen,ako nikada onda bas u danasnja vremena cesto nemozemo da uocimo razliku izmedju mame i kcerke.

Michaela
30.03.2011., 23:28
Aha, ko moze biti kao mama, i da je pogled bio mami podaren,
mama ga poklanja kcerki, a zaista je moguce da je pogled bio mami namijenjen,ako nikada onda bas u danasnja vremena cesto nemozemo da uocimo razliku izmedju mame i kcerke.

Hahaha, jao dobar si stvarno. Ali, tacno je, obe smo veoma mladolike i ne vide nam se nase godine, ona mrtva hladna kaze da ima moje godine, a ja skinem samo 10-15 godina, da ne preteram bas mnogo... nego ona navija da malo obratim paznju na poglede, jer me zna da sam teska po tom pitanju... Ali, sada si mi dao ideju da je tuzim tati kako je muskarci gledaju, hahaha...

mermaid
04.04.2011., 16:55
To je pogled iz ljubavi, a ne iz pohote na ulici. Takvi me pogledi nikada nisu zanimali.

Mislim da gresis, jer nisu svi pogledi na ulici pohotni. Taman posla kada bi to tako bilo.

A pitanja o ljubavi su nesto drugo kao sto sam vec rekla.

Ne vidim da sam negdje u svom postu napisala 'svi pogledi'.
Opet ne želiš da ispravno tumačiš ono što sam napisala?

I ja kažem, taman posla kada bi to tako bilo..jer ima ih jako lijepih, a ima i pohotnih, takve poglede ne volim na ulici.

Pitanje ljubavi? Pa iz pogleda se često rodi ljubav...sve počinje od pogleda.
Zbog toga ne treba razdvajati pogled/dopadanje :).

Ukusi muškaraca su različiti, pa ću uvjek da kažem da je ljepota u očima posmatrača...jer svi ne posmatraju i ne vide jednako.

Najvažnije od svega jeste kada se sretnu dva ista pogleda :)

Titan
04.04.2011., 17:19
Najvažnije od svega jeste kada se sretnu dva ista pogleda :)

Da, za vibraciju njihovi srca nema aparata koji bi vibraciju mogao registrovati,
tada se u njihovim osjecaima efekti ravni tsunamiju registruju.

mermaid
04.04.2011., 17:22
Drago mi je da me nisi demantovao...jer zaista od pogleda počinje sve, a kada se sretnu...ti si to tako lijepo i slikovito opisao...:)

Michaela
04.04.2011., 22:18
Ne vidim da sam negdje u svom postu napisala 'svi pogledi'.
Opet ne želiš da ispravno tumačiš ono što sam napisala?

Zbog cega sada komentarises nesto sto je napisano jos prosli mesec, ti najbolje znas. Tako da, nemoj mi zameriti mermaid, ali na ovom nivou gde postajes licna, zaista ne zelim da komentarisem. Stavila bih ti na srce jednu staru narodnu izreku: "Rasprava vodi do svadje, svadja vodi do bola i mržnje, a bol i mržnja vode čovjeka u propast."

mermaid
04.04.2011., 22:47
Zbog cega sada komentarises nesto sto je napisano jos prosli mesec, ti najbolje znas. Tako da, nemoj mi zameriti mermaid, ali na ovom nivou gde postajes licna, zaista ne zelim da komentarisem. Stavila bih ti na srce jednu staru narodnu izreku: "Rasprava vodi do svadje, svadja vodi do bola i mržnje, a bol i mržnja vode čovjeka u propast."

Samo za informaciju..tvoj post je pisan 30.3.

http://forum.dnevniavaz.ba/showthread.php?100-Muškarci-više-vole-punije-ili-vitkije-žene&p=161987&viewfull=1#post161987

Ranije nisam primjetila tvoje pisanje, pa sam to uočila danas 4.4., a to je samo 5 dana od tvog pisanja:). Čudno?
I sa moje strane nema mržnje i svađe koju ti stalno potenciraš, a razlog za mene je nepoznat.
I nije zabranjeno komentarisati postove iz bilo kog vremenskog perioda.
Zbog čega crvena slova? Zbog čega ljutnja? Jer, (da te citiram): "Rasprava vodi do svadje, svadja vodi do bola i mržnje, a bol i mržnja vode čovjeka u propast."

Ne želim se svađati, to uništava ljepotu, a muškarci ne vole ružne žene :)

Michaela
04.04.2011., 22:51
Pozdravljam te mermaid.

almond eyes
04.04.2011., 22:52
, a muškarci ne vole ružne žene

Ni druge zene ne vole ruzne zene,pogotovo ako naprasno krenu ruzniti na nekoj temi:)

bubamara87
04.03.2012., 14:29
e ne znam sada :D sta ko zna sto voli :D mozda neki zakleti covjek na manekenke ozeni neku debeljucu od 100 kg ka ja:D =))

Queen
04.03.2012., 14:30
e ne znam sada :D sta ko zna sto voli :D mozda neki zakleti covjek na manekenke ozeni neku debeljucu od 100 kg ka ja:D =))
Bolja sam ja imam 105.:loler:

Mimoza
04.03.2012., 14:54
Muškarci vole žene koje vole.
Kakva kilaža i te gluposti,...

Majke mi ja ko da sam od ovih silnih tema zalutala u teen redakciju.:sakomuglavu:

okana
30.08.2013., 21:00
Muškarci vole žene koje vole.
Kakva kilaža i te gluposti,...

Majke mi ja ko da sam od ovih silnih tema zalutala u teen redakciju.:sakomuglavu:;)Upravo tako,najbolja je ona koja voli i postuje svoju porodicu i muza pa bili debeli -mrsavi nije vazno jer debeo moze da smrsa ,mrsav moze da se udeblja ja volim np. da mi je taman u svakom pogledu;)

producent
30.08.2013., 21:15
...ja sam oko ....90.....
udebljo se. Juce...:)

Jaca
30.08.2013., 21:17
udebljo se. Juce...:)
ako je tema da muskarci vole punije zene to neznaci da i zene vole punije muskarce:p

producent
30.08.2013., 21:23
ako je tema da muskarci vole punije zene to neznaci da i zene vole punije muskarce:p

...ako se zena nemoze sakrit iza muza....yebes tog cojka....=))

okana
30.08.2013., 21:25
udebljo se. Juce...:)Taman moze i 95 a sta bi da imas 60kg:kokice:

okana
30.08.2013., 21:26
...ako se zena nemoze sakrit iza muza....yebes tog cojka....=))To ti Kazem :kissy2:

fazlic
30.08.2013., 21:49
Bolje da ljulja nego da zulja...

okana
31.08.2013., 11:27
Bolje da ljulja nego da zulja...Hahaha to se kaze loj joj kosti izbacio.:p:pNajbolje je kad se ima za sta uhvatiti a kosti zuljaju imas pravo:):)

đizlija
31.08.2013., 17:52
važan je raspored punoće =))

okana
16.01.2014., 19:52
Šta je muškarcima bitnije od izgleda žene?

Tweet (https://twitter.com/share)
Pin It (http://pinterest.com/pin/create/button/?url=http%3A%2F%2Fzenstvena.com%2Fsta-je-muskarcima-bitnije-od-izgleda-zene%2F&media=http://zenstvena.com/wp-content/uploads/2014/01/bitnije-od-izgleda.jpg&description=%C5%A0ta%20je%20mu%C5%A1karcima%20bitn ije%20od%20izgleda%20%C5%BEene?)

Svi muškarci žele imati zgodnu ženu pored sebe, ali kada biraju s kim će se zabavljati, na popisu poželjnih osobina, prije izgleda, nalaze se mnoge druge stvari. Iako muškarci konstantno pričaju o ženskim oblinama i atributima, što stvara osjećaj da im je to najbitnije , stvari ipak stoje sasvim drugačije.
http://zenstvena.com/wp-content/uploads/2014/01/bitnije-od-izgleda.jpg (http://zenstvena.com/wp-content/uploads/2014/01/bitnije-od-izgleda.jpg)
Na popisu poželjnih osobina, prije dobrog izgleda, nalaze se mnoge stvari. Naravno da bi svaki pripadnik jačeg pola volio da mu je žena ultra zgodna dama koja bi dobro izgledala iu vreći, ali fakat je da su frajeri svjesni da postoje mnogo važnije stvari od fizičkih predispozicija. Oni vole kada je žena:
SpontanaOvakva djevojka zna da se prilagodi svakoj situaciji, ona je uvijek spremna na isprobavanje novih stvari i muškarci to obožavaju. Većina frajera neće pjevati pred ženom, ali obožavaju čuti nju kako pjeva, vole je vide kako s osmijehom na licu pleše po kući, vole kad pristane biti dio planova koje je on isplanirao bez nekakve najave. I što je najvažnije vole kada je žena prirodna, opuštena i ponekad pomalo luckasta.
Zna da slušaVećina muškaraca cijeni ženu koja dozvoli i njemu da dođe do riječi, ali i onu koja je sposobna da ga saslušati bez prebacivanja, bez onog “jesam ti rekla” ili bez komentara što bi ona napravila da je bila na njegovom mjestu. Samo sjedenje i slušanje mu pokazuje koliko vam je stalo do njega i njegovih razmišljanja. A to uključuje i strpljivost jer muškarcima treba malo više vremena da “razrade” svoje probleme prije nego požele o njima otvoreno pričati.
Uspješna i ispunjenaŽene koje zaista uživaju u onom što rade zaista su privlačnije. To ne znači da morate biti neopisivo lijepi, imate nevjerojatno dobro plaćen posao, impresivan CV ili što god već se to odnosi na činjenicu da ste sretni u svojoj koži, pozitivno razmišljate i svjesni ste vlastitih vrijednosti.
Zna da uživa u hraniZdravo se hraniti, voditi računa o prehrani i pokušati skinuti koji kilogram viška je jedno, a opsesivno brojati kalorije i vječito biti na dijetama je nešto sasvim drugo. Dok je prvo dobro za vaše zdravlje i samopouzdanje, drugo nije dobro za vas, niti će impresionirati muškarca. To što ste spremni otići u restoran ili pizzeriju, na opuštanje i zabavu, i što govorite o tome kako je hrana ukusna, umjesto koliko ćete se udebljati, pokazuje mu kako imate samopouzdanja i koliko je lako i ugodno provoditi vrijeme s vama.
Zna kuhatiNaše bake su znale da govore kako put do muškog srca ide kroz želudac. I iako znamo da to nije jedini način, to definitivno jeste jedan od načina, i to prilično dobar. Većinu muškaraca impresionirat žena koja uživa u kuhanju i koja to čini dobro – to je trenutak kada se kod njega aktivira tradicionalni dio mozga koji mu daje do znanja kako je to žena koja će znati da se pobrine za njega tijekom braka. Zvuči kao kliše, ali se čak i stručnjaci slažu oko ovog.
Prirodna, iskrena i svojaPostoji mnogo djevojaka koje su spremne na svašta ne bi li “upecale” muškarca na kojeg su bacile oko. Od lažiranja fizičkih atributa – umjetnih noktiju, ekstenzija, tone šminke … do izmišljanja kojekakvih priča o sebi i drugima. Takva će ih možda zainteresirati na prvu loptu, ali prije ili kasnije istina će izaći na vidjelo. A to pak nas ponovno vodi do one idealne otvorene, spontane, iskrene djevojke koju muškarci vole – djevojke koja obožava se smijati i koju nije briga što su joj prednja dva zuba malo razdvojena ili ima tanke usne, djevojke koja zna da ispriča šalu kojoj će se i sama smijati, djevojke koja neće dobiti živčani slom ako joj se maskara malo razmazala.
Spremna na kompromiseSvatko od nas želi uz sebe osobu koja je spremna ponekad da popustiti ili je voljna pronaći rješenje koje će biti prihvatljivo za oboje. Budite spremni na kompromise, jer iako se muškarcima sviđaju i velike grudi i duge noge, svi oni slažu se da je za dugoročnu vezukarakteristika pristajanja na kompromise puno važnija. A ona je važnija i za dužu, sretniju i kvalitetniju vezu.
BrižnaOn želi znati koliko vam je stalo do njega, ali, budite oprezni jer pretjerivanje može izazvati kontraefekt i samo ga odbije. Pokušajte više pokazivati ​​ljubav nego da je verbaliziraju. Skuhajte mu čaj ili juhu kada je prehlađen, ponekad mu priredite ugodno iznenađenje, saslušajte njegove probleme, pokažite mu sve što želite reći jer je ovo jedan od važnijih kvalitete koje se muškarcima sviđaju kod žena.
Ima smisao za humorSmisao za humor vrlo je važan, naročito kada je u pitanju osoba s kojom želimo se skrasimo. Zašto se to muškarcima sviđa? Zato što je život uvijek ljepši s osobom koja zna dobro da se zabavlja i potiče druge na smijeh.
Dobro vozi automobilIako se muškarci često žale na ženske vozače, većina njih će se složiti da je vožnja automobila vrlo važna za modernu ženu. A mnogi od njih će otići i korak dalje i priznat koliko obožavaju ženu koja se dobro snalazi za volanom i na putu.
SnažnaIako su muškarci fizički snažniji od žena, i dame mogu i te kako da budu snažne, ako ne već fizički onda mentalno, a upravo ovo je kvalitet koji muškarci cijene kod žena. Oni žele znati da ćete biti uz njega iu teškim trenucima kao moralna i emocionalna potpora. On želi da vi budete njegova snažna stijena, ispod fasade nježnog leptirića, za koju može uhvatiti. Želi ženu na koju može računati.
Može biti jedan od muškaracaDa, muškarci vole kada su žene ženstvene i nježne, ali isto tako neće škoditi ako mu, s vremena na vrijeme, pokažete da imate i svoju muškobanjastu crtu, te i da s vama može uživati ​​u većini istih stvari kao i sa svojim prijateljima. To ne znači da uvijek morate se gurate u njegovo društvo. Ostavite neke trenutke samo njemu, ali s vremena na vrijeme prihvatiti njegov poziv za muško druženje.
Ima majčinske instinktePrije nego se dugoročno obvežu većini muškaraca će barem jednom pasti na pamet misao o tome dijelite li iste ili slične interese, a to se odnosi i na pitanje obitelji. On želi nekoga tko će se brinuti o njemu, a zauzvrat, on će se brinuti o vama. Oni također žele nekoga tko će jednog dana znati da se brinu o djeci na najbolji mogući način.

Dr.Vukadin
16.01.2014., 19:58
Volim kada je punija...

mmmmmmmmmmmmmmmmm...

josip_mo
16.01.2014., 20:30
Volim kada je punija...

mmmmmmmmmmmmmmmmm...

Jedan moj susjed kada popije izda sve. I mi kontali on se zeza. Ali svaki put kada popije govori kako su mu dobre debele cure.
I jednom prilikom u studenskom bilo njih troje-četvero. Stoje dvije cure, jedna debela ko tromblon. Govori on prijatelju:"Vidi što je ona dobra".
Ovaja ode i dovede ih obje. Upoznaje se sada sa tom debelom taj lik i kaže joj kako je ona najljepša cura u kafiću.
Cura mu odgovara:"Momak, imaš li ti oči"?

Dr.Vukadin
16.01.2014., 20:49
Jedan moj susjed kada popije izda sve. I mi kontali on se zeza. Ali svaki put kada popije govori kako su mu dobre debele cure.
I jednom prilikom u studenskom bilo njih troje-četvero. Stoje dvije cure, jedna debela ko tromblon. Govori on prijatelju:"Vidi što je ona dobra".
Ovaja ode i dovede ih obje. Upoznaje se sada sa tom debelom taj lik i kaže joj kako je ona najljepša cura u kafiću.
Cura mu odgovara:"Momak, imaš li ti oči"?

Jope,

vjeruj mi da su punije "bolje", ali nedao Bog da me ikada shvatis..

Ozeni se, cuvaj brak ko zenicu oka svoga.

Voli svoju zenu !!!

Postuj je !!!

Pomazi joj !!!

Cuvaj je !!!

Shvati ovo kao lekcije nekog ko se ucio na vlastim greskama...

josip_mo
17.01.2014., 16:30
Jope,

vjeruj mi da su punije "bolje", ali nedao Bog da me ikada shvatis..

Ozeni se, cuvaj brak ko zenicu oka svoga.

Voli svoju zenu !!!

Postuj je !!!

Pomazi joj !!!

Cuvaj je !!!

Shvati ovo kao lekcije nekog ko se ucio na vlastim greskama...

:-BD

okana
17.01.2014., 19:15
:p

4 SAVJETA ZA BOLJI SEKSUALNI ŽIVOT NAKON PEDESETE

http://www.ibar.ba/wp-content/uploads/2014/01/stariji-ljudi-1383744969-19040-850x520.jpg

Ako ste prekoračili prag šeste decenije, i mislite da to znači da seks jednostavno više nije za vas, varate se. Zrele žene više uživaju u seksu jer znaju šta žele, i znaju kako to da dobiju.
Žene u ovim godinama nemaju više potrebe da se dokazuju. Imate iza sebe godine iskustva, uspjeha i razloga da budete samouvjereni. Sada je vrijeme da se opustite i uživate.
Ako želite da, između ostalog, uživate i u dobrom seksu, mi vam donosimo savjete koji će vam u tome pomoći.
Samopouzdanje je seksi
Naravno da nemate savršeno tijelo, nemaju ga ni mnogo mlađe žene od vas! Ali to ne znači da nije privlačno. Žensko tijelo je muškarcima privlačno sa svim njegovim manama, jer ga upravo one čine savršenim. Žena od pedesetak godina treba da voli svoj odraz u ogledalu, i treba da zna da je njen partner smatra privlačnom. Samouvjerenost i samopozdanje su nešto što se stiče godinama, i upravo su te osobine ono što zrele žene čini jako privlačnim.
Dotjerajte se
Ako ste već dugo u braku, sasvim je normalno da nećete šetati po kući dotjerane i namirisane. To je sasvim u redu, niko od vas to ni ne očekuje. Ali on želi da vas ponekad vidi sređenu. Idite u radnju, kupite nekoliko lijepih stvari, a onda ih odnesite kod šnajderke da vam ih sredi tako da savršeno odgovaraju vašem obliku tijela. Ako posvetite malo vremena sebi i sredite se, osjećaćete se bolje i imaćete više samopouzdanja. A vaš partner će biti veom srećan kad vas vidi.
Seksi donji veš
Zaboravite na steznike i „bapske“ gaće. Ako želite da probudite vatru između vas i vašeg partnera, uvucite se u ženstvene i senzualne gaćice. Bez obzira na to koliko vam je zadnjica velika ili mala, ili šta vi mislili o njoj, kada vas vaš partner vidi u seksi donjem vešu, poludiće.
Našminkajte se
Ponekad je dovoljno samo malo karmina, senzualni alajner i par kapi parfema, da mu zagolicate maštu i rasplamsate želju. I vi ćete se osjećati bolje i zadovoljnije. Naravno, sve što je prirodno je privlačno i seksi, ali ponekad jednostavno poželite da brinete o sebi i svom izgledu, a to je seksi na potpuno drugom nivou.

okana
02.04.2014., 09:36
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10013982_10152130858233999_1402552382_n.jpg8-}8-}:loler:

okana
04.04.2014., 19:10
SEKSOM JE IZ MENE `ISTJERIVAO ĐAVOLA`, prvo me je dugo kupao: Bila sam naivna, povjerovala sam mu…

http://rokaj.ba/wp-content/uploads/2014/03/zenasekupa-nevjerovatno-620x400.jpg
Odveo me je u susjednu prostoriju i rekao mi da je magija veoma “teška” i da jedino može da je skine tako što će me okupati. Pristala sam na to. Skinula sam svu odjeću sa sebe i stala u lavor koji je postavio nasred sobe…
Foto: ilustracija
Prošle su tačno četiri godine od slučaja koji je svojedobno šokirao, ali i zabavio javnost u čitavoj regiji. Uprkos protoku tolikog vremena, nije poznato da li je i kakav pravosudni epilog imao ovaj događaj, ali se nije loše na njega podsjetiti jer su ovakve i slične prevare i dalje veoma česte.
Podsjetimo, početkom 2010. godine u jednom selu nadomak Valjeva u Srbiji otkriven je čovjek koji je za sebe tvrdio da mu je “uža specijalnost otklanjanje magije i čišćenje od demona”, a kako je to radio opisala je jedna žena, koja je u javnosti progovorila pod uslovom zadržavanja diskrecije.
Ona se za pomoć ovom prevarantu obratila jer joj je brak iznenada zapao u veliku krizu, nadajući se da će joj “istjerivač đavola” pomoći da prevaziđe probleme.
Kada je došla u njegovu kuću prvo je od nje tražio da ljubi jednu pravoslavnu ikonu
- Pored ikone nalazila se keramička činija sa vodom. On je gledao u nju i rekao mi je da smo djeca i ja pod velikom magijom… Odveo me je u susjednu prostoriju i rekao mi da je magija veoma “teška” i da jedino može da je skine tako što će me okupati. Pristala sam na to. Skinula sam svu odjeću sa sebe i stala u lavor koji je postavio nasred sobe. Njegova žena je donijela toplu vodu u loncu i odmah napustila prostoriju, a on je počeo da me kupa. Ta seansa trajala je punih sat vremena, prelazio je rukama po mom tijelu, bilo mi je sve to čudno, ali sam mislila da će mi pomoći…
Prevarant je nesrećnu ženu ubijedio da seansu mora da ponavlja tri dana zaredom, kako bi dala rezultate. Kada je došla treći put, rekao joj je da ne može da “skine” magiju sa nje ukoliko ne pristane na seksualni odnos.
- Poslije jednočasovnog kupanja i dodirivanja, rekao mi je da se situacija u mojoj porodici jedino može popraviti ukoliko pristanem na seks sa njim. Rekao mi je da je to jedini način da on primi svu moju negativnu energiju… Bila sam lakovjerna i pristala sam. Povukao me je ka krevetu i svukao pantalone. Tada smo imali seksualni odnos – koja je sve ovo platila otprilike 1.000 eura, a na seanse je čak dovodila i svoju djecu.
No, umjesto da se odnosi u porodici poprave, žena se ubrzo razvela od muža, a djeca su popustila u školi…

Remzudin
05.04.2014., 09:03
Fake ! to je jedan veliki Fake !

Ja neznam sta su mislili oti Reporteri kada su kreairali takvu Story,ali tu nema
stabilnog Fundamenta izvora.!
Oni mogu siktirati normalen Narod,ali ne Madzijoncare.

1) svak tko se bavi sa Magiom i Carkama,zna da je zabranjeno iskati Pare.
Jedan Madzioncar nema cijenu,nego mora biti zadovoljan sa tim sta dobije,ma da je
jedna perutinja od koke.
Ako neko trazi od vama da platite,dadni te mu dvicu i hajte dalje.

2) Onaj ko vjeruje u taj Artikel treba ici psihickom doktoru,jer u svijetu nepostoji
ni jedne Zene,koja bi platila 1000 € za Sex.! - kamol u idustrijskim zapadnim drzavama.

Slaba je ta reportaza,bolji su moji paranormalni aktivnosti.Ja sam moderan i mogu
istjeravati Djavolu kruz kompjutor i preko e-mail sanduke.

Osman
05.04.2014., 10:58
...jer u svijetu nepostoji ni jedne Zene,koja bi platila 1000 € za Sex.! - kamol u idustrijskim zapadnim drzavama...

Nemoj bit tako siguran.:D

okana
09.04.2014., 18:15
Može li veza da opstane posle preljube 08.04.2014 09:20
"Švrljanje" van braka najčešće ukazuje na to da su partneri nezadovoljni, neispunjeni ili emotivno i seksualno nezreli. Taktika "oko za oko, zub za zub" doprinosi daljem razaranju odnosa i stvaranju još većeg jaza

http://www.zenskikutak.rs/news_images/n28606.jpg

Da li biste oprostili prevaru? Većina će na ovo pitanje odgovoriti kategorično "ne", jer čak i da svoju povređenu sujetu stave na stranu, teško da mogu da zažmure pred činjenicom da ništa ne može tako brutalno da ubije ljubav kao čin preljube... Ipak, iako zvuči gotovo nemoguće, postoje i parovi koji su uspeli da prebrode ovakve krize i stvore, ovog puta, iskreniji i skladniji odnos. Ako me i vara, najvažnije je da ja za to ne saznam - rečenica je koju, uglavnom žene, često izgovaraju. Ali, šta se dešava ako sazna? Da li će ga ostaviti ili će mu vratiti istom merom? Ili će njegovo neverstvo, kao tamni oblak uvek lebdeti iznad njihovog do juče idiličnog braka ili veze... Mnogima je zabranjeno voće slatko, ali može da bude i gorko. Oni koji su ga probali, često se nađu u nezavidnoj situaciji. Najčešće i pred razvodom, kada za to sazna njihov partner. I dok za neke osobe "švrljanje" ima posebnu draž i često je praktikuju, druge potpuno neočekivano ulete u avanturu, samo jednom... Istraživanja u Velikoj Britaniji pokazuju da je u svakom trećem braku neko od supružnika bio neveran ili je bilo jasno da jedan od njih ide u tom pravcu. * Da li posle preljube uopšte ima nade da brak opstane? Ako ona svaki put oseti grč u stomaku kada ga pogleda, a on se svakodnevo priseti njenih avantura i poverenje je zauvek poljuljano? - Normalno je da preljuba uvek potresno deluje na partnerski odnos - naglašava psiholog Maja Mandić-Marković. - Prevareni partner je povređen, oseća se izdano u svojoj ljubavi i lojalnosti, a njegovo samopouzdanje i vera su poljuljani. Partner koji je imao aferu obično oseća krivicu i kajanje, a s druge strane, nezadovoljstvo postojećim brakom. Ukoliko postoji obostrana ljubav i želja da se kriza prevaziđe, potrebno je mnogo napora, iskrenosti i posvećenosti kako bi se sagledao istinski uzrok prevare. Jedino tako, oba partnera mogu da izgrade nov, kvalitetniji temelj braka ili veze i da ostanu zajedno. * Ipak, vanbračni izleti u većini slučajeva signaliziraju da u vezi nešto "škripi". - U svakoj vezi preljuba je jasan znak da je partnerski odnos u krizi. Najčešće ukazuje da su jedan ili oba partnera nezadovoljna, neispunjena ili nezrela u emotivnim, seksualnim ili drugim aspektima odnosa i da se okreću drugim osobama, kako bi zadovoljili svoje potrebe - objašnjava naša sagovornica. Iako se "nevernik" ili "preljubnica" obično smatra glavnim krivcem, u bračnom odnosu oba partnera nose svoj deo odgovornosti za preljubu, smatra Mandić-Marković. - Veoma je važno da prevareni partner jasno kaže šta želi od svog partnera ili partnerke. Kako treba da se ponaša, šta da uradi i u kom vremenskom roku. Jedino tako prevarena osoba može da povrati dostojanstvo i poverenje u partnera. S druge strane, preljubnik svojim ponašanjem mora ponovo da zadobije poštovanje i mesto u srcu izneverene osobe. Kada je to ispunjeno, na prevaru treba doživotno staviti tačku. Naravno i partner koji je prevaren mora da napravi korak ka promeni i da prihvati primedbe i želje partnera koji ga je varao. Da bi veza opstala, oba partnera moraju da promene svoje ponašanje i potrude se da osnaže međusobnu ljubav. * Zbog dece i mira u kući, žene često prelaze preko partnerove prevare, ali je teško zaboravljaju... - Prevara uvek boli, kako god neko reagovao. Ona praktično znači da je našem muškarcu neka druga žena seksualno privlačnija, uzbudljivija, važnija, zanimljivija, zgodnija. Osećamo se izdane, prevarene, nedovoljno dobre i gubimo samopouzdanje i snagu. Žene često prelaze preko toga, ali uzvraćaju i nesvesno na mnogo drugih načina. Najčešće različitim oblicima manipulacije osećanjima, preko dece ili pasivno agresivnim ponašanjem kroz koje ispoljavaju svoju ljutnju i povređenost. * Čak i ako ne dođe do razvoda, ostaje osećaj poniženosti. Prevareni često imaju želju da uzvrate istom merom. Da li je osveta lek za sujetu, dušu i prevareno srce? - Kada smo prevareni, imamo prirodnu potrebu da se osvetimo i uzvratimo istom merom, da tako na neki način povratimo svoje dostojanstvo i zalečimo povređeni ego. Međutim, osim nekih malih ego trijumfa, ako utvrdimo da smo partnera time zaista iznervirali i povredili, naše srce je i dalje neizlečeno i ranjeno. Ta taktika, "oko za oko, zub za zub", doprinosi daljem razaranju odnosa i stvaranju još većeg jaza. Ljubomora je veliki problem koji može da napravi pakao od veze. Uvek sumnjičava žena ili preterano posesivan muškarac mogu da unište odnos. Dešava se i da neka osoba, kada joj se se smuče neopravdane optužbe partnera, zaista i može da se okrene drugom partneru. - Ljubomorni zato moraju da rade na prevazilaženju svojih unutrašnjih trauma koje dovode do ovog osećanja. Takve osobe nemaju poverenja i sigurnosti u sebe, pa to projektuju na partnera, što je otrov za ljubav - upozorava sagovornica „Života plus”. * Mnogi muškarci koji varaju svoje partnerke, smatraju to samo "fizičkom prevarom", jer se retko zaljubljuju, dok žene unose više emocija u svaki, pa i u preljubnički odnos. - Mušarci koji varaju svoje žene, na neki način, nisu dovoljno ispunjeni i zadovoljni bračnim seksualnim životom, s jedne strane, a s druge, često su emotivno nezreli i nesigurni. Imaju potrebu da sebe kao muškarce dokazuju kroz flert i seksualni odnos sa drugim partnerkama. Međutim, ni jedan odnos nije čisto seksualan, osim u zaista izuzetnim situacijama. Uglavnom je potrebno da s drugom ženom prođu kroz zavođenje, flertovanje, dogovaranje, da bi posle dužeg ili kraćeg vremena stigli do seksa. To su veoma emotivno uzbudljive situacije, priznali oni to ili ne. Tačno je da je ženama često potrebno da prvo razviju osećanja da bi se odlučile na seksualni odnos. Njima je obično važno da se "zaljube" i da uspostave bliskiji odnos da bi prihvatile seks. * Da li žensko neverstvo može da bude rizičnije za brak od muškog? - Prevara je prevara i jednako boli. Žene iz porodičnih, socijalnih i kulturoloških razloga češće prelaze preko toga i ređe se odlučuju za takve poduhvate. Da budemo iskrene i žene flertuju s drugim muškarcima, imaju želju za preljubom kada su nezadovolje i neispunjene u braku, ali to ređe realizuju. Baš zato, kad žena uđe u preljubničku vezu, ona češće raskida brak nego što to čine muškarci. Međutim, oni koji su "šarali" sa strane, ne izlaze uvek iz brakova, već pronalaze načine da u njemu ostanu. Neki priznaju prevaru, a drugi sa osećajem krivice nastavljaju zajednički život s partnerom. Sve zavisi, smatra naša sagovornica, od konkretne situacije i međusobnog odnosa partnera. - Priznavanjem krivice i preljube, partner unosi razdor u odnos i potencijalno stavlja na kocku celu vezu. On donosi veliki problem u brak i želi da ga rešava i deli s partnerom. U slučaju da su preljube česte ili da odnos da drugom osobom traje neko vreme, ovo je bolja strategija. S druge strane, ako preljubnik odluči da ćuti, uvidi svoju grešku i može da nosi svoju krivicu, na taj način, štiti svog partnera i porodicu od dodatnih povreda. U slučajevim "glupih", "reaktivnih" ili "impulsivnih" neverstava ovo je možda bolja strategija. Iako neverstvo ponekad može da "razdrma" partnere i oživi strast, ono je najčešće znak da je veza u krizi. Osoba koja napravi "izlet", brzo spozna da je bila poneta iluzijom i potrebom da na ovaj način rešava neke druge probleme i shvata kakavu dragocenost ima kod kuće u partneru koga je izabrala. Pitanje je samo da li je posle prevare kasno i moguće da tu vezu ili brak sačuva... "IZLET" ZA JEDNU NOĆ Da li paralelna veza, kada neko duže vreme vara svog partnera, ima veću "težinu" od one za jednu noć, odnosno da li je vrsta prevare bitna za opstanak braka? - To je suštinsko pitanje. Ne možete zabiti ekser u zid, a da ne ostane rupa, kada ga izvadite. Što više prevara, više povreda. Zavisi od partnera, njegove ličnosti, ljubavi, tolerancije, izgrađenog poverenja, samopouzdanja, međusobnog poštovanja... Naravno da impulsivne prevare za jednu noć nemaju istu težinu kao i paralelna emotivna veza koja postoji zajedno sa brakom, ali to ne znači da nisu podjednako opasne i destruktivne - ističe Maja Mandić Marković TAJNE USPEŠNOG BRAKA Neverstvo je moguće sprečiti, a samim tim i veliki broj raskida i razvoda, tvrdi psihoterapeut M. Gerije Nojman. U razgovoru sa 500 parova koji su se izjasnili kao verni, uočio je četiri najčešće zakonitosti u njihovom ponašanju: * Svakodnevno druženje Bilo da zajedno večeraju, prošetaju, gledaju TV, oni su zajedno. Nije toliko važno šta rade, već da 30 minuta dnevno budu istinski povezani. * Međusobna podrška Kada smatrate da je vaš partner uradio nešto loše, ne treba da ga kritikujete, već da mu pružite podršku. Možete da mu objasnite u čemu je pogrešio, isto kao što ćete da ga pohvalite kada uradi nešto dobro. * Razumevanje i slušanje Mnoge žene koje varaju muževe, ističu da ih muž nije slušao. Zato se potrudite da vas supruga čuje! Iako muškarci nisu tako pažljivi slušaoci kao žene, ako mu kažete da ćete mu oduzeti samo pet minuta, pristaće da vas sasluša. Ako mu ne budete delili savete, upijaće svaku vašu reč. * Rešavanje problema Mnogi parovi se i posle dve nedelje svađaju oko iste stvari, za razliku od uspešnih parova koji odmah rešavaju problem izbegavajući na taj način nove rasprave.

okana
15.05.2014., 20:08
Evo kada su žene u vezi potpuno vjerne!Ako je žena u vezi zadovoljna i sretna, uopće neće primjećivati privlačne muškarce.

Veličina slova: http://www.haber.ba/themes/haber_3/img/font_decrease.gif http://www.haber.ba/themes/haber_3/img/font_enlarge.gif
Objavljeno prije jednog sata

http://www.haber.ba/thumbnail.php?file=pictures/2014_march/ljubavni_par_924162810.jpg&size=article_large (http://www.haber.ba/zanimljivosti/svastara/84763-bik-i-djevica-funkcioniraju-kao-najbolji-prijatelji.html)

Ljubavni par (Foto: Haber.ba)

Muškarci su dobili još jedan razlog manje za zabrinutost zbog vjernosti svojih partnerica. Naime, najnovije istraživanje pokazuje da se žene u vezi koncentriraju na negativne odlike privlačnih muškaraca koji nisu njihovi partneri. Drugim riječima, ma koliko neki muškarci bili privlačni, žene u vezi neće im pridavati puno pozornosti.

Prije nego što odmahnete rukom na rezultate ovoga istraživanja, znajte da su već neka prijašnja istraživanja pokazala da žene ne padaju na izgled zgodnih muškaraca ako su već u zadovoljavajućoj vezi.

U sklopu istraživanja znanstvenici su proveli tri eksperimenta u sklopu kojih su žene ocjenjivale izgled privlačnih muškaraca na osnovi fotografija. Na fotografijama su bili prikazani muškarci u određenim radnjama. Žene u vezama bolje su zapamtile sve negativnosti o muškarcima koje su vidjele na fotografijama, neovisno o privlačnosti muškaraca.

Sociolozi koji su radili na istraživanju pojasnili su za časopis Personal Relationships da se njihova otkrića odnose na one žene koje su zadovoljne svojim vezama. One koje nisu sretne sa svojim muškarcima, itekako uočavaju privlačne muškarce i njihove pozitivne karakteristike.

đizlija
16.05.2014., 07:17
Muškarci više vole punije ili vitkije žene? (http://forum.avaz.ba/showthread.php?100-Muškarci-više-vole-punije-ili-vitkije-žene)

ne kontam naslov teme sa zadnjim postovima, kilaža i preljuba ????????????????

okana
16.05.2014., 11:59
Muškarci više vole punije ili vitkije žene? (http://forum.avaz.ba/showthread.php?100-Muškarci-više-vole-punije-ili-vitkije-žene)

ne kontam naslov teme sa zadnjim postovima, kilaža i preljuba ????????????????

Ma nikad ti neces nista i skontati ,is u skolu=))=))=))=))ponavljaj ili vecerniu

okana
16.05.2014., 12:01
Postoji način na koji spasiti brak nakon prevare
Objavljeno uVeze i ljubav (http://www.citaj.ba/lifestyle/veze-i-ljubav.html)

http://www.citaj.ba/media/k2/items/cache/f44589eff0b7cf2c9c9fa0b29ce97168_XL.jpg (http://www.citaj.ba/media/k2/items/cache/f44589eff0b7cf2c9c9fa0b29ce97168_XL.jpg)

Nevjera u braku vrlo je bolna, posebno za prevarenog partnera, ali ne mora završiti krajem braka

Mnogi vjeruju da je preljub kraj braka, ali ne mora biti tako. Najnovije istraživanje otkriva da postoji način na koji se može spasiti brak nakon prevare. Odgovor je vrlo jednostavan – priznajte!

U istraživanju znanstvenika sa sveučilišta UCLA i Washington, u kojemu su sudjelovala 134 para, uočeno je da je preživio brak onih kod kojih je preljub izašao na vidjelo. S druge pak strane, parovi koji su imali tajne afere nisu izdržali i na kraju su se razveli.

'Kada jedan od partnera prizna nevjeru, dolazi do teške situacije, ali pokazalo se da su nakon prvotnog šoka parovi voljni raditi na očuvanju braka. Na kraju ga zaista sačuvaju', istaknuli su znanstvenici.

Naglasili su da nevjera ne mora značiti i kraj braka, ali pod uvjetom da partner koji vara prizna istinu. Tim priznanjem prevareni partner ipak dobiva određeno poštovanje, posebno ako onaj koji je varao pokaže kajanje. U takvim okolnostima parovi sami sebi daju još jednu šansu, što najčešće rezultira uspjehom.

Ova otkrića u vremenu u kojem je nevjera postala česta pojava zaista mogu pomoći parovima da nadiđu poteškoće. Uvjet je, naravno, da budu voljni raditi na svojem braku. Spomenuta strategija dugoročno će se isplatiti, vjeruju stručnjaci koji su radili na istraživanju.

đizlija
16.05.2014., 13:15
MUskarci mogu voliti i bludnice Dzizlija debela mrsava isto ti dodze

molio bih pomoć prevodioca

almond eyes
16.05.2014., 13:27
Evo kada su žene u vezi potpuno vjerne!Ako je žena u vezi zadovoljna i sretna, uopće neće primjećivati privlačne muškarce.

Veličina slova: http://www.haber.ba/themes/haber_3/img/font_decrease.gif http://www.haber.ba/themes/haber_3/img/font_enlarge.gif
Objavljeno prije jednog sata

http://www.haber.ba/thumbnail.php?file=pictures/2014_march/ljubavni_par_924162810.jpg&size=article_large (http://www.haber.ba/zanimljivosti/svastara/84763-bik-i-djevica-funkcioniraju-kao-najbolji-prijatelji.html)

Ljubavni par (Foto: Haber.ba)

Muškarci su dobili još jedan razlog manje za zabrinutost zbog vjernosti svojih partnerica. Naime, najnovije istraživanje pokazuje da se žene u vezi koncentriraju na negativne odlike privlačnih muškaraca koji nisu njihovi partneri. Drugim riječima, ma koliko neki muškarci bili privlačni, žene u vezi neće im pridavati puno pozornosti.

Prije nego što odmahnete rukom na rezultate ovoga istraživanja, znajte da su već neka prijašnja istraživanja pokazala da žene ne padaju na izgled zgodnih muškaraca ako su već u zadovoljavajućoj vezi.

U sklopu istraživanja znanstvenici su proveli tri eksperimenta u sklopu kojih su žene ocjenjivale izgled privlačnih muškaraca na osnovi fotografija. Na fotografijama su bili prikazani muškarci u određenim radnjama. Žene u vezama bolje su zapamtile sve negativnosti o muškarcima koje su vidjele na fotografijama, neovisno o privlačnosti muškaraca.

Sociolozi koji su radili na istraživanju pojasnili su za časopis Personal Relationships da se njihova otkrića odnose na one žene koje su zadovoljne svojim vezama. One koje nisu sretne sa svojim muškarcima, itekako uočavaju privlačne muškarce i njihove pozitivne karakteristike.

Zena je zadovoljna partnerom ako on ozbiljno shvata njihov zajednicki zivot,vrijedan je,pouzdan,pazljiv,brizan otac i dobar prijatelj.
Fizicki izgled zeni je manje bitan i zato je drugi muskarci na pogled i ne zanimaju.
Iskonska potreba za ocuvanjem porodice utice na zeninu svijest i nju ne zanimaju misici,dobar izgled i sl.,osim dobrog zdravlja,naravno,vec ono sto partner moze uloziti i pruziti njoj i eventualnim potomcima.
Naravno,ako je zena necim nezadovoljna,nece dovijeka gajiti u sebi nezaodovoljstvo vec krene u uporedjivanje.Zato imamo ono:"Pa,pogledaj komsiju kako je lijepo uradio ovo ili ono..."."Nesposoban si" i sl. "komplimenti".
Ako se nezadovoljstvo produbljuje i dalje,bez namjere partnera da "se popravi",zena krece u akciju :sakomuglavu:
Okolo ima lijepih i zgodnih "primjeraka muzjaka":cool:
Da,za zajednicki zivot treba mnogo toga,kompromisi,postovanje,ljubav.
Ili je ljubav na prvom mjestu?

đizlija
16.05.2014., 13:28
Zena je zadovoljna partnerom ako on ozbiljno shvata njihov zajednicki zivot,vrijedan je,pouzdan,pazljiv,brizan otac i dobar prijatelj.
Fizicki izgled zeni je manje bitan i zato je drugi muskarci na pogled i ne zanimaju.
Iskonska potreba za ocuvanjem porodice utice na zeninu svijest i nju ne zanimaju misici,dobar izgled i sl.,osim dobrog zdravlja,naravno,vec ono sto partner moze uloziti i pruziti njoj i eventualnim potomcima.
Naravno,ako je zena necim nezadovoljna,nece dovijeka gajiti u sebi nezaodovoljstvo vec krene u uporedjivanje.Zato imamo ono:"Pa,pogledaj komsiju kako je lijepo uradio ovo ili ono..."."Nesposoban si" i sl. "komplimenti".
Ako se nezadovoljstvo produbljuje i dalje,bez namjere partnera da "se popravi",zena krece u akciju :sakomuglavu:
tako je

http://cdn2.slike.hr/wp-content/uploads/sites/10/2011/05/9.jpg (http://www.google.ba/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&docid=hK6TPcup02sOUM&tbnid=webXPpTYQ-jA6M:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fslike.geek.hr%2Fiz-krajnosti-u-krajnost%2F&ei=kPh1U9D3BcLqPPC3gdAH&bvm=bv.66699033,d.bGQ&psig=AFQjCNGICnvX4FWqhNar5mWE7jWHovFDWg&ust=1400326669803423)

sajlent
16.05.2014., 15:50

da.. samo sto je, za razliku od zena koje, shvatili smo.. ne kockaju se bas previse, muskarcima je fizicki izgled najcesce na prvom mjestu.

sminka obicno pokrije dosta toga.. eto, imaju cak i cice na napuhavanje.

tako da.. u zivotu je bitno znat sta zelis, ali je mnogo bitnije znat i zasto to zelis.

a najbitnije je znat koliko nesto vrijedi i sta mozes da platis...

:loler:

okana
16.05.2014., 18:02
da.. samo sto je, za razliku od zena koje, shvatili smo.. ne kockaju se bas previse, muskarcima je fizicki izgled najcesce na prvom mjestu.

sminka obicno pokrije dosta toga.. eto, imaju cak i cice na napuhavanje.

tako da.. u zivotu je bitno znat sta zelis, ali je mnogo bitnije znat i zasto to zelis.

a najbitnije je znat koliko nesto vrijedi i sta mozes da platis...

:loler:hahaha bas ima i toga a o nevinosti i silikonima nisam mislila jer za pare mozes biti i nevin i lijep ali zasto muskarci vide samo fizicki izgled zene???????Zar je isto kad uhvatis sisu balon ili pravu?????????Kad joj ugradis plasticni himen pa se on jadan siromah lomi na toj plastici ili normalna i karakterna zena.Zasto muskarci np. naprinjer vide zenu kao samo sexsualni objekat a ne kao majku domacicu kucenicu postenu.Zar je muskarcu prece ono 5 minuta slasti ili zena koja ce mu drzati i odgajati buduci narastaj.

Ja bih se ipak opredjelila za zenu ono sto se kaze Bogom dato prirodnu skromnu postenu a ovih drugih ima na svakom koraku =;=;=;Niko o karakteru i ponosu zene ne spominje .Gdje je zeni mjesto````Moze se mnogo izvuci iz ovoga razgovora jer postoji mnogo pitanja bez odgovora i ono zastoooooooo?:loler:

đizlija
16.05.2014., 21:15
http://fc07.deviantart.net/fs41/i/2009/031/f/5/Sexy_BBW_by_mcs1347_by_ClubBBW.jpg (http://www.google.ba/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&docid=-2zIdgSIiWW_9M&tbnid=LIeK-c3j0Om6dM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fleucasaurio.deviantart.com%2Ffavo urites%2F&ei=mWV2U_HHKrD04QSll4GoBQ&psig=AFQjCNGECki7H0Ij_rYvQHQY2GhVeeTJ8w&ust=1400354547248350)

neki pretjeruju

sajlent
16.05.2014., 22:02
hahaha bas ima i toga a o nevinosti i silikonima nisam mislila jer za pare mozes biti i nevin i lijep ali zasto muskarci vide samo fizicki izgled zene???????Zar je isto kad uhvatis sisu balon ili pravu?????????Kad joj ugradis plasticni himen pa se on jadan siromah lomi na toj plastici ili normalna i karakterna zena.Zasto muskarci np. naprinjer vide zenu kao samo sexsualni objekat a ne kao majku domacicu kucenicu postenu.Zar je muskarcu prece ono 5 minuta slasti ili zena koja ce mu drzati i odgajati buduci narastaj.

Ja bih se ipak opredjelila za zenu ono sto se kaze Bogom dato prirodnu skromnu postenu a ovih drugih ima na svakom koraku =;=;=;Niko o karakteru i ponosu zene ne spominje .Gdje je zeni mjesto````Moze se mnogo izvuci iz ovoga razgovora jer postoji mnogo pitanja bez odgovora i ono zastoooooooo?:loler:

pa neam pojma.. to ti je, mislim.. prica o koki i jajetu.

al' ne moramo filozofirat bash na svakoj temi..

đizlija
17.05.2014., 11:49
pa neam pojma.. to ti je, mislim.. prica o koki i jajetu.

al' ne moramo filozofirat bash na svakoj temi..

opet ne kontam, gdje tu vaga???:-L

sajlent
17.05.2014., 14:01
opet ne kontam, gdje tu vaga???:-L

pa hocu rec da se mozda suvise generalizuje.. jer neka eventualna estetska ili duhovna svojstva ovog perioda, vremena ili epohe, ne mogu se uzet kao krajna ili konacna.

mislim da smo kao drustvo najvise skloni posmatranju i tumacenju stvari, ljudi.. ili u ovom slucaju zene, iz jedne semanticke perspektive ili ti, podlozni smo uticaju modnih trendova i kulturno povijesnih tokova.

drugim rijecima, covjek ce svaku velicinu uvijek uporedjivati sa svojom vlastitom.. a jedna hijerarhija ljepote, specificna za pomenutu perspektivu i pogled na svijet ce, reklo bi se.. u svakom individualnom slucaju presudit i odlucit drugacije.

đizlija
17.05.2014., 14:15
pa hocu rec da se mozda suvise generalizuje.. jer neka eventualna estetska ili duhovna svojstva ovog perioda, vremena ili epohe, ne mogu se uzet kao krajna ili konacna.

mislim da smo kao drustvo najvise skloni posmatranju i tumacenju stvari, ljudi.. ili u ovom slucaju zene, iz jedne semanticke perspektive ili ti, podlozni smo uticaju modnih trendova i kulturno povijesnih tokova.

drugim rijecima, covjek ce svaku velicinu uvijek uporedjivati sa svojom vlastitom.. a jedna hijerarhija ljepote, specificna za pomenutu perspektivu i pogled na svijet ce, reklo bi se.. u svakom individualnom slucaju presudit i odlucit drugacije.

ma jok, samo pokušavam reći da okana po običaju posta postove bez veze na naslovom teme, ali eto niko ne primjećuje,reaguje,...na stranu pravila foruma

sajlent
17.05.2014., 14:23
ma jok, samo pokušavam reći da okana po običaju posta postove bez veze na naslovom teme, ali eto niko ne primjećuje,reaguje,...na stranu pravila foruma

neki bi rekli.. sa seksom sve ima veze. gledano iz drugacije perspektive.

đizlija
17.05.2014., 14:51

znam kao i postanje bez komentara...izgleda da je svima dainica =))=))=))

okana
17.05.2014., 17:53

Hvala na upustvu , pa i ne moramo se uvijek slagati u svim pojedinostima svako ima svoje misljenje:):)Ja ipak ostajem kod onog svog trenda:loler::loler:

OBOJENA PTICA
17.05.2014., 17:56

Oko rupe sve se vrti!
Ples ljubavi i ples smrti!

sajlent
17.05.2014., 22:16
Hvala na upustvu , pa i ne moramo se uvijek slagati u svim pojedinostima svako ima svoje misljenje:):)Ja ipak ostajem kod onog svog trenda:loler::loler:

pa to je ono sto je dobra stvar u cijeloj toj drami.. takorec, svakom ostavlja ili daje.. manje vise jednake sanse.